صفحه 4 از 64 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 637

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی در سال ۲۰۰۸

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی در سال ۲۰۰۸

من خواجه نصیر م، Windosr ، حدود 15000$ تو سال
    مدرکم هر چی آنجا نوشته بود از پروانه کسب بابام و فیش حقوقی و فرم کار گزینیش تا B.S و سند خانه
    در ضمن درسم این تابستان تمام می شه و گواهی اشتغال به التحصیل و یه گواهی از رییس گروه هم بردم برای اثبات دانشجو بودن
    بزرگترین مشکلم اینکه دو تا عمو تو تورنتو دارم!!

حالا چه خبر از سفارت؟!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maziaar83
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooyangh
    کسی جدیدا ویزا گرفته؟

من 5 may برای ویزا اقدام کردم، 2 june گفتن جواب می دهند. می خواستم ببینم اوضاع چه جوری هست!
    پویا جان اول بگو کجا درس خوندی؟ کجا پذیرش گرفتی؟ چقدر فاند داشتی؟ مدارک چی بردی؟
    اونوقت دقیقا می گم بهت احتمال چقدره! trust me
    اوه! چطوری دقیقا می‌گی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyangh
    من خواجه نصیر م، Windosr ، حدود 15000$ تو سال
    مدرکم هر چی آنجا نوشته بود از پروانه کسب بابام و فیش حقوقی و فرم کار گزینیش تا B.S و سند خانه
    در ضمن درسم این تابستان تمام می شه و گواهی اشتغال به التحصیل و یه گواهی از رییس گروه هم بردم برای اثبات دانشجو بودن
    بزرگترین مشکلم اینکه دو تا عمو تو تورنتو دارم!!

حالا چه خبر از سفارت؟!؟
    اگر گیر genuine student بهت ندن حله! نگران فارق التحصیلی نباش که همه با هم گیریم :دی

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

امسال چقدر از
    windsor
    فاند گرفتن!

ایول خواجه نصیر....

فارغ التحصیی که مشکل نیس امیدوارم حل بشه...
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

سلام،

منم امروز فرم مدیکال و درخواست ارائه گواهی عدم سوء پیشینه گرفتم. پذیرش فول فاند از McMaster داشتم برای دکتری.

نکته مهم واسه اینکه خیال خیلی ها را راحت کنم:

من September 2005 فارغ التحصیل شده بودم و از دو سال قبلش هم تو یک شرکت تمام وقت کار کرده بودم تا همین الان. اونجا هم موقعیت سازمانی مدیریتی داشتم و دارم. اینا را تماماً به سفارت گفته بودم. نه به من مصاحبه خورد و نه مشکل Genuine Student و اینا پیش اومد.

اینم یک مثال نقض برای کسانی که میگن نمیشه بین فارغ التحصیلی و پذیرش فاصله باشه. یا نمیشه حین تحصیل کار تمام وقت کرد.

این حرفا کلی منو نگران کرده بود قبل از اینکه نتیجه را بگیرم!

حالا یک سوال: میشه آقا نیما یا دوستان دیگه ای که فرم مدیکال گرفتن کمی راجه به این پروسه توضیح بدن؟ کدوم یکی از این دکترا بهترن و زودتر کار را راه میندازن؟

موفق باشید همگی.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

همون دکتر تو کوچه سفارت خوبه. مشکلی نداره فقط زنگ بزن وقت بگیر خودش همه چیزو توضیح می ده.

نقل قول نوشته اصلی توسط nnimaa
    همون دکتر تو کوچه سفارت خوبه. مشکلی نداره فقط زنگ بزن وقت بگیر خودش همه چیزو توضیح می ده.
    چقدر جلوتر باید زنگ بزنیم؟ من دارم از شهرستان میام...

Junior Member

سلام

روزی که برای جواب اولیه به سفارت میرید همراه خودتون 2 قطعه عکس و حدود 85000 تومن پول با خودتون ببرید. وقتی حدود ساعت 2:30 فرو مدیکال رو بهتون دادند, بی معطلی برید ته کوچه پیش دکتر کوثرنیا دکتر ساعت 3 میاد ولی اگه دیر برید نوبتتون عقب میفته (دکتر عکس میخواد). بعد از دکتر هم میرید آزمایشگاه و رادیولوژی. من ساعت 5 همون روز همه کارهام تموم شد. بیخودی روزتون رو هدر ندید چون اصلا کاری نداره.

موفق باشید

0hamed0
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط ahf
    سلام

روزی که برای جواب اولیه به سفارت میرید همراه خودتون 2 قطعه عکس و حدود 85000 تومن پول با خودتون ببرید. وقتی حدود ساعت 2:30 فرو مدیکال رو بهتون دادند, بی معطلی برید ته کوچه پیش دکتر کوثرنیا دکتر ساعت 3 میاد ولی اگه دیر برید نوبتتون عقب میفته (دکتر عکس میخواد). بعد از دکتر هم میرید آزمایشگاه و رادیولوژی. من ساعت 5 همون روز همه کارهام تموم شد. بیخودی روزتون رو هدر ندید چون اصلا کاری نداره.

موفق باشید
    ممنون از راهنماییتون، فقط دو سوال:
    1-این دکتر وقت گرفتن نداره؟ یعنی باید از الان بریم وقت بگیریم یا صبح روزی که جواب اولیه رو ساعت 2 ش میدن یا اصلا همون وقت بعد از جواب ساعت 2/5 بریم بشینیم مطب تو صف؟
    2- غیر از آماده کردن سوپیشینه و دانشنامه بین تحویل مدارک تا دریافت جواب اولیه کار خاصی لازمه (و میشه) کرد که کارامون جلو بیفته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط -Hamed-
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahf
    سلام

موفق باشید
    ممنون از راهنماییتون، فقط دو سوال:
    1-این دکتر وقت گرفتن نداره؟ یعنی باید از الان بریم وقت بگیریم یا صبح روزی که جواب اولیه رو ساعت 2 ش میدن یا اصلا همون وقت بعد از جواب ساعت 2/5 بریم بشینیم مطب تو صف؟
    2- غیر از آماده کردن سوپیشینه و دانشنامه بین تحویل مدارک تا دریافت جواب اولیه کار خاصی لازمه (و میشه) کرد که کارامون جلو بیفته؟

1- وقت گرفتن نمی خواد من همینطوری رفتم, منشیش هم خواب بود بیدارش کردم و منتظر شدم تا دکتر بیاد تو این مدت هم مطب پر شد.
    2- نه چیزه دیگه ای نمی خواد, تازه ممکنه ازت سوء پیشینه هم نخواهند. از من که نخواستند ولی منم از قبل اقدام کرده بودم حالا نمیدونم ببرم یا نبرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)