صفحه 101 از 137 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amandine نمایش پست ها
    نگفته مانعی برای پذیرش هست یا نیست گفته کجا می تونید اطلاعات کامل تر بدست بیارید:
    متن نامه :
    خانم از این که شما خواهان اطلاعات درباره تحصیلات تکمیلی در گروه روانشناسی دانشگاه مونترال هستید خرسندیم. در نشانی پایین صفحه میتوانید اطلاعات مربوط به شرایط پذیرش در رشته های درسی ارائه شده در گروه ما را مطالعه کنید.
    با توجه به این که افراد بسیاری از ما برای پذیرش در رشته روانشناسی تقاضای اطلاعات می کنند متاسفانه بررسی قابل پذیرش بودن یا نبودن شما قبل از این که شما درخواست پذیرش بدهید ممکن نیست. علاوه بر این تقاضای معادل سازی مدارک تنها بعد از پذیرش انجام می شود. با این حال شما پاسخ اکثر سوالاتتان را در نشانی که در بالا به آن اشاره شد پیدا می کنید.
    با احترام
    گروه تحصیلات تکمیلی ....
    امیدوارم گویا باشه
    ممنون دوست عزیز
    منظور من این بود که مانعی برای اپلای کردن وجود نداره چون رشته ام متفاوت بوده گفتم شاید اپلای کردم هم بی مورد باشه به هر حال فکر کنم اپلای کردن هم هزینه داره می خواستم مطمئن شم بعد برم دنبالش که خودشون تو نامه گفتن این کار رو انجام بدم و حالا مطمئن شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط FATIMA_FATIMA نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    منظور من این بود که مانعی برای اپلای کردن وجود نداره چون رشته ام متفاوت بوده گفتم شاید اپلای کردم هم بی مورد باشه به هر حال فکر کنم اپلای کردن هم هزینه داره می خواستم مطمئن شم بعد برم دنبالش که خودشون تو نامه گفتن این کار رو انجام بدم و حالا مطمئن شدم
    به نظر من حضوری که تشریف آوردید برید بپرسید. توی ایمیل یه دستور العمل کلی میدن و براشون هم مهم نیست شما هزینه ای متقبل میشید یا نه. شاید هم خوشحال بشند. ولی حضوری اگر توضیح بدید شرایط تون شاید جواب دقیق تری بگیرید. به حساب این ایمیل بیخود هزینه نکنید.

دوستان عزیز این نامه ی دومه که دریافت کردم با این مضمون
    نوشته باید ابتدا اپلای کنید تا پروندتون مورد بررسی قرار بگیره و زمان اپلای بعدی سپتامبره و بدون داشتن مدرک کارشناسی تضمینی برای پذیرش در دوره ارشد وجود نداره و تصمیم نهایی به عهده ی کمیته ی مربوطه است . برای پذیرش باید حداقل 30 امتیاز یا اعتبار از دروس دوره کارشناسی بدست بیارید و بعد وارد سیکل دوم یعنی مستر بشید
    حالا سئوال اینه منظور از این 30 اعتبار چند واحد درسیه و چقدر قراره طول بکشه دوستان محترم اگه دانشجو هستن خوشحال می شم راهنماییم کنن
    با تشکر
    Bonjour,

Vous devez faire une demande d’admission et votre dossier sera étudier. Les prochaines demandes sont pour septembre 2015. En n’ayant pas de formation de premier cycle universitaire, je ne peux vous garantir votre admission. C’est le comité qui prend les décisions. Dans le cas d’une admission, vous auriez au moins 30 crédits de cours de bacc. à compléter avant de passer à un programme de 2e cycle.

Cordialement,

به نظر دوستان لازمه گواهی عدم سوء پیشینه همراهم باشه کاربردی داره یا نه؟
    ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

برای ورود به کاناد؟
    در حالت عادی خیر.

به نظر دوستان لازمه گواهی عدم سوء پیشینه همراهم باشه کاربردی داره یا نه؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    برای ورود به کاناد؟
    در حالت عادی خیر.
    در چه شرایط لازم میشه؟
    برای استخدام در چه ارگانهایی به این گواهی نیازه؟
    اگه برای استخدام کسی این گواهی همراهش نباشه اونوقت باید چکار کرد؟
    ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

در چه شرایط لازم میشه؟
    برای استخدام در چه ارگانهایی به این گواهی نیازه؟
    اگه برای استخدام کسی این گواهی همراهش نباشه اونوقت باید چکار کرد؟
    نمیدونم من تا بحال نشنیدم کسی نیاز پیدا کرده باشه.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

تو یکی از پیام ها هدی خانم گفته بودن برای استخدام در بانک لازم بوده
    امیدوارم خودشون این پیام رو بخونن رو راهنمایی کنن

دوستان عزیز این نامه ی دومه که دریافت کردم با این مضمون
    نوشته باید ابتدا اپلای کنید تا پروندتون مورد بررسی قرار بگیره و زمان اپلای بعدی سپتامبره و بدون داشتن مدرک کارشناسی تضمینی برای پذیرش در دوره ارشد وجود نداره و تصمیم نهایی به عهده ی کمیته ی مربوطه است . برای پذیرش باید حداقل 30 امتیاز یا اعتبار از دروس دوره کارشناسی بدست بیارید و بعد وارد سیکل دوم یعنی مستر بشید
    حالا سئوال اینه منظور از این 30 اعتبار چند واحد درسیه و چقدر قراره طول بکشه دوستان محترم اگه دانشجو هستن خوشحال می شم راهنماییم کنن
    با تشکر
    Bonjour,

Vous devez faire une demande d’admission et votre dossier sera étudier. Les prochaines demandes sont pour septembre 2015. En n’ayant pas de formation de premier cycle universitaire, je ne peux vous garantir votre admission. C’est le comité qui prend les décisions. Dans le cas d’une admission, vous auriez au moins 30 crédits de cours de bacc. à compléter avant de passer à un programme de 2e cycle.

Cordialement,

-سیکل اول تحصیلی با 30 کردیت Mineur گفته می شه به مدت یک سال و نوع مدرک Certificat

-سیکل اول تحصیلی با 60 کردیت Majeur گفته میشه به مدت دو سال و نوع مدرک Diplôme
    -سیکل اول تحصیلی با 90 کردیت Baccalauréat گفته می شه به مدت سه سال و مدرک همون bac یا کارشناسی
    -سیکل دوم با 45 کردیت تحصیلات تکمیلی یا Cycles supérieurs گفته می شه مدت دو سال نوع مدرک Maîtrise یا کارشناسی ارشد
    -سیکل سوم با 90 کردیت تحصیلات تکمیلی یا Cycles supérieurs گفته می شه مدت سه سال نوع مدرک Philosophiae doctor
    البته بسته به نوع رشته تحصیلی ممکنه کردیت ها کمی فرق کنه

Junior Member

سلام دوستان
    من چند روز پیش به مونترال اومدم و با قوانین اینجا آشنایی ندارم . دیروز که برای کمک هزینه فرزندان زیر 18 سال بصورت آنلاین اپلای می کردم یک فرم به من داده که باید درآمد خودم و همسرم در سال 2013 در ایران را بنویسم و بهمراه سایر مدارک براشون ببرم. آیا برای سایر دوستان هم این فرم لازم شده و آیا مستندی همراهش باید باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)