صفحه 15 از 20 نخستنخست ... 567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 194

موضوع: فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زمین شناسی مهندسی، تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadoof نمایش پست ها
    سلام
    چرا نوشتید : به جز ژئوتکنیک/زمین شناسی مهندسی؟ این رشته ها کجا جا دارن دقیقا؟!
    اختمالا ما (زمین شناسی مهندسی) رو زمین شناس به حساب نمی یارند ولی دوستان عزیز برای اگاهی از رنکینگ دانشگاه هایی که دارای دانشکده علوم زمین هستند می تونن از این لینک استفاده کنند. در سمت چپ یک پنل هست که می تونید جستجوی خودتون رو محدود کنید تا به نتایج مورد نظر برسید.

http://grad-schools.usnews.rankingsa..._sort&sortdir=

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

سلام به همگی.من تازه با این سایت اشنا شدم. ولی احساس کردم اینجا کسی هست که بتونه کمکم کنه.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید!
    من دانشجوی زمین شناسی اقتصادی ام. قراره نمونه هامو برای آنالیز بفرستم دانشگاه دالاس آمریکا. میخواستم بدونم اونجا روش الکترون میکروپروپ کار میکنن یا نه؟
    واقعا نمیدونم از کی باید بپرسم.

سلام. من ارشد زمین شناسی مهندسی دانشگاه تهرانم. چند تا سوال دارم
    1- اصولا زمین شناسی مهندسی جزوء کدوم بخش حساب میشه؟؟
    2- اگه امکان داره با تجربه ها چند تا دانشگاه خوب و استاد خوب در گرایش مهندسی یا ژئوتکنیک معرفی کنند ( آمریکا، کانادا،استرالیا،بریتانیا)
    با تشکر از لطف دوستان.

لینک خراب است سایتی بالا نمیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لرزه شناسی, تهران شمال

سلام دوستان کدام دانشگاهها اروپایی در رشته ژئوفیزیک در مقطع دکتری پذیرش بهتری دارند؟

سلام. من ارشد زمین شناسی مهندسی دانشگاه تهرانم. چند تا سوال دارم
    1- اصولا زمین شناسی مهندسی جزوء کدوم بخش حساب میشه؟؟
    2- اگه امکان داره با تجربه ها چند تا دانشگاه خوب و استاد خوب در گرایش مهندسی یا ژئوتکنیک معرفی کنند ( آمریکا، کانادا،استرالیا،بریتانیا)
    با تشکر از لطف دوستان.

سلام من کارشناسی زمین از دانشگاه سراسری تبریز هستم با معدل ۱۵ونیم ,مقاله ندارم ولی توصیه نامه خوبی میتونم بگیرم به نظر شما میتونم واسه ارشد دانشگاه های ایتالیا اقدام کنم و بورسیه بگیرم و اینکه من ۱۰ سالی هست فارغ التحصیل شدم از لحاظ سنی محدودیت دارم?

Junior Member

سلام

معولا دانشگاه های اروپایی برنامه های بورسیه رو در سایت های دانشگاههای خودشون اعلام میکنن. برای ارشد به نظرم کم باشه این بورس ها. کلا اروپا بورس کم داره اما با هزینه شخصی خیلی راحت میشه اروپا رفت. در مورد مدت زمان فارغ التحصیلی فکر نمی کنم مهم باشه براشون.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط geo81faezeh نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی زمین از دانشگاه سراسری تبریز هستم با معدل ۱۵ونیم ,مقاله ندارم ولی توصیه نامه خوبی میتونم بگیرم به نظر شما میتونم واسه ارشد دانشگاه های ایتالیا اقدام کنم و بورسیه بگیرم و اینکه من ۱۰ سالی هست فارغ التحصیل شدم از لحاظ سنی محدودیت دارم?

دوستان برای رشته زمینشناسی مهندسی از لحاظ موقعیت شغلی کدوم ایالت شرایط بهتر هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا دوستانی که اطلاعاتی راجع به دانشگاههایی که در آمریکا در رشته زمین شناسی گرایش مهندسی و یا ژئوتکنیک پذیرش دارند ،اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه قرار بدهند. میدونم که این تاپیک به غیر از مهندسی و ... هست ولی مطمئن هستم این سوال خیلی از دوستان هست و جای دیگه به این موضوع پرداخته نشده .
    با سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)