صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 194

موضوع: فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمین شناسی -ژئوفیزیک-ژئوشیمی-ژئوتکنیک...

سلام دوستان
    ببخشید دوستان ، دنبال مقاله در رابطه با طراحی وزن گل با توجه به ژئومکانیک می گردم .
    مقاله خارجی و فارسی فرقی نمی کنه .
    لطفا راهنمایی کنید .
    باتشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمین شناسی( چینه شناسی و فسیل)

من ترم آخر ارشد زمین شناسی (چینه شناسی و فسیل) دانشگاه آزاد هستم معدلم بدون پایان نامه 17.5 است و وضعیت پایان نامم هم بسیار خوبه مدرک زبان انگلیسی ندارم میخوام اگه بشه از دانشگاه های فرانسوی زبان توی کبک پذیرش بگیرم،آیا در باره این دانشگاه ها اطلاعاتی دارید؟ آیا دکترا تو رشته زمین شناسی دارن؟ اگه کمکم کنید خیلی ازتون ممنون میشم

Junior Member

با سلام به همه میخاستم اطاعاتی در باره دکتری زمین شناسی نفت توی اروپا کسب کنم کسایی که درباره دانشگاههاش وخود این رشته اطلاعاتی دارند کمک کنند باتشکراز همتون

نقل قول نوشته اصلی توسط آرمیتا نمایش پست ها
    من ترم آخر ارشد زمین شناسی (چینه شناسی و فسیل) دانشگاه آزاد هستم معدلم بدون پایان نامه 17.5 است و وضعیت پایان نامم هم بسیار خوبه مدرک زبان انگلیسی ندارم میخوام اگه بشه از دانشگاه های فرانسوی زبان توی کبک پذیرش بگیرم،آیا در باره این دانشگاه ها اطلاعاتی دارید؟ آیا دکترا تو رشته زمین شناسی دارن؟ اگه کمکم کنید خیلی ازتون ممنون میشم
    تقرسبا به جز كنكورديا بقيه به زبان فرانسه زمين شناسي دارن-بايد خودتون بگرديد چون سايتهاش اكثرا به زبان فرانسويه.ولي ميدونم كه اكثر دانشگاههاي كبك زمين شناسي تو دوره هاي فوق و دكترا دارن(Laval-Montreal-Quebec city and ...).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمین شناسی( چینه شناسی و فسیل)

سلام، کسی از شما هست که در مورد دکترای زمین شناسی تو دانشگاه کبک و لاوال اطلاعاتی داشته باشه؟

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

سلام، کسی از شما هست که در مورد دکترای زمین شناسی تو دانشگاه کبک و لاوال اطلاعاتی داشته باشه؟
    با سلام
    والا در مورد کبک زیاد نمیدونم اما لاوال دانشگاه خوبی هست چند تا ایرانی هم داره منظور اینکه بد نمی گیره دانشجوی ایرانی مدرک های عمومی علوم زمین(ارشد و دکتری)، زیست محیطی (فقط ارشد)و زمین شناسی عمومی (دکتری)میده باید زبان فرانسوی بدونی و مدرک داشته باشی نزدیک به 30 تا هم هزینه اپلای کردنش هست به دانشجوها فاند میده به صورت های مختلف تو رشته زمین هم خوب دانشجو میگیری موفق باشید.

اگر سوال دیگه ای هم بود در خدمتم اینا چیزایی بود که من میدونست زیاد واسه کانادا سر رشته ندارم.
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

با سلام بله تقریبا همه دانشگاهای اونجا دکتری دارن لطف کنیداینجا رو ببینید program ها با مناطق کانادا تو رشته زمین شناسی براتون پیدا کردم کاملا جواب سوالت رو خواهی گرفت
    پیروز باشید
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط khorand نمایش پست ها
    با سلام به همه میخاستم اطاعاتی در باره دکتری زمین شناسی نفت توی اروپا کسب کنم کسایی که درباره دانشگاههاش وخود این رشته اطلاعاتی دارند کمک کنند باتشکراز همتون
    با سلام
    دوست عزیز شما اگه اینجا برید و سرچ کنید دانشگاه های اروپاه رو هم میاره که بهترین رفرنست خواهد بود
    موفق باشید
    Steve Jobs

رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام، میخوام باهاتون مشورت کنم. من الان دانشجوی ترم 7 مهندسی نفت
    معدلم 18.02ولی مقاله ندارم. دارم برای کنکور ارشد ژئوفیزیک می خونم. میخواستم بپرسم نطرتون چیه سال اول فوق واسه اپلای اقدام کنم تا سال دوم رو دیگه اینجا نمونم
    .

میخوام برای ژئوفیزیک پذیرش بگیرم. کمکم کنید ممنون میشم
    با سلام
    چه کاریه شما فقط زبان و GRE رو قوی کن مقاله هم شروع کن بعد سال دوم ارشد اقدام کن چون بهتره تو رشته ژئو فیزیک با ارشد اقدام کنی واسه دکتری تا فاند بگیری البته اگه پول داری همین الان برو
    موفق باشید
    Steve Jobs

رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط littorina نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    من کارشناسی ارشد زمین شناسی گرایش چینه و فسیل شناسی از دانشگاه آزاد هستم. معدل لیسانس 16 و معدل ارشد 5/18 و یک مقاله داخلی دارم. در حال حاضر مدرک ielts ندارم. با توجه به رزومه و اینکه متاهل هستم امکان ادامه تحصیل در مقع دکترا و بورسیه گرفتن رو دارم ؟ نمی دونم کدووم دانشگاهها گرایش من رو داره و اینکه میتونم گرایشم رو تغییر بدم ؟ اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
    باتشکر فراوان
    با سلام
    رشته شما رو اکثر دانشگاها داران علی الخصوص بیشتر دانشگاه های آمریکا شما میتونید به اینجا برید و رشته خودتو بر اساس رنکینگ تو دانشگا ه های آمریکا پیدا کنی اما در مورد سوال دم بله میتونی گرایشتو تغییر بدی مثلا نفت اپلای کنی که به چینه هم نزدیکتره فقط بعضی از دانشگاه ها نیاز به یه نامه دارن که از طرف یکی از اساتید نفت تائئد بشی و استاد خودتون هم تائید کنه که مثلا این دانشجوی من تو نفت قوی بوده و بعد حل میشه .
    موفق باشید
    Steve Jobs

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)