صفحه 100 از 137 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

دوستان عزیز
    تاریخ ترجمه ی مدارک مهمه
    من ترجمه ی مدارکی رو که زمان مصاحبه بردم هنوز دارم همون کفایت می کنه یا باید دوباره مدارکم ترجمه بشه
    تو این موارد خیلی سخت می گیرن یا نه؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط FATIMA_FATIMA نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    تاریخ ترجمه ی مدارک مهمه
    من ترجمه ی مدارکی رو که زمان مصاحبه بردم هنوز دارم همون کفایت می کنه یا باید دوباره مدارکم ترجمه بشه
    تو این موارد خیلی سخت می گیرن یا نه؟
    تاریخ ترجمه شناسنامه من هم مال 5 سال پیشه تاریخ مهم نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    تاریخ ترجمه شناسنامه من هم مال 5 سال پیشه تاریخ مهم نیست
    این سوال من هم هست یعنی اگر ترجمه شناسنامه قدیمی باشه اهمیتی داره یا فقط چون نقش acte de naissance رو داره مهم نیست. و مدارک دیگه به غیر از مدارک تحصیلی که طبعا نباید تاریخ ترجمش مهم باشه چه مدارکی ترجمش مهمه داشته باشیم. مثلا گواهینامه رانندگی یا کارت پایان خدمت برای آقایون یا مورد دیگه
    ممنون می شم توضیح بدید.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Amandine نمایش پست ها
    این سوال من هم هست یعنی اگر ترجمه شناسنامه قدیمی باشه اهمیتی داره یا فقط چون نقش acte de naissance رو داره مهم نیست. و مدارک دیگه به غیر از مدارک تحصیلی که طبعا نباید تاریخ ترجمش مهم باشه چه مدارکی ترجمش مهمه داشته باشیم. مثلا گواهینامه رانندگی یا کارت پایان خدمت برای آقایون یا مورد دیگه
    ممنون می شم توضیح بدید.
    شما ر ترجمه ای بخواهید اینجا انجام میدید شناسنامه و مدارک تحصیلی مهم. کارت پایان خدمت تا حالا کی از ما نخواسته
    مقایسه کنید ببیید ایران ارزانتر یا اینجا،

دوستان محترم لطف کنید راهنمایی فرمایید من رشته کارشناسیم زبان خارجه بوده و برای ارشد روانشناسی قبول شدم که به دلیل سفرم ثبت نام نکردم می خواستم بدونم با توجه به رشته ی کارشناسیم می تونم تو مونترال برای رشته ی روانشناسی اپلای کنم یا نه تو ایران که امکانش هست لطف می کنید راهنماییم کنید بی صبرانه منتظرم تشکر

دوستان عزیر سئوال قبلیم رو که پاسخ ندادید این یکی لطف کنید راهنمایی فرمایید در مورد تغییر اسم و فامیلیه می تونم از لحظه ی ورودم به کانادا زمان پر کردن فرم ها در قسمت nickname هر اسمی که دوست داشتم رو مشخص کنم تا از ان به بعد به همون اسم خطاب بشم نیازی به کار اداری یا رسمی نداره؟ در مورد فامیلی چی؟ می تونم تو هر فرمی بعد از اسم فامیل اصلیم اسمی فامیلی که دوست دارم داخل پرانتز بنویسم یا باید صبر کنم بعد از سه سال زمانی که رسما اقامت رو بهم دادن اسم فامیلم رو به طور قانونی تغییر بدم بی صبرانه منتظرم و تشکر

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

دوستان عزیر سئوال قبلیم رو که پاسخ ندادید این یکی لطف کنید راهنمایی فرمایید در مورد تغییر اسم و فامیلیه می تونم از لحظه ی ورودم به کانادا زمان پر کردن فرم ها در قسمت nickname هر اسمی که دوست داشتم رو مشخص کنم تا از ان به بعد به همون اسم خطاب بشم نیازی به کار اداری یا رسمی نداره؟ در مورد فامیلی چی؟ می تونم تو هر فرمی بعد از اسم فامیل اصلیم اسمی فامیلی که دوست دارم داخل پرانتز بنویسم یا باید صبر کنم بعد از سه سال زمانی که رسما اقامت رو بهم دادن اسم فامیلم رو به طور قانونی تغییر بدم بی صبرانه منتظرم و تشکر
    سوال قبلیتون رو اگه کسی جوابش رو میدونست پاسخ میداد.
    در مورد nickname که من نمیدونم ولی در مورد نام فامیل باید همونی که توی پاسپورتتون هست رو بنویسید و فقط موقع امتحان سیتیزن شیپی میتونید اسمتون رو تغییر بدید که البته بی دردسر هم نیست. ولی شدنیه. اما تا اون موقع خیر نمیتونید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

دوستان محترم لطف کنید راهنمایی فرمایید من رشته کارشناسیم زبان خارجه بوده و برای ارشد روانشناسی قبول شدم که به دلیل سفرم ثبت نام نکردم می خواستم بدونم با توجه به رشته ی کارشناسیم می تونم تو مونترال برای رشته ی روانشناسی اپلای کنم یا نه تو ایران که امکانش هست لطف می کنید راهنماییم کنید بی صبرانه منتظرم تشکر
    بنظرم خیلی سخته که بتونید اما بازم امتحانش ضرری نداره به دپارتمان های روانشناسی مراجعه کنید ولی فکر کنم حسابی پیش نیاز بخورید.

موفق باشید
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    بنظرم خیلی سخته که بتونید اما بازم امتحانش ضرری نداره به دپارتمان های روانشناسی مراجعه کنید ولی فکر کنم حسابی پیش نیاز بخورید.

موفق باشید

دوستان محترم با دانشکده ی روانشناسی دانشگاه مونترال مکاتبه کردم در جواب این نامه رو ارسال کرده اند
    دوستان نظری دارن خوشحال می شم مطرح کنن
    تا اونجایی که خودم متوجه شدم مثل اینکه مانعی نداره و باید ابتدا درخواست پذیرش بدم و مثل اینکه بعد از این کار مدارک تحصیلیم رو ارزیابی و معادل سازی می کنن و در نهایت اعلام می شه پذیرفته شدم یا نه نمی دونم درست فهمیدم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
    بازم دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

Madame
    C’est avec plaisir que nous prenons connaissance de votre courriel par lequel vous demandez des renseignements sur les études supérieures du département de psychologie à l’Université de Montréal
    Vous trouverez à l’adresse suivante un document donnant des renseignements sur les conditions d’admission pour nos programmes offerts

Étant donné que nous sommes très sollicités pour des renseignements à propos des admissions aux programmes en psychologie, il nous est malheureusement impossible d’étudier votre admissibilité avant que vous fassiez votre demande d’admission. De plus, les demandes d’équivalence seront étudiées seulement après que vous soyez admis. Toutefois, vous trouverez la plupart des réponses à vos questions aux références ci hautes mentionnées
    Veuillez agréer, Madame, mes meilleures salutations
    L’équipe des cycles supérieurs
    Cycles supérieurs
    F.A.S. - Département de psychologie
    Université de Montréal
    ویرایش توسط FATIMA_FATIMA : December 2nd, 2014 در ساعت 07:55 PM

Junior Member

نگفته مانعی برای پذیرش هست یا نیست گفته کجا می تونید اطلاعات کامل تر بدست بیارید:
    متن نامه :
    خانم از این که شما خواهان اطلاعات درباره تحصیلات تکمیلی در گروه روانشناسی دانشگاه مونترال هستید خرسندیم. در نشانی پایین صفحه میتوانید اطلاعات مربوط به شرایط پذیرش در رشته های درسی ارائه شده در گروه ما را مطالعه کنید.
    با توجه به این که افراد بسیاری از ما برای پذیرش در رشته روانشناسی تقاضای اطلاعات می کنند متاسفانه بررسی قابل پذیرش بودن یا نبودن شما قبل از این که شما درخواست پذیرش بدهید ممکن نیست. علاوه بر این تقاضای معادل سازی مدارک تنها بعد از پذیرش انجام می شود. با این حال شما پاسخ اکثر سوالاتتان را در نشانی که در بالا به آن اشاره شد پیدا می کنید.
    با احترام
    گروه تحصیلات تکمیلی ....
    امیدوارم گویا باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)