صفحه 6 از 59 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 582

موضوع: مشکلی بنام دلتنگی و راه حل،اصلا راه حلی داره؟

پیش فرض پاسخ : مشکلی بنام دلتنگی و راه حل،اصلا راه حلی داره؟

من هم خیلی خلاصه نظرم رو می گم: من وقتی ایران بودم خیلی مستقل بودم ، خونه مجردی هم داشتم و تقریبا خیلی وقت ها هم تنها بودم و تازه با تنهایی هم حال می کردم. اما الان 2 ساله لندن هستم و دلتنگ اونجا می شم. فرقش اینه که اون موقع هر وقت دلم می خواست می تونستم خونواده و دوستام رو ببینم. اما الان همه چیز فقط یه مشت خاطره اند که تبدیل به آرزو شدن !!
    خواستم این رو بگم که این که طرف تو ایران بره یه اتاق بگیره و تمرین کنه ، داره خودش رو گول می زنه...
    اما با همه این حرف ها باید دید هدف هر کسی چیه. من با همه سختی ها و دلتنگی هاش راضی ام ، چون اینجا یکی یکی دارم به اهداف زندگیم می رسم...

چه تاپیک خوبی! من تا حالا سر نزده بودم. یه راهنمایی میخواستم از دوستان. من راستش خودم خیلی دلتنگ نمیشم اما خانوادم که ایران هستند خیلی دلتنگ میشن. بعضی وقتا هر روز تماس میگیرن و من به درس ها و کار هام نمیرسم!!!! واقعا نمی دونم چی کار کنم. نمی تونم ازشون بخوام کمتر تماس بگیرن چون حساسن و ناراحت میشن! می خواستم بدونم شما در برخورد با خانواده هاتون چی کار می کنین؟ واقعا این موضوع بدجوری منو اذیت می کنه!

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial ENG

سلام خوبین؟ خوب تا حالا گفتین چقدر سرتان شلوغ هست و درس و کارهاتان زیاد هست؟ در مورد درس و پروژه هاتون گفتین که زمان بر هست؟ اما به آن ها هم حق بدین. الان مایه افتخارشان هستین و براتان دلتنگ هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze66 نمایش پست ها
    چه تاپیک خوبی! من تا حالا سر نزده بودم. یه راهنمایی میخواستم از دوستان. من راستش خودم خیلی دلتنگ نمیشم اما خانوادم که ایران هستند خیلی دلتنگ میشن. بعضی وقتا هر روز تماس میگیرن و من به درس ها و کار هام نمیرسم!!!! واقعا نمی دونم چی کار کنم. نمی تونم ازشون بخوام کمتر تماس بگیرن چون حساسن و ناراحت میشن! می خواستم بدونم شما در برخورد با خانواده هاتون چی کار می کنین؟ واقعا این موضوع بدجوری منو اذیت می کنه!

ApplyAbroad Guru

کاری نداره. گوشی تلفن رو برندارید و بعد بگید ازمایشگاه داشتم کار میکردم. موبایل تون رو هم بگید پس دادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnaz_usa نمایش پست ها
    سلام خوبین؟ خوب تا حالا گفتین چقدر سرتان شلوغ هست و درس و کارهاتان زیاد هست؟ در مورد درس و پروژه هاتون گفتین که زمان بر هست؟ اما به آن ها هم حق بدین. الان مایه افتخارشان هستین و براتان دلتنگ هستن.
    من بهشون حق میدم اما میخوام بدونم بقیه چی کار می کنن. در هفته چقدر با خانوادتون معمولا صحبت می کنین؟ من گاهی اوقات در مورد مسایل درسی و ... صحبت می کنم اما نه خیلی زیاد. اگه مستقیم نگم که تماس هاشون منو از درسام میندازه تاثیری نداره (امتحان کردم قبلا)! نمی تونم هم مستقیم بهشون بگم چون ناراحت میشن! موندم چی کار کنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

اين يه كم Unfair ميشه. بنظر من اين در طولاني مدت خود به خود حل ميشه. شما ارتباطتون رو حفظ كنيد فقط طوري كه احساس نشه مثلا زمان مكالمه رو كم كم كوتاهتر كنيد طوريكه ملموس نباشه. يا سعي كنيد زماني رو كه ميدونيد مثلا غذا ميخوريد ساعتشو باهاشون ارنج كنيد تا تماس بگيرند. حتما تازه رفتيد اگر كمي صبر داشته باشيد اين رشته هاي محبت كمرنگتر ميشه. اما به هر حال سعي كنيد پاره نشه. خانواده فداكاري كردن كه ما جايي هستيم كه امروز ايستاديم.
    موفق باشيد
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کاری نداره. گوشی تلفن رو برندارید و بعد بگید ازمایشگاه داشتم کار میکردم. موبایل تون رو هم بگید پس دادم.
    این روش رو هم امتحان کردم جواب نداده! نخندین تو رو خدا بهم اما اینقدر زنگ میزنن تا مجبور شم جواب بدم. یا شب میزنن! اگه اصلا جواب ندم خیلی نگران میشن و فکر می کنن بلایی سرم اومده!

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اين يه كم Unfair ميشه. بنظر من اين در طولاني مدت خود به خود حل ميشه. شما ارتباطتون رو حفظ كنيد فقط طوري كه احساس نشه مثلا زمان مكالمه رو كم كم كوتاهتر كنيد طوريكه ملموس نباشه. يا سعي كنيد زماني رو كه ميدونيد مثلا غذا ميخوريد ساعتشو باهاشون ارنج كنيد تا تماس بگيرند. حتما تازه رفتيد اگر كمي صبر داشته باشيد اين رشته هاي محبت كمرنگتر ميشه. اما به هر حال سعي كنيد پاره نشه. خانواده فداكاري كردن كه ما جايي هستيم كه امروز ايستاديم.
    موفق باشيد
    من اصلا نمیخوام پاره بشه! فقط میخوام از کارهام نیوفتم! خیلی تازه هم نیست اخه! 9 ماهه!

ApplyAbroad Guru

این روش رو هم امتحان کردم جواب نداده! نخندین تو رو خدا بهم اما اینقدر زنگ میزنن تا مجبور شم جواب بدم. یا شب میزنن! اگه اصلا جواب ندم خیلی نگران میشن و فکر می کنن بلایی سرم اومده!
    میتونید بهشون بگید میخواهید یک برنامه منظم برای تماسهای تلفنی بریزید چون میخواهید مطمئن باشید که موقع زنگ زدنشون خونه هستید که گوشی رو بردارید و نگران نشوند. بعد خودتون یک چیزی پیشنهاد کنید مثلا بگید هفته ای دو روز از این ساعت تا اون ساعت و تاکید کنید که این ساعتها رو خونه میمونید که باهاشون صحبت کنید. بهشون بگید در خارج از این ساعتها ایمیل بزنند. همونطور که دوستمون گفتند این مسائل بیشتر برای ماههای اوله و بخصوص برای دختر خانمها که معمولا خانواده شون و بخصوص مادر و خواهرهاشون خیلی بهشون وابسته هستند. بعد از یک مدتی روی روال میفته.

من خودم چون بیشتر از نرم‌افزارهایی مثل ooVoo و اسکایپ استفاده می‌کنم روشی که انجام می‌دم اینه که مواقعی که می‌تونم جوابشون رو بدم آنلاین می‌شم... اونا هم وقتی ببینن من آفلاینم می‌دونن که نمی‌تونم جواب بدم.... ولی خب اینجوری هم نیست که بذارم هفته‌ای یه بار خودمو نشون بدم... شب‌ها معمولن، بعد از شام چند ساعتی آنلاین هستم.... گاهی هر روز صحبت می‌کنیم، گاهی هم چند روز یه بار! ولی توی ساعت‌هایی که خودم تعیین کردم و مشکلی برام ایجاد نمی‌کرده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)