صفحه 2 از 64 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 637

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی در سال ۲۰۰۸

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی در سال ۲۰۰۸

سلام دوستان،

خیلی تبریک میگم امیدوارم که همه فرآیند به همین خوبی جلو بره براتون.

یک سوال: سفارت پاسپورتتون را هم بهتون برگردوند یا نگه داشت پیش خودش؟ اگر نگه داشت، میشد ازش پاسپورتتون را بخواهید و دوباره بعد از 1-2 هفته بهشون بگردونید؟

ممنون.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.fzpr
    درود،
    من امروز شنیدم وقتی حساب بانکی والدین رو نشون می دی بهتره که یک تعهد نامه محضری هم از طرف اونا ببری که توش گفته باشند که توانایی پرداخت هزینه ها رو در صورت لزوم دارن و این کار رو می کنن. شما چنین چیزی بردی؟
    اگه کس دیگه ای چیزی در این مورد می دونه ممنون می شم بشنوم.
    سپاس،
    خندون باشید...
    تا جایی که من می دونم پدر مادر تعهد نمی خوان. سازمان ها مثل وزارت علوم تعهد باید بدن که شما رو ساپورت می کنن (یا مثلا اگر آشنایی تو کانادا دارین). من یه نامه انگلیسی نوشتم از طرف پدرم که دادم امضا کرد فقط توش در مورد وضعیت کاریش و ... توضیح دادم ترجمه جواز کار و شرکت و ...ش هم بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط vigilantboy
    سلام دوستان،

خیلی تبریک میگم امیدوارم که همه فرآیند به همین خوبی جلو بره براتون.

یک سوال: سفارت پاسپورتتون را هم بهتون برگردوند یا نگه داشت پیش خودش؟ اگر نگه داشت، میشد ازش پاسپورتتون را بخواهید و دوباره بعد از 1-2 هفته بهشون بگردونید؟

ممنون.
    پاسپورت رو برگردوند ولی نوشته 4 هفته دیگه بیارش دوباره.

نقل قول نوشته اصلی توسط robosha
    نقل قول نوشته اصلی توسط nnimaa
    شب که رفتم دقیق خوندم اگه خواسته بودن زنگ می زنم ببینم چی کارش باید کرد.
    مرسی، پس به منم بگو
    نوشته 4هفته دیگه باید همه این مدارک رو تحویل سفارت بدین (سو پیشینه و اصل مدرک) و اگر نمیتونید این مدارک رو تهیه کنید دلیلتون رو بنویسید و تحویل بدین.

2تا مدرک دیگه یادم اومد:
    کارنامه انگلیسی و گواهی اشتغال به تحصیل انگلیسی.
    ترجمه جواز کار و شرکت پدرم.

راستی وقتی میرین نتیجه رو بگیرین باید حتما کارت شناسایی داشته باشین (گواهی نامه یا شناسنامه) من کاملا شانسی همراهم بود!

Dear Nima,
    I am hamed, Congratulations.
    I have a question about the third point that you said:
    سند به اسم خودم و پدر مادرم (از قبل به اسم خودم بود، تاریخ آخرین انتقال رو تو ترجمه می نویسه)
    man sanad be nam kardam vali hamin hafte pish vali tarikhe enteghal ro naneveshtam.
    dar zemn forooshande madaram hast.
    fek mikoni ina moshkel saze ?

هیچ نظر قطعی ندارم ولی استراتژی کلی من این بود که همه چیزم صادقانه باشه چون از نظر من اونها کار خودشون رو خوب بلدن و می فهمن کی کلک می زنه.

در این مورد خاص به نظر من بهتر بود که سند رو با همون اسم مادرتون ترجمه می کردین و تحویل میدادین ولی حالا که منتقل کردین نمی دونم بدین بهتره یا ندین.

0hamed0
    Guest

نیما ببخشید که من یکی یکی یادم میافته! شما اون نامه ای رو که بعضی بچه ها از استاد راهنمای کاناداشون میگیرن هم تحویل دادین، فکر می کنید واقعا لازمه که به استادمون بگیم بفرسته؟

درود،
    منم همین سوال رو دارم هر چی هم می پرسم هیچ کس جواب نمی ده!!! این نامه که استاد اون طرف می نویسه (letter of support) باید چه شکلی باشه؟ چی توش بنویسه خوبه؟

من نامه نگرفتم. 1 بار به Program Director گفتم خیلی ویزا سخته و ... شما کمکی نمی تونین بکنین؟ گفت اینطوری نه چون پرونده نداری و اصلا موضوعی وجود نداره برای support. اگر مشکلی به وجود اومد (یعنی rejectشدی) ما fax می زنیم به سفارت. حالا نمی دونم می خواست فکس بزنه چی بگه و ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)