صفحه 18 از 20 نخستنخست ... 891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 194

موضوع: فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

پیش فرض پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

سلام
    وقت همه بخیر
    دانشگاه هاروارد زمین شناسی مهندسی داره؟ یا چه گرایشی برم که بتونم برم هاروارد؟ شرایطش چیه؟
    ممنون میشم کمکم کنید
    s.safari1100@gmail.com
    منتظر کمکتون هستم
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

سلام
    به نظاره شما رشته Petroleum Geology and Geochemistry حساس حساب میشه از نظره سفارت باره ویزا؟
    با تشکر

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash198766 نمایش پست ها
    سلام
    به نظاره شما رشته Petroleum Geology and Geochemistry حساس حساب میشه از نظره سفارت باره ویزا؟
    با تشکر
    سلام خیر...
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

سلام به همه
    من دانشجوی کارشناسی زمین شناسی دانشگاه تهران هستم ( ترم 2 )
    میخوام از الان برنامه بریزم و بدونم باید اول از کجا شروع کنم و چی کار کنم.
    اگه میشه لطفا منو راهنمایی کنید .
    کسایی که دانشجو از دانشگاه های خوب سراغ دارن در این رشته میشه به من معرفی کنن ؟
    خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Vertebrate Paleontology, Yunnan University

نقل قول نوشته اصلی توسط poormohebbi نمایش پست ها
    سلام به همه
    خیلی ممنون
    دوست عزیز رشته زمین شناسی تومقطع کارشناسی تنوع خاصی نداره . ولی بعد از اتمام کارشناسی میتونید گرایش های متنوعی از آب زیرزمین گرفته تا مهندسی و یا حتی مثل من فسیل شناسی رو انتخاب کنید . توجه داشته باشید که اینا همه زیر مجموعه دانشکده های علوم زمین میشه و هر کشوری یا دانشگاهی ممکنه برای تعداد محدودی از این گرایش ها پذیرش یا بورس داشته باشن. شما با توجه به علاقه خودت درس بخون و گرایشتو انتخابکن. در نهایت وقتی موقعش رسید موقعیت های مناسب رو میشه پیدا کرد. یاد گرفتن زبان رو هم حتما مد نظر قرار بده و زمان بندی بلند مدت انجام بده چون بهتر جواب میده.

سلام و روز بخير
    بنده فارغ التخصيل دانشگاه پيام نور ورودي كنكور سراسري رشته زمين شناسي در مقطع ليسانس با معدل ١٣ هستم و ٣١ ساله هستم.آيلتس ندارم اما آمادگي لازم براي شركت و دريافت نمره مناسب در اين آزمون هستم.و قصد مهاجرت كامل به اتريش رو دارم.آيا با اين شرايط پذيرش مقطع ارشد در داتشگاه وين به بنده تعلق ميگيره؟
    سوال دوم اينكه آيا با در مقطع ليسانس در همين رشته زمين شناسي شانس پذيرش بالاتري دارم يا خير؟من مشكلي از لحاظ دوباره ليسانس خوندن ندارم،چون قصدم مهاجرته
    با شرايط بنده كدوم بهتره
    ممنون ميشم راهنماييم كنين
    با سپاس فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Vertebrate Paleontology, Yunnan University

دوست عزیز با توجه به سن شما و اینکه پذیرش و تحصیل در کشورهای دیگه تو این مقطع به زبان نیتیو همون کشور و غیر انگلیسی هست عموما بعید میدونم شانسی برای پذیرش لیسانس داشته باشید مگر اینکه موسسات خصوصصی اقدام کنید ولی در صورتی که رزومه قوی ای داشته باشید و زبانتون هم شرایط مناسبی داشته باشه برای مستر شانس دارید. برای مثال عرض میکنم من هم مثل شما کارشناسی زمین شناسی پیام نور با معدل مشابه و ارشد سراسری با معدل بالاتری رو دارم و تونستم از یکی از کشورهای آسیایی پذیرش بگیرم.
    انشالله که موفق میشید. به دانشگاه های تنها یک کشور فکر نکنید. انتخاب هاتون رو محدود نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Emperatour3000 نمایش پست ها
    سلام و روز بخير
    بنده فارغ التخصيل دانشگاه پيام نور ورودي كنكور سراسري رشته زمين شناسي در مقطع ليسانس با معدل ١٣ هستم و ٣١ ساله هستم.آيلتس ندارم اما آمادگي لازم براي شركت و دريافت نمره مناسب در اين آزمون هستم.و قصد مهاجرت كامل به اتريش رو دارم.آيا با اين شرايط پذيرش مقطع ارشد در داتشگاه وين به بنده تعلق ميگيره؟
    سوال دوم اينكه آيا با در مقطع ليسانس در همين رشته زمين شناسي شانس پذيرش بالاتري دارم يا خير؟من مشكلي از لحاظ دوباره ليسانس خوندن ندارم،چون قصدم مهاجرته
    با شرايط بنده كدوم بهتره
    ممنون ميشم راهنماييم كنين
    با سپاس فراوان

Junior Member

بازار کاری زمین شناسی مهندسی تو اروپا و امریکا چه طوره؟

Junior Member

سلام، خسته نباشید.
    دوستان نیاز به راهنمایی دارم:
    کارشناسی زمین شناسی دانشگاه لرستان خوندم ( الان ترم آخر هستم ) معدل کارشناسی ام ۱۵/۵۵ هست.
    قصد دارم ارشد زمین شناسی زیست محیطی را در ایران بخونم و برای دکترا برم خارج؛ این رشته در دانشگاه های خارج از ایران پذیرش داره؟ ضمن اینکه پول ندارم که با پول برم و حتی المقدور بورسیه باشه و یا اینکه اونجا بتونم همراه درس خوندن کار کنم برای تامین مخارج.
    حالا این موضوع به کنار؛ با داشتن ارشد زیست محیطی و زبان انگلیسی قوی، میشه برای کار کردن رفت خارج از ایران؟ ( مثلا اروپا و امریکا )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژئوفیزیک گرایش لرزه شناسی دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط poormohebbi نمایش پست ها
    سلام به همه
    خیلی ممنون

سلام
    منم زمین شناسی دانشگاه تهران بودم
    برای برنامه Apply باید اول رشته ای رو برای ارشد انتخاب کنی که اولا بهش علاقه داری و دوما جزو رشته های پرطرفدار تو کشورای دیگه باشه و شانست بیشتر باشه. ولی الان وقت و هزینه زیادی صرف یادگیری زبان کن. حتی اگه تواناییشو داری زبان سوم رو هم کار کن (مثلا آلمانی) تو کارشناسی امکان کار کردن مقاله نداری ولی در عوض تا میتونی نرم افزار یاد بگیر و Course بگذرون که مدرک معتبر برای مهارت نرم افزاریت داشته باشی. احتمال اینکه بتونی برای Master اقدام به رفتن کنی ضعیفه ولی برای دکتری با یه برنامه ریزی دقیق خیلی راحت میتونی پذیرش بگیری. نکته خیلی مهم دیگه هم اینه که حتمن معدل کارشناسی تو بالای 17 نگه دار.

موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)