نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: بررسی نحوه اپلای و گرفتن پذیرش برای ترم آخری های نیمسال اول

پیش فرض بررسی نحوه اپلای و گرفتن پذیرش برای ترم آخری های نیمسال اول

دوستان سلام
    در این چند روزه که دنبال یافتن پاسخی برای این سوال که تکلیف دانشجویانی که در نیمسال اول فارغ التحصیل می شوند و میخواهند برای پاییز سال آینده اقدام کنند با محبت دوستان جواب هایی رو گرفتم که راستش رو بخواهید قانع نشدم
    حالا از دوستان هم می خواهم که این موضوع را در این تاپیک دنبال کنیم
    اگر بخواهیم موضوع را طور دیگری بیان کنیم بدین صورت است که زمان ثبت نام دانشگاه ها همزمان با نیم سال اول تحصیلی می باشد که خوب در این صورت دانشجویان ترم آخر ممکن است نتوانند ریز نمرات ترم آخر خود را در موعدdeadline آماده نمایند
    حالا با این اوصاف دوستان اگر تجربه پذیرش با این شرایط و چگونگی مراحل کار یا پیشنهاد یا راه حلی برای این عده از دانشجویان دارند از ما دریغ نکنند!
    با تشکر

Junior Member maryam95 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

پیش فرض پاسخ : بررسی نحوه اپلای و گرفتن پذیرش برای ترم آخری های نیمسال اول

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    دوستان سلام
    در این چند روزه که دنبال یافتن پاسخی برای این سوال که تکلیف دانشجویانی که در نیمسال اول فارغ التحصیل می شوند و میخواهند برای پاییز سال آینده اقدام کنند با محبت دوستان جواب هایی رو گرفتم که راستش رو بخواهید قانع نشدم
    حالا از دوستان هم می خواهم که این موضوع را در این تاپیک دنبال کنیم
    اگر بخواهیم موضوع را طور دیگری بیان کنیم بدین صورت است که زمان ثبت نام دانشگاه ها همزمان با نیم سال اول تحصیلی می باشد که خوب در این صورت دانشجویان ترم آخر ممکن است نتوانند ریز نمرات ترم آخر خود را در موعدdeadline آماده نمایند
    حالا با این اوصاف دوستان اگر تجربه پذیرش با این شرایط و چگونگی مراحل کار یا پیشنهاد یا راه حلی برای این عده از دانشجویان دارند از ما دریغ نکنند!
    با تشکر
    سوال من هم دقیقا همینه..........

Junior Member

واقعا هیچ فرقی بین ترم اخری نیم سال اول و دوم نیست.شما نزدیک ددلاین تقاضای ریز نمرات می دهید و نمراتی که تا اون موقع گرفته اید به صورت ریز نمرات به شما داده می شود و انرا می فرستید.زمانی هم که فارغ التحصیل شدید بقیه نمرات رو به صورت کامل می فرستید.اگر تعداد واحد های مورد نیاز را پاس گرده باشید هیچ فرقی بین نیمسال اول و دوم نیست

Junior Member

با سلام. می خواستم بپرسم برای پذیزش دکترا، اگه نمره پایان نامم نیومده باشه میتونم درخواست پذیرش بفرستم؟ آیا مشکلی ایجاد نمی کنه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanan نمایش پست ها
    با سلام. می خواستم بپرسم برای پذیزش دکترا، اگه نمره پایان نامم نیومده باشه میتونم درخواست پذیرش بفرستم؟ آیا مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    دوست عزیز خیلی ها هستند که هنوز فازغ نشدن اپلای میکنن و خب این موضوع رو با استادی که باهاش در رتباط هستند در میان میگذارند. شما نمره های درسی رو داری. عنوان و خلاصه ای از پایان نامه هم میتونی بفرستی و توضیح بدی که در چه تاریخی دفاع میکنی. مشکلی پیش نمیاد. در واقع چون دانشجو هستی عذر شما موجه هست. نهایتش اینه که استاد شما هم توی توصیه نامه مینویسه که شما در تاریخ...دفاع میکنی از پایان نامت. موفق باشی

Junior Member banolet آواتار ها

سلام.من دانشجو کارشناسی گرافیک هستم.و سه ترم به اتمام درسم مونده.همون طور که میدونید تو ایران برخی رشته های هنر نیمه متمرکز هستند و آزمون عملی دارند به همین خاطر دانشجو ها ترم دوم(بهمن ماه)وارد دانشگاه میشن و معمولا بهمن چهارسال بعد فارغ التحصیل میش.که منم همین وضع دارم.من میخواستم برای فوق لیسانس کانادا یا امریکا اقدام کنم.با توجه به اینکه میگن اگه از آبان ماه اقدام کنی شرایط گرفتن فاند بهتره ولی من سپتامبر 2012 هنوز فاغ التحصیل نشدم و در اصل فوریه 2012 درسم تموم میشه کی باید اقدام کنم؟آیا میتونم قبل از پایان 2011اپلای کنم؟من نمره آیلتس 7آکادمیک دارم میانگین معدلمم تا الان 18.5 هست.وتو کنکور رتبه زیر 50داشتم.ممنون میشم راهنماییم کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)