صفحه 3 از 20 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 194

موضوع: فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

پیش فرض پاسخ : زمین شناسی -ژئوفیزیک-ژئوشیمی-ژئوتکنیک...

نقل قول نوشته اصلی توسط golo نمایش پست ها
    با سلام.من کارشناسی زمین شناسی از دانشگاه آزاد زاهدان دارم .میخوام واسه رشته ژئوانفورماتیک دانشگاه عثمانیا هنداقدام کنم .کسی در مورد این رشته اطلاعاتی داره؟بازارکارو.................
    بازار كارش روز به روز داره بزرگتر ميشه و رشته ي خيلي خوبي هست به شرطي كه به كامپيوتر خيلي علاقه داشته باشي.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

سلام
    میخواستم راهنماییم کنین که با وجود رزومه زیر امکان فول فاند و بورسیه برای دکترا از دانشگاه های اروپایی هست؟در ضمن اگه ممکنه از بهترین دانشگاه های اروپا تو رشته مرتبط با رشته من نام ببرین.
    رزومه :
    کارشناسی زمین شناسی - دانشگاه آزاد واحد تهران شمال - معدل 15/43 - معدل دروس تخصصی 16/32
    کارشناسی ارشد زمین شناسی مهندسی - دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران - معدل تا کنون و بدون پایان نامه 16/38 (پایان نامه دارای وضعیت بسیار بسیار مناسب و در صورت دریافت نمره کامل معدل بالای 17 خواهد شد)
    دبیر 1 همایش ملی زمین شناسی و 2 همایش منطقه ای زمین شناسی - دبیر علمی جشنواره و همایش ملی (کلیه گرایش ها)
    سرپرست و مدیر اجرایی نخستین المپیاد علمی زمین شناسی
    تالیف 4 کتاب آموزشی زمین شناسی (زیر چاپ)
    6 مقاله در همایش های ملی - منطقه ای و داخلی - (احتمالاً تا 2 ماه دیگه 2 مقاله علمی پژوهشی - 2 مقاله کنفرانس ملی مستخرج از طرح پژوهشی و پایان نامه اضافه خواهد شد)
    7 گواهی شرکت در کلاس ها و کارگاه های آموزشی مرتبط با رشته
    طراح سوال آزمون های آزمایشی کارشناسی به کارشناسی ارشد
    عضو باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد
    دبیر انجمن علمی زمین شناسی دانشگاه (5 سال)
    دبیر 3 نمایشگاه منطقه ای زمین شناسی
    بسیار بسیار ممنون از توجه شما

نقل قول نوشته اصلی توسط DDF نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم راهنماییم کنین که با وجود رزومه زیر امکان فول فاند و بورسیه برای دکترا از دانشگاه های اروپایی هست؟در ضمن اگه ممکنه از بهترین دانشگاه های اروپا تو رشته مرتبط با رشته من نام ببرین.
    رزومه :
    کارشناسی زمین شناسی - دانشگاه آزاد واحد تهران شمال - معدل 15/43 - معدل دروس تخصصی 16/32
    کارشناسی ارشد زمین شناسی مهندسی - دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران - معدل تا کنون و بدون پایان نامه 16/38 (پایان نامه دارای وضعیت بسیار بسیار مناسب و در صورت دریافت نمره کامل معدل بالای 17 خواهد شد)
    دبیر 1 همایش ملی زمین شناسی و 2 همایش منطقه ای زمین شناسی - دبیر علمی جشنواره و همایش ملی (کلیه گرایش ها)
    سرپرست و مدیر اجرایی نخستین المپیاد علمی زمین شناسی
    تالیف 4 کتاب آموزشی زمین شناسی (زیر چاپ)
    6 مقاله در همایش های ملی - منطقه ای و داخلی - (احتمالاً تا 2 ماه دیگه 2 مقاله علمی پژوهشی - 2 مقاله کنفرانس ملی مستخرج از طرح پژوهشی و پایان نامه اضافه خواهد شد)
    7 گواهی شرکت در کلاس ها و کارگاه های آموزشی مرتبط با رشته
    طراح سوال آزمون های آزمایشی کارشناسی به کارشناسی ارشد
    عضو باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد
    دبیر انجمن علمی زمین شناسی دانشگاه (5 سال)
    دبیر 3 نمایشگاه منطقه ای زمین شناسی
    بسیار بسیار ممنون از توجه شما
    سلام دوست عزيز
    شما رزومه ي بسيار مناسبي دارين و احتمال گرفتن فاندتون هم بالاست(معدل ارشدتون رو 17 كنين كه عالي ميشه)
    از بهترين دانشگاههاي اروپا:
    Oxford-Cambridge-Imperial college London-TU Delft-Utrecht(Holland)-RWT Aachen(Germany)-ETH Zurich-Paris 6-Manchester-Southampton-NTNU-(Norway)-Oslo University-IFB(France)-University of Amesterdam-University College London-Laussane University(Switzerland)-University of Liverpool-KTH(Sweden)-Lund University(Sweden
    اونايي كه يادمه نوشتم خودتم يه سرچ كن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahosseinpour نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    شما رزومه ي بسيار مناسبي دارين و احتمال گرفتن فاندتون هم بالاست(معدل ارشدتون رو 17 كنين كه عالي ميشه)
    از بهترين دانشگاههاي اروپا:
    Oxford-Cambridge-Imperial college London-TU Delft-Utrecht(Holland)-RWT Aachen(Germany)-ETH Zurich-Paris 6-Manchester-Southampton-NTNU-(Norway)-Oslo University-IFB(France)-University of Amesterdam-University College London-Laussane University(Switzerland)-University of Liverpool-KTH(Sweden)-Lund University(Sweden
    اونايي كه يادمه نوشتم خودتم يه سرچ كن
    بسیار متشکرم از راهنماییتون، پس امیدی هست؟
    بعضی از دانشگاه هایی که ذکر کردین خیلی سطح بالا هستن،میشه با این رزومه ازشون پذیرش گرفت که واسش وقت بذارم؟
    شما خودتون کدوم کشور و دانشگاه رو بیشتر توصیه میکنین که از نظر مسائلی مثل ویزا برای خودم و همسرم (راحت تر ویزا بدن و دردسر زیادی نداشته باشه)پروسه پذیرش،وضعیت زندگی و... از بقیه مناسب تر باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DDF نمایش پست ها
    بسیار متشکرم از راهنماییتون، پس امیدی هست؟
    بعضی از دانشگاه هایی که ذکر کردین خیلی سطح بالا هستن،میشه با این رزومه ازشون پذیرش گرفت که واسش وقت بذارم؟
    شما خودتون کدوم کشور و دانشگاه رو بیشتر توصیه میکنین که از نظر مسائلی مثل ویزا برای خودم و همسرم (راحت تر ویزا بدن و دردسر زیادی نداشته باشه)پروسه پذیرش،وضعیت زندگی و... از بقیه مناسب تر باشه؟
    حتما اميد هست
    چون شما بهترين ها رو خواستين من اينا رو آوردم و قطعا بين اين دانشگاههايي كه گفتم از حداقل يكيشون شانس پذيرش بالايي دارين...زياد به اسم دانشگاه توجه نكنين كه يوقت از اقدام كردن منصرف بشين- شانستون رو امتحان كنيد رزومه قابل قبول و خوبي دارين.به نظر من براي كانادا-استراليا و آمريكا هم اقدام كنيد شانستون برا اينها هم خيلي بالاست.اگه نظر منو بخوايين اگه من بودم با اين رزومه اين دانشگاهها رو تو اولويت اپلاي قرار مي دادم:
    Imperial College-TU Delft-ETH-Amesterdam-NTNU-Southampton-Manchester-University College London-RWT Aachen-Oslo-Laussane ecole poli-Utrecht

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من کارشناسی ارشد زمین شناسی گرایش چینه و فسیل شناسی از دانشگاه آزاد هستم. معدل لیسانس 16 و معدل ارشد 5/18 و یک مقاله داخلی دارم. در حال حاضر مدرک ielts ندارم. با توجه به رزومه و اینکه متاهل هستم امکان ادامه تحصیل در مقع دکترا و بورسیه گرفتن رو دارم ؟ نمی دونم کدووم دانشگاهها گرایش من رو داره و اینکه میتونم گرایشم رو تغییر بدم ؟ اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
    باتشکر فراوان

سلام، میخوام باهاتون مشورت کنم. من الان دانشجوی ترم 7 مهندسی نفت
    معدلم 18.02ولی مقاله ندارم. دارم برای کنکور ارشد ژئوفیزیک می خونم. میخواستم بپرسم نطرتون چیه سال اول فوق واسه اپلای اقدام کنم تا سال دوم رو دیگه اینجا نمونم
    .

میخوام برای ژئوفیزیک پذیرش بگیرم. کمکم کنید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط littorina نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    من کارشناسی ارشد زمین شناسی گرایش چینه و فسیل شناسی از دانشگاه آزاد هستم. معدل لیسانس 16 و معدل ارشد 5/18 و یک مقاله داخلی دارم. در حال حاضر مدرک ielts ندارم. با توجه به رزومه و اینکه متاهل هستم امکان ادامه تحصیل در مقع دکترا و بورسیه گرفتن رو دارم ؟ نمی دونم کدووم دانشگاهها گرایش من رو داره و اینکه میتونم گرایشم رو تغییر بدم ؟ اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
    باتشکر فراوان
    تو اين سايت دانشگاههايي كه رشته شما رو تو امريكا دارن رو آورده.تو گوگل هم يه سرچ كنين بيشتر مطلب گيرتون ميياد.معدلهاتون رو خوب تا خيلي خوب ميشه ارزيابي كرد.امتحان تافل يا آيلتس نمرش مهمه و GRE رو هم بدين رزومتون بهترم ميشه.گرايشتون رو ميتونيد راحت تغيير بدين و مشكل خاصي نداره(البته تو علوم زمين):

http://sites.agu.org/careers/careers.../#Paleontology

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام، میخوام باهاتون مشورت کنم. من الان دانشجوی ترم 7 مهندسی نفت
    معدلم 18.02ولی مقاله ندارم. دارم برای کنکور ارشد ژئوفیزیک می خونم. میخواستم بپرسم نطرتون چیه سال اول فوق واسه اپلای اقدام کنم تا سال دوم رو دیگه اینجا نمونم
    .

میخوام برای ژئوفیزیک پذیرش بگیرم. کمکم کنید ممنون میشم
    معدلتون خيلي خوبه. اگه قرار نيست كار خاصي رو تو اون يه سال اول ارشد انجام بدين(مقاله- امتحان زبان و...)از الان اپلاي كنيد بهتره.
    وضعيت تو رشته ژئوفيزيك خوبه- نمره زبان خوبي هم بگيريد كارتون راحتتر ميشه
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahosseinpour نمایش پست ها
    معدلتون خيلي خوبه. اگه قرار نيست كار خاصي رو تو اون يه سال اول ارشد انجام بدين(مقاله- امتحان زبان و...)از الان اپلاي كنيد بهتره.
    وضعيت تو رشته ژئوفيزيك خوبه- نمره زبان خوبي هم بگيريد كارتون راحتتر ميشه
    موفق باشيد
    آخه من مشکل سربازی دارم واسه همین نخواستم ریسک کنم، گفتم کونکورو بدم و برم فوق تا اگه پذیرش نگرفتم مجبور به سربازی نشم. تازه دگه الان وقتی واسه آمادگی زبان ندارم. در عوض تو این مدت تا زمان اپلای سال بعد میتونم نمره قابل قبولی بیارم. شایدم بتونم یکی دوتا مقاله داخلی بدم.
    می خوام نظرتونو بدونم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)