صفحه 10 از 137 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

سلام بر دوستان عزیز
    یک سوال کاری دارم و ممنون می شم اگه جواب بدین:
    من مهندس عمرانم و تو ایران کارهای دفتر فنی کرده ام. (برآورد و نقشه و ...)
    نرم افزار آقیس و اتوکد و 3Ds MAX رو هم کاملا بلدم.
    به نظر شما بازار کار چطوره؟ من می تونم مثلا به عنوان نقشه کش (یا هر سمت دیگه ای ... مهم نیست برام) توی یک شرکتی کار کنم؟ و به صورت موازی مدارکم رو جمع جور کنم و بتونم مدرک کانادایی بگیرم؟ یا بتونم یک دوره کوتاه مدت کالج برم و ...
    اوضاع حقوق چطوره؟
    باز هم ممنون از دوستایی که جواب می دن

Member
    رشته و دانشگاه
    cs, business

پیش فرض پاسخ : اسکان اولیه برای مهاجرین تازه وارد (استان کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilM نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

همانطور که میدونیم مقوله اسکان در کانادا تقریبا یه چالش هست مخصوصا واسه تازه واردینی که با واحد پولی به اسم ریال میخواهند وارد کانادا بشن!

قاعدتا این عنوان میتونه موضوع مهمی باشه جهت بحث و تبادل نظر اون دسته از عزیزانی که به زودی بار سفر رو میبندند و به استان کبک وارد میشوند. یکی که مثل من نه فامیل و نه دوست فابریک اونطرف داره میتونه از این مبحث آزاد ایده بگیره و رنج و مشقت روزهای اول و حتی چند ماه اول رو با به حداقل رسوندن هزینه های اسکان برای خودش و همراهانش کاهش بده و طعم شیرین حضورش در جامعه ای جدید رو بهتر بتونه احساس کنه.

در این میان داشتن نظرات دوستانی که به تازگی وارد استان کبک شدن میتونه بسیار مفید باشه.

لذا خواهشمندم از دادن نظر در خصوص این مهم ما رو بی نصیب نگذارید.

حتی نظرخواهی هم در این باب میتونه مطرح باشه (اختیار نوع اسکان).

مرسی از توجهتون به این عنوان
    آیا یک موضوع جدا راجع به اسکان نداریم اینجا؟

به هر تقدیر، برای خونه پیدا کردن تو مونترآل به نظر من بهترین کار اینه که ۱ ماه اول یک جای موقت رفت (مثل خونه های مبلمان شده که حدودا ۷۰۰ ۸۰۰ تا هستند) که با محیط آشنا شد و بعد دنبال خونه درست حسابی گشت.

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کابردی - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahn نمایش پست ها
    آیا یک موضوع جدا راجع به اسکان نداریم اینجا؟

به هر تقدیر، برای خونه پیدا کردن تو مونترآل به نظر من بهترین کار اینه که ۱ ماه اول یک جای موقت رفت (مثل خونه های مبلمان شده که حدودا ۷۰۰ ۸۰۰ تا هستند) که با محیط آشنا شد و بعد دنبال خونه درست حسابی گشت.
    من هم با نظر شما موافقم.

من این روزها که تو سایتها نگاه می کردم متوجه شدم با 700 - 800 تا میشه یه سوئیت مبله در جایی هم که خیلی نسبت به مرکز شهر دور نباشه اجاره کرد. از دوستانی که الان در مونترال هستند. خواهش می کنم بگید آیا درسته یا نه؟
    تاریخ فایل نامبر: 15 سپتامبر 2010
    تاریخ باز کردن فایل فدرال و مصاحبه کبک: 21 فوریه 2011
    تاریخ مدیکال: 18 آپریل 2011
    تاریخ نامه پای ریکویست: 19 جولای 2011

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    من هم با نظر شما موافقم.

من این روزها که تو سایتها نگاه می کردم متوجه شدم با 700 - 800 تا میشه یه سوئیت مبله در جایی هم که خیلی نسبت به مرکز شهر دور نباشه اجاره کرد. از دوستانی که الان در مونترال هستند. خواهش می کنم بگید آیا درسته یا نه؟
    سلام
    سوئیت رو به نظرم با 800 تا راحت میتونید بگیرید . البته ممکنه ساختمونش کمی قدیمی باشه .

Member
    رشته و دانشگاه
    cs, business

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    من هم با نظر شما موافقم.

آره این جور خونه ها خیلی زیاده فقط خیلی کوچیکن. منتها برای یک ماه ایده آله. یک جورایی مثل هتل 3 ستاره میمونن (البته بدون مرتب کردن و اینا).
    برای پیدا کردنشونم میتونید به craigslist و kijiji مراجعه کنید.

سلام
    می خواستم ببینم که با حدود 600 هزار دلار میشه یه خونه خوب 3 خوابه 200 متر به بالا تو مونترال خرید ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم ببینم که با حدود 600 هزار دلار میشه یه خونه خوب 3 خوابه 200 متر به بالا تو مونترال خرید ؟
    mls.ca رو چک کنید ولی اگر اینقدر سرمایه دارید بیخودی هدر خونه ندین. یا یک بیزینس بخرید یا چندتا آپارتمان بخرید اجاره بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    mls.ca رو چک کنید ولی اگر اینقدر سرمایه دارید بیخودی هدر خونه ندین. یا یک بیزینس بخرید یا چندتا آپارتمان بخرید اجاره بدید.
    مرسی که جواب دادین
    با این پول چجور بیزینسی میشه راه انداخت به نظر شما ؟
    راستش ما از طریق سرمایه گذاری اقدام کردیم، برای همین میخوام بدونم چجور کاری میشه اونجا کرد. به نظر شما گرفتن شعبه یکی از رستورانهای زنجیره ای مثل Subway شدنی و به صرفه هستش ؟ یا اینکه اجاره دادن آپارتمان به صرفه تره ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    مرسی که جواب دادین
    راستش ما از طریق سرمایه گذاری اقدام کردیم، برای همین میخوام بدونم چجور کاری میشه اونجا کرد. به نظر شما گرفتن شعبه یکی از رستورانهای زنجیره ای مثل Subway شدنی و به صرفه هستش ؟ یا اینکه اجاره دادن آپارتمان به صرفه تره ؟
    راستش من خودم در اینکار نیستم ولی فکر کنم هردوش شدنی باشه بخصوص اگر بتونید دوسه برابر سرمایه تون رو از بانک وام بگیرید (که اینطور که شنیدم برای بیزینس های سودآور میدن).

Junior Member

[QUOTE=Iggy;507915]مرسی که جواب دادین
    راستش ما از طریق سرمایه گذاری اقدام کردیم، برای همین میخوام بدونم چجور کاری میشه اونجا کرد. به نظر شما گرفتن شعبه یکی از رستورانهای زنجیره ای مثل Subway شدنی و به صرفه هستش ؟ یا اینکه اجاره دادن آپارتمان به صرف
    سلام من subway رو پیشنهاد نمیکنم جز franchise های ضعیف هست tim horton وMC donald بهتر هستن ولی‌ باید تو نوبت بایستید یه جای پرت بهتون میدهند, مهدکودک اینجا به شدت مورد نیاز است و کم دردسر ترو اگر بیزینس پلن داشته باشید تا ۶۰ در ۱۰۰ مبلغی که سرمایه گذاری می‌کنید رو بهتون وام میدهند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)