صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 1011121314151617181920
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 194 , از مجموع 194

موضوع: فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

پیش فرض پاسخ : زمین شناسی -ژئوفیزیک-ژئوشیمی-ژئوتکنیک...

سلام وقت بخیر
    من با توجه به رتبه کنکورم ، شانس قبولی در رشته های زمین شناسی و زیست شناسی گیاهی در دانشگاه های سراسری را دارم . سایت های مختلف راجب این دو رشته مقاله خوندم اما این تاپیک بنظرم بهتر میتونه کمکم کنه .
    دوستان خواهش میکنم بهم بگین رشته زمین شناسی ، موقعیت شغل و درامدش در ایران در مقاطع مختلف چطوره ، بهترین گرایش هاش چیه ، هم چنین جز رشته هایی که پذیرش های در کشور های خارج مطرح و خوب ؟ و امکان مهاجرت داره یا نه
    راضین از این رشته ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar_1995 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من با توجه به رتبه کنکورم ، شانس قبولی در رشته های زمین شناسی و زیست شناسی گیاهی در دانشگاه های سراسری را دارم . سایت های مختلف راجب این دو رشته مقاله خوندم اما این تاپیک بنظرم بهتر میتونه کمکم کنه .
    دوستان خواهش میکنم بهم بگین رشته زمین شناسی ، موقعیت شغل و درامدش در ایران در مقاطع مختلف چطوره ، بهترین گرایش هاش چیه ، هم چنین جز رشته هایی که پذیرش های در کشور های خارج مطرح و خوب ؟ و امکان مهاجرت داره یا نه
    راضین از این رشته ؟
    سلام دوست عزیز اصلا در فکر رشته زمین شناسی نباش .فقط عمر و وقت خودتونو تلف میکنین هیچ بازارکاری نداره و هیچی آینده ایی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar_1995 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    راضین از این رشته ؟
    همه چیز به خود شما و علاقه تون بستگی داره. کسی که مدام دم از بازار بد زمین شناسی میزنه، از رشته های دیگه خبر نداره. (خصوصا اونم در قیاس با رشته ای مثل زیست گیاهی و...) . من به شخصه از اینکه زمین شناسی خوندم راضی هستم. کدوم رشته هست که قابلیت پذیرش تو 3 تا از 5 وزارت خونه اصلی رو داره؟؟!! یه کلی مقایسه هم خوبه. در همین دفترچه ها استخدامی بگردین، می فهمین زمین شناسی از خیلی از رشته ها بهتره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زمین شناسی-چینه شناسی و فسیل شناسی- پیام نور تهران

پیش فرض پاسخ : فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

باسلام ، ممنون میشم در مورد دانشگاه هایی از آلمان که در مقطع دکتری از رشته زمین شناسی دانشجو پذیرش میکنند کمکم کنید و چند دانشگاه را نام ببرید و پیشنهاد کنید. البته نمیدونم در مقطع دکتری زبان انگلیسی هم قبول میشه یا نه؟ نمیدونم کدوم دانشگاه با زبان انگلیسی هم پذیرش دارد؟ در مورد خودم بگم ( دیپلم تجربی، لیسانس: منابع طبیعی، فوق لیسانس: زمین شناسی، چینه و فسیل شناسی، معدل :16.34 - پیام نور تهران- سابقه کار مرتبط با نقشه های زمین شناسی: 3 سال و 3 هم در زمینه صنایع بالادستی نفت و ژئوفیزیک سابقه کار دارم- 6 ماه هم در زمینه بیابان زدایی کار کردم). سنم 32 سال است. به چه صورت باید در این مسیر قرار بگیرم و کار خود را باید از کجا شروع کنم؟ این درسته که در آلمان دانشگاه ها رایگان هستند؟ آیا شامل خوابگاه هم میشه؟ بانهایت تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)