صفحه 12 از 20 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 194

موضوع: فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : زمین شناسی نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط wii نمایش پست ها
    با سلام
    کدوم دانشگاه های برای زمین شناسی نفت در مقطع دکترا (چه با فاند و چه بدون فاند) ارائه میدند؟
    دوست خوب بنظر من شما دانشگاه های نروژ را که بسیار به مبحث استخراج نفت و مسائل مربوطه می پردازند را بررسی نمایید! در اروپا این رشته در نروژ بسیار طرفدار دارد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

برای کانادا و استرالیا میخوام اپلای کنم دوست عزیز ، با تشکر از راهنمایی شما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک)

سلام
    من ارشد زمین شناسی زیست محیطی از دانشگاه صنعتی شاهرود دارم، هرچی میگردم دانشگاهی برای مقطع دکترا که fund هم داشته باشه ترجیحا ، پیدا نمیکنم ! یعنی کلا درباره زیست محیطی چیز خاصی نتونستم پیدا کنم! خواستم ببینم واقعاً اینجوریاس یا من درست حسابی نگشتم!؟!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    geology.ferdowsi of university at masshhad

پیش فرض پاسخ : زمین شناسی -ژئوفیزیک-ژئوشیمی-ژئوتکنیک...

سلام
    تا اونجا که من گشتم و اطلاع دارم، پوزیشن PH.d شون رو تو وب سایت گروه زمین شناسیشون میتونی ببینین. وقتی پوزیشن میزارن(غالبا) ساپورت مالی هم میدن که خوب کلا سوئد ساپورت مالیش خوبه. معمولا اگه با استاد هم مکاتبه کنین به شما خواهد گفت که اگه پوزیشنی باشه، رو سایت گروه(در قسمت vacancy یا Ph.d position ) میادش. و باید رقابت رو این پوزیشن ها سخت و معمولا هم خود سوئدی ها در اولویتن((:

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک)

کجا رو گشتی شما؟
    اگه اروپا رو میگردی باید بگردی و برا دکتری پوزیشن مرتبط پیدا کنی. این سایت جزء بهترین منابع پیدا کردن پوزیشنه(به خصوص برا دکتری).موفق باشی http://www.earthworks-jobs.com/index.shtml

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نروژ و کانادا(به خصوص دانشگاه های تو آلبرتا) و امریکا خوبن ولی من تا اونجا که میدونم برا امریکا وکانادا نمیتونی الان اقدام کنی(همین طور استرالیا) چون تحریم هستیم تو این ضمینه.موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام. معدل لیسانستون که متوسط تا ضعیفه اما ااگه معدل ارشدتون بالای 17 هست خوب اون معدل کارشناسی تا حدی جبران میشه. کلا میدونم که رشته زمین شناسی چه تو اروپا په امریکا و کلا همه جا، جزء رشته های خوب و فاند داره زمین شناسی هستش. نمره زبانی که باید بیارین باید(بسته به دانشگاه و کشور) بالای شش و نیم باشه(حالا شاید یه دانشگاه مثلا تو آلمان و یا مثلا فرانسه از شما 6 هم قبول کنه. ببینید امریکا حداقلش 6.5 نمیه و اگه ساپورت مالی(از هر نوعی) میخواین بالای 7 لازم دارین.البته اینو بگم که با داشتن یک نمره GRE خوب(که برا زمین شناسی بالاتر از 300 هست) هم با داشتن نمره پایین تر ایلتس شانس داری. کانادا و استرالیا نمره ایلتس 7 به بالا میخوان(منظورم دانشگاه هایی هست که رو ساپورت مالیشون بتونین حساب باز کنین) و اروپا هم خیلی کشور به کشور فرق میکنه اما حداقلش 6 هست. برا موضوع شیل سیاه که گفتین اکه تو ضمینه نفته و کاربرد در صنعت نفت داره خیلی کشورها تحریممیم و شمارو نمیگیرن(مثا امریکا-کانادا-استرالیا). فعلا که این تحریم ها هست. ببینید شاید مثلا تو امریکا یک استاد به شما اکی بده و حتی دانشگاه هم به شما اوکی بده اما سفارتشون شما رو رد خواهد کرد! تو این سایت کلی اطلاعات خوب هست و دنیایی از اطلاعات رو با وقت گذاشتن و سرچ کردن، در ارتباط با موضوعاتی که گفتین میتونین بیابین. مثلا اینکه از کجا بفهمین الان رو شیل سیاه کار میشه(چقدر کار میشه،چجوری کار میشنه،با چه تکنینیک هایی، با چه متدی و....) موضوعتون رو سرچ کنیین و در حالت دیتیل تر برید ریسرچ بکگراند استادا رو بخونین(تو پروفایل شخصیشون تو سایت دانشگاهشون هست) میفهمین که دارن چیکار میکنن تو این ضمینه.موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

این گفته شما منبع خاصی داره؟
    شما یکسری به دانشگاه های استرالیا بزن(به عنوان مثال).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد زمین شناسی مهندسی دانشگاه اصفهان

پیش فرض پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

سلام به همه دوستان
    من کارشناسی مهندسی کشاورزی- گرایش خاک شناسی (معدل14) از دانشگاه شهید چمران و ارشد زمین شناسی مهندسی از دانشگاه اصفهان (معدل 16.5) دارم. 1 مقاله مرتبط با زمین شناسی مهندسی تو کنفرانس جهانی دارم و توانائی اینو دارم که نمره زبان ibt 80 رو بگیرم. دوست دارم تو رشته زمین شناسی زیست محیطی واسه آمریکا اپلای کنم. از یکی از استادای گروهمون هم که دکترای زمین شناسی زیست محیطی داره می تونم توصیه نامه بگیرم. کدوم دانشگاه های آمریکا می تونم بورس بگیرم ؟

پیش فرض پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudsalehi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من کارشناسی مهندسی کشاورزی- گرایش خاک شناسی (معدل14) از دانشگاه شهید چمران و ارشد زمین شناسی مهندسی از دانشگاه اصفهان (معدل 16.5) دارم. 1 مقاله مرتبط با زمین شناسی مهندسی تو کنفرانس جهانی دارم و توانائی اینو دارم که نمره زبان ibt 80 رو بگیرم. دوست دارم تو رشته زمین شناسی زیست محیطی واسه آمریکا اپلای کنم. از یکی از استادای گروهمون هم که دکترای زمین شناسی زیست محیطی داره می تونم توصیه نامه بگیرم. کدوم دانشگاه های آمریکا می تونم بورس بگیرم ؟
    نمره زبان بالای 90 برای تافل + GRE = بورس آمریکا

در غیر این صورت کشورهای اروپایی گزینه های نزدیکتری به شما هستند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)