صفحه 130 از 137 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    خوب پس این با کارت عکس دار فرق میکنه که اگر گم بشه، میتونید با همون مقدار پولی که در کارت گم شده بوده، یک کارت جدید شارژ کنید؟یعنی در حقیقت منظورم این هست که همانقدر ارتباط که در کارت گم شده بود رو به یک کارت جدید انتقال میدند و سوخت نمیشه.
    ممنونم
    چون اسمتون رجیسر شده اگر کارت گم شد میتونید دوباره کارت جدید بگیرید ، عکس مال دانشجو های زیر بیست و پنج و افراد مسن

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

دوستان خیلی مراقب کارت های بانکیتون باشید. من با تمام دقتم متاسفانه تمام پولم از طریق هک شدن دزدیده شد. حالا امیدوارم بانک بهم برگردونه
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    دوستان خیلی مراقب کارت های بانکیتون باشید. من با تمام دقتم متاسفانه تمام پولم از طریق هک شدن دزدیده شد. حالا امیدوارم بانک بهم برگردونه
    خیلی متأسفم. میشه بیشتر توضیح بدید دقیقا چه اتفاقی افتاده؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    خیلی متأسفم. میشه بیشتر توضیح بدید دقیقا چه اتفاقی افتاده؟
    ممنونم رفیق
    والا اشتباهم این بود که از نزدیکای کریسمس حسابمو چک نکرده بودم. فقط واریز می کردم و خرید.
    اتفاقی هفته پیش دیدم چیزی جز 100 دلار توش نمونده! خدا برای کسی نیاره فشارم افتاد نزدیک بود ولو بشم...
    بهرحال بهرزحمتی بود به بانک مراجعه کردم و پرینت حسابمو گرفتم ذیذم بله یه نفر حسابی با حسابم خرید کرده و خورده....
    یه گزارش تهیه کردم و منتظر تحقیقات بانکم....
    امیدوارم بهم برگردونن
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Hero

ممنونم رفیق
    والا اشتباهم این بود که از نزدیکای کریسمس حسابمو چک نکرده بودم. فقط واریز می کردم و خرید.
    اتفاقی هفته پیش دیدم چیزی جز 100 دلار توش نمونده! خدا برای کسی نیاره فشارم افتاد نزدیک بود ولو بشم...
    بهرحال بهرزحمتی بود به بانک مراجعه کردم و پرینت حسابمو گرفتم ذیذم بله یه نفر حسابی با حسابم خرید کرده و خورده....
    امیدوارم بهم برگردونن

خیلی ناراحت شدم.
    مگه شما با کردیت کارتتون خرید نمی کردید؟! چطور از حساب بانکیتون خرید انجام شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    خیلی ناراحت شدم.
    مگه شما با کردیت کارتتون خرید نمی کردید؟! چطور از حساب بانکیتون خرید انجام شده؟
    دوست من ، امیدوارم مشکل هر چه زودتر حل بشه، فقط خواهش می کنم یک مقدار جزئیات قضیه رو بیشتر توضیح بدهید. چطور این اتفاق افتاده؟ دقیقاً باید چکار می کردید که این اتفاق نمی افتاد؟ چه نوع مراقبتی منظورتون هست؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar

ممنونم رفیق
    امیدوارم بهم برگردونن
    خیلی ناراحت شدم. ولی دقیقا نفهمیدم چه اتفاقی افتاده. با این توضیحی که دادید یعنی قاعدتا از کارت اعتباری استفاده نمی کردید. پس کارت دبیت شما را داشتند؟ یا آنلاین از حساب شما برداشت می کردند؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member

سلام
    برای تعمیرات خیاطی در مونترال مثل تعویض زیپ جایی رو سراغ دارید که کارش خوب باشه خیلی هم گرون نباشه؟
    ممنون از همه

سلام به همه
    دوستان عزيز يه سوال دارم . براي گذروندن كلاسهاي بيزينس فقط در اخر هفته ها اگر نخوايم مونترال بمونيم و فرضا اخر هفته از تورنتو بيايم مونترال و بريم ميشه؟
    مشكل در طي مسافت مسير نيست . مشكل در عدم داشتن كارت ملدي براي ثبت نامه . بدون كارت ميشه؟ فقط با CSQ و كارت PR ممكنه كار ثبت نام انجام بشه؟
    اگر ميدونيد من رو راهنمايي كنيد . براي لند دوم اجبار به رفتن به تورنتو هست ولي لند اول مونترال بوده براي مدتي كوتاهي بدون استفاده از هرگونه امكانات براي مهاجران
    تا كي ميشه با توجه به داشتن CSQ از اين كلاسها استفاده كرد ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من و خانواده ام میخوایم خرداد لند کنیم و بعد از دو هفته برگردیم و سال دیگه به طور کامل مهاجرت کنیم. برنامه ما اینه که بعد از 4 روز بریم به خارج از کبک پیش اقوام. میخوام بدونم
    1-آیا 2 روز برای کارهای اداری در مونترال کافیه؟(از 4 روز 2 روزش شنبه یکشنبه ست)
    2- آیا در مونترال به جز گرفتن SIN کار دیگه ای هم باید انجام بدیم با توجه به اینکه قرار نیست یکسال آینده کانادا بمونیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)