صفحه 131 از 137 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

نقل قول نوشته اصلی توسط nina-canada نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستان عزيز يه سوال دارم . براي گذروندن كلاسهاي بيزينس فقط در اخر هفته ها اگر نخوايم مونترال بمونيم و فرضا اخر هفته از تورنتو بيايم مونترال و بريم ميشه؟
    مشكل در طي مسافت مسير نيست . مشكل در عدم داشتن كارت ملدي براي ثبت نامه . بدون كارت ميشه؟ فقط با CSQ و كارت PR ممكنه كار ثبت نام انجام بشه؟
    اگر ميدونيد من رو راهنمايي كنيد . براي لند دوم اجبار به رفتن به تورنتو هست ولي لند اول مونترال بوده براي مدتي كوتاهي بدون استفاده از هرگونه امكانات براي مهاجران
    تا كي ميشه با توجه به داشتن CSQ از اين كلاسها استفاده كرد ؟
    من تو کالج MAC ثبت نام کردم و از من کارت ملدي نخواست ..و دوستم کالج ديگه رفته بود و ازش ميخواست..نميدونم يادشون رفته بود و يا هيچوقت نميخوان البته کالج بسيار سخت گیری در درس خوندن هستند و خيلي توصيه نميشه واسه دوستاني که دنبال يادگيري نيستن ..بقيه موارد رو هم اطلاع درستي ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط maple2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و خانواده ام میخوایم خرداد لند کنیم و بعد از دو هفته برگردیم و سال دیگه به طور کامل مهاجرت کنیم. برنامه ما اینه که بعد از 4 روز بریم به خارج از کبک پیش اقوام. میخوام بدونم
    1-آیا 2 روز برای کارهای اداری در مونترال کافیه؟(از 4 روز 2 روزش شنبه یکشنبه ست)
    2- آیا در مونترال به جز گرفتن SIN کار دیگه ای هم باید انجام بدیم با توجه به اینکه قرار نیست یکسال آینده کانادا بمونیم؟
    معمولا کارهاي اوليه Sin و ملدي و حساب بانگي هست که همش در يک روز هم ممکنه انجام بشه.. واسه شما فقط Sin لازمه.. البته ملدي رو هم برید بپرسيد ولي فکر کنم نبايد بگيريد..

Junior Member

لطفا در مورد آب و هوای مونترال هم بگید.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Siavashelc نمایش پست ها
    تنها ماه سردش امسال چند روز تو فوریه بود ، مهمترین نکته لباس و کفش که اگر مناسب باشه شما هیچ مشکلی ندارید
    در ضمن وقتی بیرونید و ماشین هم ندارید ،سرویس حمل و نقل مونترال خیلی خوبه برای همین شما اصلا احساس سرما و ناراحتی نمیکنید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Siavashelc نمایش پست ها
    امسال البته به خاطر یک پدیده ی هوا شناسی، استثنایی بود و پارسال همین زمان پیاده روها هنوز برفی بود و کم کم داشت برفا آب میشد
    کلا اینجا به سرما مفروف هست و باید اماده باشید و با امادگی بیرون برید.اگر حسابی لباس مناسب داشته باشید و خیلی لازم نباشه پیاده روی کنید نباید خیلی اذیت بشید اما خوب در نهایت عادت هم خواهید کرد
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    دوستان من شنیدم در تورنتو بعضی از صرافی ها کارت شتاب ایران رو قبول می کنند. آیا چنین صرافی های در منترال هم هستند ؟ اگر هستند ممکن آدرس اونا رو بدید؟ ممنون می شم

سلام
    من برای ماه جون دارم میام مونترال و فعلا فقط پی آر دارم. کسی می داند برای کلاسهای اداره مهاجرت چقدر باید در لیست انتظار ماند ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojdeh7557 نمایش پست ها
    سلام
    من برای ماه جون دارم میام مونترال و فعلا فقط پی آر دارم. کسی می داند برای کلاسهای اداره مهاجرت چقدر باید در لیست انتظار ماند ؟
    من یادمه اول که اومدم برای کلاس های نیمه وقت ثبت نام کردم که پولی هم نمیدن اما هم کلاسی داشتم که میخواست تمام وقت بره و نیمه وقت ثبت نام کرد تا جا باز شد در تمام وقت. خاطرم هست نزدیک یک ماه یا کمی کمتر به کلاس امد چون بعدش تونست بره تمام وقت
    موفق باشید

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojdeh7557 نمایش پست ها
    سلام
    اگر انلاین ثبت نام کنید زمانش کوتاه تر
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...que/index.html

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    اگر انلاین ثبت نام کنید زمانش کوتاه تر
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...que/index.html
    ممنون از پاسختون. من الان ایران هستم و هنوز سین نامبر و سی اس کی یو را نگرفتم فقط کارت پی آر دارم. آیا می شود از الان با این شرایط آنلاین ثبت نام کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)