صفحه 7 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 194

موضوع: فرایند پذیرش در گرایشهای مختلف زمین شناسی ( به جز ژئو تکنیک/زمین شناسی مهندسی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمین شناسی -ژئوفیزیک-ژئوشیمی-ژئوتکنیک...

سلام دوستان !
    لطفا منو راهنمایی کنید من لیسانس معدن_اکتشاف از دانشگاه دولتی بیرجند (معدلم اصلا جالب نیست) و فوق لیسانس ژئوفیزیک _زلزله از دانشگاه آزاد با معدل 16/50 دارم 2 سال سابقه کار دارم و 4 تا مقاله داخلی دارم و سطح زبانم خوبه البته آیلتس ندارم ولی مشکلی از اون نظر ندارم . 4 تا گواهینامه فنی از سازما صنایع و معدن هم دارم . به نظر شما میتونم از دانشگاهی فاند بگیرم یا نه؟ امیدی هست؟

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط piroo نمایش پست ها
    سلام دوستان !
    لطفا منو راهنمایی کنید من لیسانس معدن_اکتشاف از دانشگاه دولتی بیرجند (معدلم اصلا جالب نیست) و فوق لیسانس ژئوفیزیک _زلزله از دانشگاه آزاد با معدل 16/50 دارم 2 سال سابقه کار دارم و 4 تا مقاله داخلی دارم و سطح زبانم خوبه البته آیلتس ندارم ولی مشکلی از اون نظر ندارم . 4 تا گواهینامه فنی از سازما صنایع و معدن هم دارم . به نظر شما میتونم از دانشگاهی فاند بگیرم یا نه؟ امیدی هست؟
    با سلام
    شما میتونید با داشتن یه ISI و بالا گرفتن نمره GRE و آزمونهای مربوطه از دانشگاه های آمریکا فاند بگیری.دوستان زیادی بودند با وضعیت نه چندان مناسب موفق شده اند که فاند بگیرن...
    موفق باشید
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    با سلام
    شما میتونید با داشتن یه ISI و بالا گرفتن نمره GRE و آزمونهای مربوطه از دانشگاه های آمریکا فاند بگیری.دوستان زیادی بودند با وضعیت نه چندان مناسب موفق شده اند که فاند بگیرن...
    موفق باشید
    مرسی از لطفتون منو امیدوار کردین میخواستم بدونم کانادا و اروپا چطورن؟ به اونا هم میتونم امیدوار باشم ؟ میشه منو راهنمایی کنید در مورد اروپا و یاکانادا؟ مرسی

رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط piroo نمایش پست ها
    مرسی از لطفتون منو امیدوار کردین میخواستم بدونم کانادا و اروپا چطورن؟ به اونا هم میتونم امیدوار باشم ؟ میشه منو راهنمایی کنید در مورد اروپا و یاکانادا؟ مرسی
    بله حتما تازه شانص بیشتری هم خواهید داشت، کمی جستجو کنید QS بهترین رده بندی در دنیا محسوب میشه. اگر دقت کنید USnews بر اساس همین رده بندی تعداد کمتری از رتبه ها رو آورده. از لینک زیر رشته خودت رو انتخاب کن و اونوقت می تونه رده بندی کل کشورهای دنیا رو در رشته خودت ببینی. http://www.topuniversities.com/unive...bject-rankings
    پیروز باشید.
    ویرایش توسط abolfazl.paniz : June 4th, 2012 در ساعت 12:20 AM
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Junior Member

سلام من لیسانس زمین شناسی پیام نور تهران دارم با معدل 13 و فوق تکتونیک دانشگاه آزاد علوم تحقیقات با معدل کمی بیش از 18 مقاله isi هم می تونم بدم (تقریباً آماده است) برای بورس دکترا استرالیا شرایطم چطوره؟ راستی چند سال هم سابقه کار تو معادن بزرگ کشورهم دارم
    ویرایش توسط shahramme : June 27th, 2012 در ساعت 02:27 AM

سلام. دوستان زمین شناس یا رشته های مرتبط، کسی که علاقمند به همکاری هست در زمینه مقاله اعلام کنه. کار مشترک نفتی-زمین شناسی هست. در مورد CO2 Sequestration in Reservoirs
    ::Never say never::

رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramme نمایش پست ها
    سلام من لیسانس زمین شناسی پیام نور تهران دارم با معدل 13 و فوق تکتونیک دانشگاه آزاد علوم تحقیقات با معدل کمی بیش از 18 مقاله isi هم می تونم بدم (تقریباً آماده است) برای بورس دکترا استرالیا شرایطم چطوره؟ راستی چند سال هم سابقه کار تو معادن بزرگ کشورهم دارم
    در مورد استرالیا زیاد اطلاع ندارم.اما با این شرایط نمرات آزمون ها رو بالا چون معدلت پایین هست! بگیرید حتما جای خوبی در آمریکا و یا کانادا خواهی رفت.
    Steve Jobs

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    در مورد استرالیا زیاد اطلاع ندارم.اما با این شرایط نمرات آزمون ها رو بالا چون معدلت پایین هست! بگیرید حتما جای خوبی در آمریکا و یا کانادا خواهی رفت.
    ممنون ولی فکر نکنم بتونم معدل بالاتر از 18 الان ببرم در هر صورت متشکرم

رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

خواهش میکنم اما من منظورم معدل کارشناسی تون بود
    Steve Jobs

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

معدل کارشناسی 13 میتونه حتی برای گرفتن پذیرش دردسرساز باشه، تا حدی که اگر دانشگاه به مینیمم معدل حساس باشه حتی بهترین نمرات در آزمون ها هیچ کمکی نمیتونه بکنه، البته همونطور که گفتم باید ببینید دانشگاه های استرالیا چقدر به مینیمم ها حساس هستند، متاسفانه کشورهای مختلف شرایط مختلف دارند و نظر دادن راجع بهشون خیلی سخته بهتره توی تاپیک دانشگاه های استرالیا این مسئله رو دنبال کنید. ممکنه هم هیچ مشکلی نباشه
    Do not be afraid of tomorrow; for God is already there

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)