صفحه 128 از 137 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    فروشگاه های مونترال، هیچکدام دلیوری رایگان ندارند؟اینترنتی یا حضوری خرید کنیم و درب منزا تحویل بگیریم؟
    بیشترشون دارن ، باید از یک مبلغی بالاتر خرید کید ،رایگان تحویل میدن،
    معمولا تو سایت مینویسن

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    بیشترشون دارن ، باید از یک مبلغی بالاتر خرید کید ،رایگان تحویل میدن،
    معمولا تو سایت مینویسن
    اطلاع دارید چه مبلغی حداقل و با خرید حضوری در فروشگاه هم دلیوری دارن ؟

سلام..از دوستان کسي هست بدونه اگر يک بري يه کالج و وام و بورس دريافت کني ولي قبل از اتمام دوره، درس رو ترک کني، وضعيت مبلغ بورس که گرفتي چي ميشه؟ چون من جايي شنيدم کل مبلغ بورس تبديل به وام ميشه..ميخواستم ببينم درسته

سلام..بچه ها براي خريد كارت مترو تو مونترال چگونه است..؟؟ ما تازه ديروز وارد شديم و هنوز ثبت نام دانشگاه رو انجام نداديم و اقامت دايم داريم..ميشه راهنمايي كنيد براي خريد بليط ارزان مترو چه راهي است و بايد چيكار كرد؟
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    سلام..بچه ها براي خريد كارت مترو تو مونترال چگونه است..؟؟ ما تازه ديروز وارد شديم و هنوز ثبت نام دانشگاه رو انجام نداديم و اقامت دايم داريم..ميشه راهنمايي كنيد براي خريد بليط ارزان مترو چه راهي است و بايد چيكار كرد؟
    تا جایی که میدونم اگر کمتر از 25 سال سن دارید یعنی بین 18 تا 25 سال هستید و دانشجو، از تخفیف بهره مند میشید. اگر نه که میتونید با پول نقد،باز هم تاکید میکنم با پول نقد به یکی از گیشه های بلیط فروشی مراجعه کنید و اونجا بلیط ماهانه بخرید
    شارژ ماهانه 82 دلار هست که برای بار اول باید کارتش رو هم بخرید که دقیقا یادم نیست اما گمونم 10 یا 12 دلار باشه
    خلاصه برای یک نفر صد دلار همراتون باشه
    از گیشه کارت و میخرید. اگر امروز فردا بخرید تا اخر ماه دسامبر شارژ هست.بعد با کارت دبیت میتونید از توی دستگاه هایی که توی مترو هست کارتتون رو برای ماه بعد شارژ کنید
    البته الان که 8دسامبر هست نمیدونم کل 82 دلار رو میگیرن یا کمی کمتر برای این روزهایی که از ماه گذشته

من البته نمیدونم اگه معمولی بگیرید بعد که دانشجو شدید میتونید عوضش کنید یا نه.اما خیلی قیمتش فرق میکنه.برای دانشجو ها در این رنج سنی ماهی 49.25 هست.
    اینم لینکش
    http://m.stm.info/fr/tarifs/categories
    موفق باشید

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    بلیط برای همه از رنج سنی 25 به بالا 82 دلار . فرقی نمیکنه چه موقع ماه بگیرید همیشه همون قیمت . اگر مصرف چندانی ندارید هفتگی یا ده مسیره میتونید بگیرید
    کارتش هم برای بار اول تا پارسال 6 دلار بود

سلام دوستان..سايتي سراغ دارين که بشه ليست کالجهاي معتبر در مونترال رو ديد؟ سايت emploiquebec رو چک کردم اون فقط بر اساس هر رشته ميگه که چه کالجهايي اون رشته رو دارن و ليست کاملي از کالجها من نديدم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_fr نمایش پست ها
    سلام دوستان..سايتي سراغ دارين که بشه ليست کالجهاي معتبر در مونترال رو ديد؟ سايت emploiquebec رو چک کردم اون فقط بر اساس هر رشته ميگه که چه کالجهايي اون رشته رو دارن و ليست کاملي از کالجها من نديدم

سلام
    من سایتی در این مورد نمیشناسم در ویکیپدیا میتونید پیدا کنید
    اما کالج های معتبر انگلیسی زبان vanier, dawson و john abbott هستند و کالج های معتبر فرانسه زبان vieux montreal, bois de boulogne, maissoneuve و saint laurent .هستند
    البته کالج های خیلی زیادی هستند به جز اینها و ممکن هست کالج های معتبر دیگری هم باشند که من نشنیدم
    اما یک چیز خیلی مهم هست.این مطلب رو یک مشاور تحصیلی به من گفت. بسیاری کالج ها هستند که نمیدونم دقیقا چی گفت اما مثل اینکه دولتی نیستند.
    این کالج ها هم مثل تمام کالج ها شما میرید و تحصیلاتتون رو انجام میدد.اما وقت کاریابی امکان داده به مشکل بر بخورید چون مدرک این کالج ها به اعتبار مدرک کالج های دولتی نیست و شاید موسسات محدودی مدرک شما رو به راحتی قبول کنند
    نشانه ی این کالج ها هم این هست که از اول طلب پول میکنند.( نه مقداری که برای ثبت نام همه جا لازم هست)
    برای همین اون راهنما به من گفت اگر کالجی دیدی که برای دوره ی سه ساله یا نه ماهه یا هر دوره ی کالجی( پیش نیاز ها ه، اینها پولی هست) طلب شهریه میکنند، ازونها دور شو
    البته بسایر بسیار تحقیق لازمه برای انتخاب کالج
    البته بار هم تحقیق بفرمایید حتی روی این کالج هایی که من به عنوان معتبر معرفی کردم. اینها فقط نتیجه ی تحقیقات من هست و شاید درست نباشه
    موفق باشید

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_fr نمایش پست ها
    راحت ترین کار این از طریق رشته کالج پیدا کنید تو سایت امپلوا کبک - برای رشته های فنی میتونید از کالج های کومسیون اسکولق ( البته همه میگن کالج ولی در حقیقت کالج نیست ) انتخاب کنید که دوره های 15ماه
    این سایت کمسیون اسکولق مربوط به رشته های فنی
    http://www.emsb.qc.ca/en/adults_en/p...ed.asp?level=6

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    راحت ترین کار این از طریق رشته کالج پیدا کنید تو سایت امپلوا کبک - برای رشته های فنی میتونید از کالج های کومسیون اسکولق ( البته همه میگن کالج ولی در حقیقت کالج نیست ) انتخاب کنید که دوره های 15ماه
    این سایت کمسیون اسکولق مربوط به رشته های فنی
    http://www.emsb.qc.ca/en/adults_en/p...ed.asp?level=6

متشکر دوست عزيز
    راستش داشتم کالج Montreal رو بررسي ميکردم و چون اسمشو زياد نديده و نشنيده بودم ميخواستم ببينم آيا واقعا کالج معتبري هست و يا نه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)