صفحه 129 از 137 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_fr نمایش پست ها
    متشکر دوست عزيز
    راستش داشتم کالج Montreal رو بررسي ميکردم و چون اسمشو زياد نديده و نشنيده بودم ميخواستم ببينم آيا واقعا کالج معتبري هست و يا نه
    کالج montreal رو من نمیدونم.اما اگر احیانا منظورتون cegep vieux montreal هست خیلی معتبر هست

Member SAMAN1351 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران آب

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    بلیط برای همه از رنج سنی 25 به بالا 82 دلار . فرقی نمیکنه چه موقع ماه بگیرید همیشه همون قیمت . اگر مصرف چندانی ندارید هفتگی یا ده مسیره میتونید بگیرید
    کارتش هم برای بار اول تا پارسال 6 دلار بود
    سلام . وقتی کارت رو گرفتید حتما رجیسترش کنید (فکر کنم باید بری ایستگاه Beri uqam) یه هزینه هم داره فکر کنم 6 دلار هست. اینجور اگه یه وقت کارت گم بشه یکی براتون مجانی صادر می کنن.
    فایل نامبر : 13 اکتبر 2010 ، رشته : عمران رشته همسر : فیزیک مصاحبه : 5 اکتبر 2012 ، سی اس کیو :18 مارس 2013 ،فایل نامبر فدرال : 7 نوامبر 2013 ، نامه مدیکال : 10 ژانویه 2014 ، نتایج مدیکال 4 فوریه 2014 ، پاس ریکوست : 24 آپریل 2014 ، ویزا : 2014-04-17 ,لندینگ : 2014-07-17

Member SAMAN1351 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران آب

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_fr نمایش پست ها
    سلام دوستان..سايتي سراغ دارين که بشه ليست کالجهاي معتبر در مونترال رو ديد؟ سايت emploiquebec رو چک کردم اون فقط بر اساس هر رشته ميگه که چه کالجهايي اون رشته رو دارن و ليست کاملي از کالجها من نديدم
    سلام . البته اینکه کدوم کالجها معتبر هستند رو درست نمی دونم اما از طریق این دو سایت تقریبا تمام کالجهای مونترآل رو میتونید ببینید :
    http://www.inforoutefpt.org و https://www.srafp.com
    فایل نامبر : 13 اکتبر 2010 ، رشته : عمران رشته همسر : فیزیک مصاحبه : 5 اکتبر 2012 ، سی اس کیو :18 مارس 2013 ،فایل نامبر فدرال : 7 نوامبر 2013 ، نامه مدیکال : 10 ژانویه 2014 ، نتایج مدیکال 4 فوریه 2014 ، پاس ریکوست : 24 آپریل 2014 ، ویزا : 2014-04-17 ,لندینگ : 2014-07-17

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN1351 نمایش پست ها
    سلام . وقتی کارت رو گرفتید حتما رجیسترش کنید (فکر کنم باید بری ایستگاه Beri uqam) یه هزینه هم داره فکر کنم 6 دلار هست. اینجور اگه یه وقت کارت گم بشه یکی براتون مجانی صادر می کنن.
    البته اگه دو نفر هستید و یک نفر کارت داره و کارت رو رجیستر کردید گمونم سخت باشه نفر بعدی ازش استفاده کنه چون وقتی رجیستر میکنید عکس دار میشه و فقط صاحب عکس میتونه استفاده کنه. درست هست دوست گرامی؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    البته اگه دو نفر هستید و یک نفر کارت داره و کارت رو رجیستر کردید گمونم سخت باشه نفر بعدی ازش استفاده کنه چون وقتی رجیستر میکنید عکس دار میشه و فقط صاحب عکس میتونه استفاده کنه. درست هست دوست گرامی؟
    رجیستر فقط اسمت تو سیستم ثبت میشه ، عکس دار نمیشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    رجیستر فقط اسمت تو سیستم ثبت میشه ، عکس دار نمیشه
    خوب پس این با کارت عکس دار فرق میکنه که اگر گم بشه، میتونید با همون مقدار پولی که در کارت گم شده بوده، یک کارت جدید شارژ کنید؟یعنی در حقیقت منظورم این هست که همانقدر ارتباط که در کارت گم شده بود رو به یک کارت جدید انتقال میدند و سوخت نمیشه.
    ممنونم

ApplyAbroad Hero

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    می خواستم بدونم اوردن کارت واکسن برای گرفتن کارت خدمات بهداشتی در اونجا لازم هست و اگر لازمه مال بچهها رو می شه از مدرسشون گرفت ولی مال خودم و همسرم رو باید از کجا تهیه کنیم ؟ چطوری مشخص می شه که ما چه واکسن هایی رو تا حالا توی ایران زدیم؟
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    می خواستم بدونم اوردن کارت واکسن برای گرفتن کارت خدمات بهداشتی در اونجا لازم هست و اگر لازمه مال بچهها رو می شه از مدرسشون گرفت ولی مال خودم و همسرم رو باید از کجا تهیه کنیم ؟ چطوری مشخص می شه که ما چه واکسن هایی رو تا حالا توی ایران زدیم؟
    سلام ، برای بچه ها حتماً لازمه برای خدمات بیمه هم لازم نباشه برای مدرسه ضروری هست. تشریف ببرید انستیتو پاستور (شعبه تجریش شاید راحتتر باشه) براحتی با ارائه کارت واکسیناسیون، کارت جدید به زبان انگلیسی و در فرمت قابل قبول صادر و توسط پزشک مستقر مهر و امضا می شود.
    البته من متوجه نشدم شما هنوز ایران تشریف دارید یا نه؟

براي من تا به حال واسه خودم و همسرم نيازي نشده..اما براي بچه ها، مدرسه اينجا معمولا ميخواد و يا اگر هنوز نياز به زدن واکسن ديگه اي باشه، کارت واکسن رو لازم داريد..من برگه واکسن بچه ام رو بردم پيش پزشک معتمد که کارهاي مديکال رو انچام داده بود، برام هم ترجمه و هم مهر کرد. موفق باشين

ApplyAbroad Superstar

همانطور که دوستان گفتند برای بزرگسالان نیازی نیست. پیش پزشک خانواده هم تشریف ببرید در معاینه اول می تونید حدودی بهشون بگید. اما برای بچه ها هم مدرسه از شما خواهد خواست هم پزشکی که برای فرزندتان انتخاب می کنید. بهتره که کارت واکسیناسیون را ترجمه کنید (چه از طریق مترجم رسمی، پزشک معتمد یا انستیتو پاستور) اما اگر فرصت نداشتید می تونید اصل کارت را همراه بیارید و موقع مراجعه برای مدرسه یا پزشک، یک کپی ازش تهیه کنید و تاریخ های معادل میلادی و اسم واکسن ها را در برگه ای به انگلیسی بنویسید. همین که یک چنین مدرکی باشه کفایت می کنه. پروتکل واکسیناسیون اینجا برای کودکان با ایران متفاوته و نقایص را طبق استاندارد اینجا تکمیل می کنند (در کمترین حالت، یک واکسن آبله مرغان برای بچه ها خواند داد که در ایران الزامی نیست).
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)