صفحه 13 از 20 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 194

موضوع: فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

پیش فرض پاسخ : زمین شناسی -ژئوفیزیک-ژئوشیمی-ژئوتکنیک...

با سلام خدمت شما
    من در حال حاضر دانشجوی ارشد اکتشاف نفت هستم معدل کارشناسی بالای 15 و ارشد بالای 17 دارم و در حال کامل کردن زبان هستم ، و از پایانامه خودم حتما مقاله استخراج می کنم ، قصد دارم در ادامه برای دوره دکتری زمین شناسی ( زمین شناسی نفت یا سنگ ورسوب )برای اروپا اپلای کنم به نظر شما کجاها شانس بیشتری وجود داره که کمک هزینه تحصیلی هم بدن ؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

با سلام
    فارغ التحصیل ارشد گرایش تکتونیک .معدل کارشناسی 14.8و معدل کارشناسی ارشد 17.9 هستم.4مقاله فارسی دارم .برای PHD گرایش تکتونیک برای کدام دانشگاههای آمریاکا میتونم اپلای کنم که فاندم بتونم بگیرم.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمین شناسی مهندسی

پیش فرض پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

نقل قول نوشته اصلی توسط ANID نمایش پست ها
    با سلام
    فارغ التحصیل ارشد گرایش تکتونیک .معدل کارشناسی 14.8و معدل کارشناسی ارشد 17.9 هستم.4مقاله فارسی دارم .برای PHD گرایش تکتونیک برای کدام دانشگاههای آمریاکا میتونم اپلای کنم که فاندم بتونم بگیرم.
    با تشکر

با سلام

باید توی دانشگاه ها جستجو کنید. نمی شه لیست تهیه کرد که از این دانشگاهها می تونید و از اینا نمی تونید. باید با اساتید مکاتبه کنید، زمینه های کاریشون رو ببینید، ببینید فاند دارند، دانشگاه رو بررسی کنید که حداقل های مورد نیازش رو دارید یا نه و...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمین شناسی -ژئوفیزیک-ژئوشیمی-ژئوتکنیک...

سلام دوستان کدام دانشگاههای آمریکایی و اروپایی در رشته ژئوشیمی در مقطع دکتری پذیرش دارند

Junior Member

سلام

حقیقتش من کارشناسیم رو پیام نور خوندم و معدلم 46/13 و ارشدم رو تو گرایش زمین شناسی نفت تو علوم تحقیقات تهران با معدل 69/17 تموم کردم دو تا مقاله همایشی و 1 HSH دارم و دارم سعی می کنم بازم مقاله خارجی و ترجیحا ISI بدم. آیا شانسی برای اپلای با فاند خوب دارم؟ اگر این شانس رو دارم برای کدوم دانشگاه اقدام کنم بهتره؟ ممنونم اگه راهنمایی بفرمایید.
    ویرایش توسط Olympia : May 15th, 2014 در ساعت 02:04 AM دلیل: ویرایش به فارسی

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد در رشته زمین شناسی گرایش تکتونیک از دانشگاه آزاد شیرازبا معدل 17.13 را دارم بایک مقاله خارجی ویک مقاله داخلی
    .دارای
    17 سال سابقه کار به عنوان مدیر در سازمان آب هستم.
    مدرک زبان هنوز نگرفته ام ولی زبانم خوب است . برای PHD درگرایش تکتونیک از کدام دانشگاههای اروپا میتوانم اپلای کنم و فاندهم بتوانم بگیرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمین شناسی مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghkarimi نمایش پست ها

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد در رشته زمین شناسی گرایش تکتونیک از دانشگاه آزاد شیرازبا معدل 17.13 را دارم بایک مقاله خارجی ویک مقاله داخلی
    .دارای
    17 سال سابقه کار به عنوان مدیر در سازمان آب هستم.
    مدرک زبان هنوز نگرفته ام ولی زبانم خوب است . برای PHD درگرایش تکتونیک از کدام دانشگاههای اروپا میتوانم اپلای کنم و فاندهم بتوانم بگیرم.
    سلام،
    دکتری توی اغلب دانشگاه های اروپا job محسوب می شه. یعنی شما اپلای می کنید و اگه شرایط رو داشتین، یه حقوقی اغلب به صورت ماهیانه براتون در نظر می گیرن. شما باید دنبال position های خالی یا اصطلاحاً Vacancies توی دانشگاه های اروپا بگردید. برای این کار می تونید به سایت هر دانشگاه مراجعه کنید یا از سایت هایی مثل "academicpositions.eu" استفاده کنید که توش دانشگاه ها position ها و پروژه های مورد نظرشون رو اعلام میکنن. توی اروپا خیلی از دانشگاه های برای دوره ی دکتری ترم خاصی رو تعریف نمی کنن و گرفتن دانشجو بر اساس پروژه هایی تعریف می شه که برای انجام دارن. پس هر زمانی ممکنه آگهی کنن برای دانشجوی دکتری.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان.من دارای لیسانس زمین شناسی از دانشگاه ازاد چالوس هستم و معدلم 14/98هستش.سوالم اینه که با این مدرک میتونم در یکی از دانشگاهی ترجیهن المان بذیرش بگیرم؟البته خرج و مخارج رو هم خودم با کار در اون کشور بدم؟

Junior Member Ssiahposh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Azad Islamic University of Chaloos/Geology

من سال ۱۳۸۳ در دانشگاه آزاد چالوس زمین شناسی قبول شدم و سال ۱۳۸۷ فارغ التحصیل شدم،کار مرتبط به لطف دختر بودنم نتونستم پیدا کنم اما در رشته های مختلفی کار کردم از پشتیبانی شبکه و اینترنت و مسئول دفتری و کارشناس فروش گرفته تا طراحی کارت ویزیت و مدیریت سایت و غیره...مقاله ای تابحال منتشر نکردم،معدلم اگر یادم باشه حدود ۱۵بود توی مدرک لیسانس...۱۱سال سابقه مطبوعاتی البته دارم در نشریات مختلف و میخواستم ببینم با این اوصاف شانسی برای گرفتن پذیرش توی دانشگاهی هست یا نه؟کشورش زیاد مهم نیست ترجیحا اگر سوئد یا آلمان باشه یا کشوری که تحصیلات توش رایگانه بهتره چون خودم دارم سرمایه جمع میکنم و بهیچ عنوان از کسی کمک مالی دریافت نمیکنم...تابحال اصلا به فکرش نیفتادم اما دلم میخواد فوقم رو توی جواهرشناسی یا رشته های مرتبط یا حتی طراحی جواهرات بگیرم...توضیحاتم قبول دارم یکمی گیج کنندست اما اگر بمن اطلاعات بدید ممنون میشم...البته اگر در مورد گرفتن کمک هزینه تحصیلی هم چیزی میدونید بمن بگید که دیگه عالیه
    مرسی زیاد

Junior Member

سلام موقعیت کدام یک از گرایش های زمین شناسی اقتصادی،تکتونیک،زمین شناسی زیست محیطی برای اخذ پذیرش(آمریکا،کانادا،اروپا و...) مقطع دکتری بهتره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)