صفحه 6 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 194

موضوع: فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

پیش فرض پاسخ : زمین شناسی -ژئوفیزیک-ژئوشیمی-ژئوتکنیک...

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    با سلام
    اگر میخواهید در گرید ارشد انجا ادامه بدید هزینه اش زیاد خواهد بود شما برای دکتری مستقیم اقدام کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت و جزوه مکانیک خاک من دارم چون اسکن خواهم کرد سوال دیگه بود در خدمتم
    سلام

ممنون از پاسخ شما و لطف می کنید جزوه آزمایشگاه مکانیک خاک رو برام آپلود کنید ؟

با تشکر

Junior Member

با سلام
    من لیسانس زمین شناسی از دانشگاه پیام نور با معدل 13:30 و فوق لیسانس زمین شناسی نفت با معدل 18:03 از دانشگاه تهران شمال هستم.می خوام واسه ادامه تحصیل برم خارج از کشور.مخصوصا آلمان چون همسرم داره واسه فرصت مطالعاتی میره اونجا.دارم آلمانی کلاس خصوصی هم میرم. یک مقاله همایش داخلی به صورت پوستر هم دارم. می خواستم بدونم دانشگاهِ لیسانسم و همینطور معدل پایین اون دوره، مشکلی واسم بوجود میاره؟ ممکنه لیسانس منو قبول نکن؟ و به تبع اون فوق لیسانسمو؟ دانشگاه خاصی هم مد نظرم نیست. ولی ترجیحاً دانشگاه های خوب اروپا. اگه بشه می خوام رشته ارشدم رو ادامه بدم یا چینه شناسی(فقط چینه، نه فسیل).ممنون میشم جوابمو بدین.خیلی بهش نیاز دارم.
    با تشکر

سلام دوستان اگه ممکنه من و راهنمایی کنید
    بنده فوق لیسانس ژئوفیزیک هستم با معدل ارشد 18.05 و 2سال اخر لیسانس 16.5 (کل:15.42) و 3سال سابقه کار مرتبط در شرکت نفت . برای مهاجرت اقدام کرده ام (فدرال-اسکیل ورکر) و امیدوارم تا چند ماه اینده ویزا بگیرم, به نظر شما از چه دانشگاههایی می تونم پذیرش بگیرم؟ (ایلتس 6.5)
    ویرایش توسط goody_good : May 4th, 2012 در ساعت 04:44 PM

Junior Member

سلام دوستان اگر سئوالي در ارتباط با زمين شناسي و ادامه تحصيل دارند ميتونن مطرح كنند من در خدمتم. مرسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied chemistry

دوستان سلام
    من لیسانس شیمی کاربردی هستم و علاقه ی زیادی به گرایش های بین رشته ای که ترکیبی از شیمی و محیط زیست باشه دارم از اونجایی که توی ایران دو سه تا انتخاب محدود دارم یکی از گزینه هام ژئوشیمی هستش. سوالم اینه که برای من که شیمی خوندم سخت نیست که تغییر گرایش بدم؟؟ بنظرتون با این شرایط میتونم پذیرشی بگیرم برای ارشد؟ معدل لیسانس 13.8/آیلتس 7/زبان فرانسه متوسط/ آشنایی با سه نرم افزار کاربردی/ احتمالا دوتا توصیه نامه
    درضمن اگه بخوام ایران کنکور بدم لطف میکنید منابع ژئوشیمی رو بهم معرفی کنید؟؟

سلام
    شايد كمي ديره- خوب ولي بازم جواب بدم
    از دانشگاه هاي عالي شانس متوسط به بالايي دارين UBC-TORONTO-MCGILL
    برا بقيه شانس خوبي دارين:-Memorial-Dalhousie-Alberta-Calgary-SFU-Victoria-Waterloo-Queens-WesternOntario
    يكمم اگه تونستيد زبانتون رو يه 0.5 نمره بكشين بالا خيلي خوب ميشه

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط sfr777 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من لیسانس شیمی کاربردی هستم و علاقه ی زیادی به گرایش های بین رشته ای که ترکیبی از شیمی و محیط زیست باشه دارم از اونجایی که توی ایران دو سه تا انتخاب محدود دارم یکی از گزینه هام ژئوشیمی هستش. سوالم اینه که برای من که شیمی خوندم سخت نیست که تغییر گرایش بدم؟؟ بنظرتون با این شرایط میتونم پذیرشی بگیرم برای ارشد؟ معدل لیسانس 13.8/آیلتس 7/زبان فرانسه متوسط/ آشنایی با سه نرم افزار کاربردی/ احتمالا دوتا توصیه نامه
    درضمن اگه بخوام ایران کنکور بدم لطف میکنید منابع ژئوشیمی رو بهم معرفی کنید؟؟
    جناب حسین پور پاسخ دادن
    اما برای منابع ژئو شیمی بهترین کار این هست که یه روز تشریف ببرید دانشگاه تربیت معلم (دروازه دولت)از بچه های ارشد که رتبه خوبی کسب کردند و شاگرد دکتر شهاب پور هستند منابع رو بگیرید!
    شاد باشید و موفق
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Junior Member strans آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ژئوفیزیک لرزه شناسی-دانشگاه تهران

سلام، من ترم آخر کارشناسی ارشد ژئوفیزیک لرزه شناسی دانشگاه تهرانم. معدل لیسانسم 13.5 و معدل ارشدم 15.5 شده. تافل 108 و gre(verbal) 520 دارم. یه مقاله داخلی دارم و امیدوارم بتونم یه مقاله کنفرانسی هم تهیه کنم. به نظرتون میتونم پذیرش بگیرم؟ از چه دانشگاههایی؟ کشورش مهم نیس زیاد فقط میخوام بدونم شانسم واسه کجاها بیشتره؟
    ممنون

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط strans نمایش پست ها
    سلام، من ترم آخر کارشناسی ارشد ژئوفیزیک لرزه شناسی دانشگاه تهرانم. معدل لیسانسم 13.5 و معدل ارشدم 15.5 شده. تافل 108 و gre(verbal) 520 دارم. یه مقاله داخلی دارم و امیدوارم بتونم یه مقاله کنفرانسی هم تهیه کنم. به نظرتون میتونم پذیرش بگیرم؟ از چه دانشگاههایی؟ کشورش مهم نیس زیاد فقط میخوام بدونم شانسم واسه کجاها بیشتره؟
    ممنون
    بله میشه دوست عزیز. نمره تافل خوبی داری فقط نمره جی آر ای بالا بیاری میتونی تو بیشتر دانشگاه آمریکا که تو رشته شما کم هم نیست اقدام کنی و نتیجه خوبی بگیری. اینجا هم لیست بهترین دانشگاه های آمریکا (رنکینگ)رو برات پیدا کردم تو رشته خودت از اولین که تو کالیفرنیاست تا آخر!
    اما در مورد اروپا هم کمی سرچ کنید به نتیجه میرسید! دانمارک و سوئد و نروژ گزینه های مناسبی هستند.

موفق باشید
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesaf نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس زمین شناسی از دانشگاه پیام نور با معدل 13:30 و فوق لیسانس زمین شناسی نفت با معدل 18:03 از دانشگاه تهران شمال هستم.می خوام واسه ادامه تحصیل برم خارج از کشور.مخصوصا آلمان چون همسرم داره واسه فرصت مطالعاتی میره اونجا.دارم آلمانی کلاس خصوصی هم میرم. یک مقاله همایش داخلی به صورت پوستر هم دارم. می خواستم بدونم دانشگاهِ لیسانسم و همینطور معدل پایین اون دوره، مشکلی واسم بوجود میاره؟ ممکنه لیسانس منو قبول نکن؟ و به تبع اون فوق لیسانسمو؟ دانشگاه خاصی هم مد نظرم نیست. ولی ترجیحاً دانشگاه های خوب اروپا. اگه بشه می خوام رشته ارشدم رو ادامه بدم یا چینه شناسی(فقط چینه، نه فسیل).ممنون میشم جوابمو بدین.خیلی بهش نیاز دارم.
    با تشکر
    اگر فقط بخواین پذیرش بگیرید و خودتون هزینه ها رو تقبل کنید بعید میدونم مشکلی داشته باشید، مدرک اخر معمولا ملاکه، پیام نور هم البته در بیشتر دانشگاه ها مورد قبوله. توصیه من اینکه سعی کنید دانشگاهتون رو انتخاب کنید، اینطور کلی نمیشه خیلی با قطعیت گفت، قواعد خیلی فیکس نیست. دنبال دانشگاهی باشید که با وضعیت شما میخونه، لیست دانشگاه های آلمان رو بزارید جلوتون؛ ببینید کدوم دانشگاه در گرایش چینه و فسیل دانشجوی graduate میگیره، برای معدل کارشناسی محدودیت نداره، دانشگاه شما رو میپذریه، نمره زبان رو هم چک کنید. بعد بر اساس اون اقدام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)