صفحه 14 از 20 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 194

موضوع: فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

پیش فرض پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

سلام ببخشید مزاحم شدم

یه سوال داشتم خدمتتون، برای دکترای زمین شناسی تکتونیک به صورت رایگان توی کدوم دانشگاه و کدوم شهر آلمان باید اقدام کنم؟

مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

نقل قول نوشته اصلی توسط soude_jahani نمایش پست ها
    سلام ببخشید مزاحم شدم

یه سوال داشتم خدمتتون، برای دکترای زمین شناسی تکتونیک به صورت رایگان توی کدوم دانشگاه و کدوم شهر آلمان باید اقدام کنم؟

مرسی
    سلام

دانشگاه Freie Universität Berlin یکی از بهرترین دانشگاه های المان هست که تو زمین شناسی هم قوی هست. از طریق لینک زیر میتونید با اساتید تکنونیک اونجا تماس داشته باشید و ازشون سوال کنید در مورد پذیرش. ضمنا در المان تحصیل بطور کامل هم رایگان نمی باشد برخی دانشگاه ها مبلغی رو به عنوان شهریه و بیمه میگیرند در حدود سالی 700 تا 800 یورو و پیدا کردن استاد هم از شرایط اصلی برای گرفتن پذیرش هست. شاید اساتید فاند داشته باشن و بدن. برخی از دانشگاه ها هم در مقطع دکتری به زبان انگلیسی هست.
    http://www.geo.fu-berlin.de/en/geol/fachrichtungen/geologie/mitarbeiter_neu/index.html

موفق باشید

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد زمین شناسی مهندسی با معدل 17/40 بدون نمره پایان نامه(رتبه اول) در دانشگاه یزد هستم و دوره کارشناسی در دانشگاه شیراز با معدل 14 گذروندم می خواستم برای پذیرش دکتری در همین گرایش در دانشگاه های تراز اول آمریکا اقدام کنم لطفاٌ راهنمایی کنید و آیا با این شرایط شانس پذیرش همرا با fond دارم ؟ ممنون

Junior Member

سلام سلام من کارشناسی ارشدمو تو گرایش چینه شناسی و فسیل شناسی زمین شناسی تموم کردم پایان نامم طرح شرکت نفت بوده و خودمم کارآموزی کردم توی شرکت نفت 4تا مقاله دارم کارشناسیم معدلم 16از دانشگاه شیراز و ارشد معدل 17دانشگاه بیرجند بودم برای دکترا قصد دارم فان کامل بگیرم از یکی از دانشگاههای آمریکا یا کانادا یا استرالیا میشه لطفا راهنمایی کنید چه دانشگاههایی بهترن و اینکه میتونم دکترا زمین شناسی نفت بخونم و چه دانشگاههایی این گرایشو دارن من هیچ اطلاعاتی ندارم و کسی نیست ازش راهنمایی بگیرم لطفا راهنمایییم کنید. مرسی

Junior Member

سلام سلام من کارشناسی ارشدمو تو گرایش چینه شناسی و فسیل شناسی زمین شناسی تموم کردم پایان نامم طرح شرکت نفت بوده و خودمم کارآموزی کردم توی شرکت نفت 4تا مقاله دارم کارشناسیم معدلم 16از دانشگاه شیراز و ارشد معدل 17دانشگاه بیرجند بودم برای دکترا قصد دارم فان کامل بگیرم از یکی از دانشگاههای آمریکا یا کانادا یا استرالیا میشه لطفا راهنمایی کنید چه دانشگاههایی بهترن و اینکه میتونم دکترا زمین شناسی نفت بخونم و چه دانشگاههایی این گرایشو دارن من هیچ اطلاعاتی ندارم و کسی نیست ازش راهنمایی بگیرم لطفا راهنمایییم کنید. مرسی

سلام من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد زمین شناسی در گرایش زیست محیطی هستم از دانشگاه شیراز با معدل18/09 و مدرک کارشناسی رو هم از دانشگاه خوارزمی تهران گرفتم و معدلم16/48 بوده و رتبه کنکور دکتری امسالم 5 شده و الان از طرف وزارت علوم بورسیه گرفتم .الان میخوام بدونم با شرایطی که گفتم کدوم دانشگاههای اروپایی مناسب هستند که برای گرفتن پذیرش و فاند اقدام کنم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید البته کشور انگلیس رو نمیتونم انتخاب کنم

Junior Member

سلام دوستان, من می خوام امسال ارشد شرکت کنم (اقتصادی) اگه کسی بودجه بندی دروس رو داره ممنون می شم راهنماییم کنه و یا هر چیز دیگه ای که بتونه کمک کنه مثلا چطوری بخونم ؟چی بخونم؟ خواهش می کنم راهنمایی کنید و از تجربیات تون بگید تا منم استفاده کنم خیلی ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لرزه شناسی, تهران شمال

سلام و دوستان یه سوال داشتم، م خواستم بدونم که چه دانشگاهیی در اروپا رشته ی ژئوفیزیک گرایش لرزه را دارند؟ که برای دکترا بورس بدن؟

سلام دوستان عزیزم
    اگه لطف کنید به سوال من جواب بدین ممنونتون میشم
    من ارشد فیزیک ذرات بنیادی (و نه
    ژئوفیزیک
    )دارم
    آیا امکان پذیرش من و گرفتن بورس در مقطع "دکترای
    ژئوفیزیک" از کشور خارجی وجود داره؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    چرا نوشتید : به جز ژئوتکنیک/زمین شناسی مهندسی؟ این رشته ها کجا جا دارن دقیقا؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)