صفحه 64 از 64 نخستنخست ... 145455565758596061626364
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 637 , از مجموع 637

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی در سال ۲۰۰۸

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی در سال ۲۰۰۸

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    سلام. چون شما فقط براتون Limited ties نوشته شاید با یه Job Offer و یا یه سند مشکل حل بشه. من مدارک زیادی اضافه کردم و فقط سند نداشتم اما limited ties رو باز برام نوشت به اضافه اینکه به گفته آقای شیدایی به علت فاصله بین تحصیلم Genuine هم برام نوشته. به هر حال تا جایی که من پرسیدم از سفارت برای بار دوم باز همه مدارک رو دادم بهشون که البته فایده ای نداشت. گرچه برای بار اول اصل پذیرشم پیششون موند و دیگه بهم ندادن و گفتن نمی دونن پرونده ام کجاست و نمی تونن بهم برگردونن. من دلایل قوی برای بازگشتم به ایران داشتم که اهمیت ندادن. شما از کجا و در چه رشته و مقطعی پذیرش دارید؟ دم سفارت نوشته بود تا 11 آذر آخرین مهلت اپلای هست. به هر حال اگر می رسید دوباره امتحان کنید و امیدوارم موفق بشید
    با عرض سلام و خسته نباشید
    میشه لطف کنید و بفرمایید منظورتون از job offer چیه ؟ یعنی از کانادا آفر داشته باشین یا از ایران ؟
    اینجا محل تبلیغات نیست!

to sotvs :
    مدارک اصل رو بر می گرونن. اگر سندتون اصل بوده باشه برگردوندن. سند رو ترجمه کرده بودید؟
    والا نمی دونم مشکل ویزاتون کجاست چون اگه همه ریجکتیهل می دونستن حلش می کردن. تا پارسال که با این مدارک حل میشد اما امسال با این آفیسر جدیده که خود سفارت هم باهاش مشکل دارن به همه جور مشکل بر خوردیم.

to amirtyz :

Job Offer از ایران باید ببدید چون که نشون میده شما در ایران موقعیتهای شغلی ای دارید که بخاطرشون بر می گردید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    to sotvs :
    مدارک اصل رو بر می گرونن. اگر سندتون اصل بوده باشه برگردوندن. سند رو ترجمه کرده بودید؟
    والا نمی دونم مشکل ویزاتون کجاست چون اگه همه ریجکتیهل می دونستن حلش می کردن. تا پارسال که با این مدارک حل میشد اما امسال با این آفیسر جدیده که خود سفارت هم باهاش مشکل دارن به همه جور مشکل بر خوردیم.

to amirtyz :

Job Offer از ایران باید ببدید چون که نشون میده شما در ایران موقعیتهای شغلی ای دارید که بخاطرشون بر می گردید.
    yes. I translated that and I gave the original translate of all of the documents. yes It's confusing

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hfatemi
    من امروز بعد از يك هفته از تحويل مدارك مديكال گرفتم

مداركي كه تحويل دادم:
    - اصل و كپي پذيرش(PhD in Business Administration az Concordia)
    - اصل و كپي نامه فاند سال اول 25000 تا دوسال بعد 16000 تا
    - كپي و ترجمه شناسنامه
    - كپي و ترجمه مدرك ليسانس، مدرك موقت فوق و ريزنمراتشون
    - job offer از شركتي كه توش كار مي‌كنم
    - bs 60 تا از حساب پدرم و 20 تا از حساب خودم (مال خودم بدون ميانگين و گردش بود)
    - سند ماشين خودم
    - سندخونه به اسم پدر و مادرم و اجازه مطب و سهام پدرم
    - فرم‌ها و فيش 110 هزار تومان ( با تشكر از دوستاني كه اسكن فرم‌ها رو تو فروم گذاشتن)
    - cv و sop
    - پاسپورت
    -IELTS

كلا به‌نظر خودم زياد مدارك داده بودم. چون فاندم از هزينه‌اي كه بايد بدم كمتر مي‌شد، دو برابر ميزاني كه خودم بايد مي‌ذاشتم رو bs دادم.
    در ضمن امروز واسه اعلام نتايج خيلي شلوغ بود.
    من ديروز (9 دسامبر ) ويزا گرفتم خلاصه‌ روند اين بود:
    3 نوامبر تحويل اوليه مدارك. 10 نوامبر گرفتن مديكال. 2 دسامبر ( بعد از 2 هفته از تحويل جواب آزمايشات به دكتر مقصوديان) ايميل زدن به سفارت و در همون روز تماس از طرف سفارت مبني بر اينكه جواب مديكال اومده و مدارك تكميليت رو بيار. 7 دسامبر تحويل مدارك تكميلي و 9 دسامبر تحويل وبزا.
    در ضمن اصل مدرك كارشناسي ارشد رو از من نخواستن. من فقط ريزنمرات رسمي( با نمره تز) و گواهي دريافت ريزنمره (كه خود دانشگاه تهران ميده) رو تحويل دادم جزو مدارك اوليه.
    اميدوارم همه به راحتي ويزا بگيرن

Junior Member

من ديروز (9 دسامبر ) ويزا گرفتم خلاصه‌ روند اين بود:
    3 نوامبر تحويل اوليه مدارك. 10 نوامبر گرفتن مديكال. 2 دسامبر ( بعد از 2 هفته از تحويل جواب آزمايشات به دكتر مقصوديان) ايميل زدن به سفارت و در همون روز تماس از طرف سفارت مبني بر اينكه جواب مديكال اومده و مدارك تكميليت رو بيار. 7 دسامبر تحويل مدارك تكميلي و 9 دسامبر تحويل وبزا.
    در ضمن اصل مدرك كارشناسي ارشد رو از من نخواستن. من فقط ريزنمرات رسمي( با نمره تز) و گواهي دريافت ريزنمره (كه خود دانشگاه تهران ميده) رو تحويل دادم جزو مدارك اوليه.
    اميدوارم همه به راحتي ويزا بگيرن

سلام تبریک میگم بهتون
    من یه سوال داشتم.از من جزء مد ارک نهایی پرینت بانکی هم از حسابی که براش گواهی برده بودم خواستن.من فقط یک BS 40 میلیونی به اسم پدرم برده بودم که یک مقدارش رو بابام قرض کرده بود.می خواستم بدونم از شمام وقتی فرم مدیکالو دادن پرینت خواسن واگه خواستن شما همه پول تو حساب مال خودتون بود و از مدت ها پیش تو حسابتون بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hessi

سلام تبریک میگم بهتون
    من یه سوال داشتم.از من جزء مد ارک نهایی پرینت بانکی هم از حسابی که براش گواهی برده بودم خواستن.من فقط یک BS 40 میلیونی به اسم پدرم برده بودم که یک مقدارش رو بابام قرض کرده بود.می خواستم بدونم از شمام وقتی فرم مدیکالو دادن پرینت خواسن واگه خواستن شما همه پول تو حساب مال خودتون بود و از مدت ها پیش تو حسابتون بود؟
    از من پرينت حساب رو جزو مدارك نهايي نخواستن. فقط CAQ و عدم سوء پيشينه رو خواستند. من جزو مدارك اوليه BS از حساب خودم بدون ميانگين و گردش برده بودم ( منطقا چون مقداريش رو قزض كرده بودم) و BS از حساب پدرم كه مال ايشون ميانگين ( بدون گردش) داشت.

Junior Member

از من پرينت حساب رو جزو مدارك نهايي نخواستن. فقط CAQ و عدم سوء پيشينه رو خواستند. من جزو مدارك اوليه BS از حساب خودم بدون ميانگين و گردش برده بودم ( منطقا چون مقداريش رو قزض كرده بودم) و BS از حساب پدرم كه مال ايشون ميانگين ( بدون گردش) داشت.
    ممنون از جوابتون.منم انشاالله اگه ویزا بدن دارم میرم کنکوردیا برای Electrical Engineering PhD. امیدوارم به پرینته گیر ندن شما رو هم اونجا ببینم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)