صفحه 134 از 137 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

نقل قول نوشته اصلی توسط photonic85 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    می خواستم بدونم که زندگی در مونترال بدون زبان فرانسه چقدر دشوار هست؟ وضعیت کاری در این صورت چطور هست؟ ممنون.
    تو دان تان و غرب مونترال سخت نیست همه تقریبا انگلیسی زبان . برای کار هم شانسی

Member
    رشته و دانشگاه
    rangeland management

سلام
    برای اجاره خونه برای یکی مثل من که هیچ دوست و اشنایی اونجا ندارم هیچ راه حلی نیست؟ airbnb و kijiji هم که از ایران نمیشه خونه گرفت
    Six Months From Now You Can Be In A Completely Different Space, Mentally, Spiritually and Financially. Keep Working & Believing In Yourself

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehhy نمایش پست ها
    سلام
    برای اجاره خونه برای یکی مثل من که هیچ دوست و اشنایی اونجا ندارم هیچ راه حلی نیست؟ airbnb و kijiji هم که از ایران نمیشه خونه گرفت
    اگر دانشجو هستید از دانشگاه بخواهید که یک میزبان برای شما پیدا کنن. خیلی کمک میکنند معمولا. بعد از اینکه رسیدید میتونید خونه پیدا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehhy نمایش پست ها
    سلام
    يك گروه فيس بوكي هست در ارتباط با پيدا كردن خانه براي ايرانيان مونتريال. اونجا آدرس تلگراميشون رو هم ميتونيد پيدا كنيد. توي اون گروهها ايرانياني هستن كه به هر دليلي ( يا دوست نداشتن خونه، يا مسافرت و غيره) خونه هاشون رو سابلت ميدن. يعني قرارداد كوتاه مدت ميبندن با يه مستاجر جديد، مثلا براي يك ماه يا دو ماه. ميتونيد براي يه مدت كوتاه سابلت كنيد و بعد بيايد اينجا سر فرصت دنبال خونه مناسب بگرديد. در ارتباط با قرارداد هم حتما تمام مواردي كه چند وقت يكبار توسط ادمين تذكر داده ميشه رو رعايت كنيد و به صرف هموطن بودن اطمينان نكنيد....
    federal file number: 21 july 2010 (skillled worker) , Medical letter:29/08/2013, Medical received by Paris office: 14/09/2013, passport request: 03/01/2014

Junior Member

سلام دوستان کسی تجربه زندگی در شربروک رو داره؟ اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط llfrshha نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی تجربه زندگی در شربروک رو داره؟ اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم؟
    خیابان شربروک از شرق به غرب مونترال . کدوم قسمت مد نظر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    ببخشید ولی با ویزای توریستی چطوری میخواهید در کانادا زندگی کنید؟
    ویزای مولتی توریستی وزیتور ... سالی یکبار باید خروج بخوره ... حق کار و تحصیل بلند مدت ندارید ... از امکانات دولتی و مدرسه و بیمه و کمک هزینه وام از هیچی نمیشه استفاده کرد و کلیه هزینه ها رو خودتون باید بدید

Junior Member

با سلام به همه
    من یه سوالی دارم. من از طریق برنامه نیروی متخصص کبک اقدام کردم. می خوام بدونم در صورتیکه بخوام انتاریو زندگی کنم حداقل چقدر باید در کبک باشم، چه کارهایی رو حتما باید مونترال انجام بدم؟ و با اینکار آیا از امکاناتی محروم خواهم شد؟ مثلا کلاس های آموزشی رایگان؟ اگر بله از چه مواردی؟
    ببخشید اگر سوالم تکراریه.حدود 10 صفحه آخر رو خوندم جوابمو کامل نگرفتم. اگر باید جای خاصی رو بخونم لطفا ارجاعم بدید.

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

نقل قول نوشته اصلی توسط gh.pouyan نمایش پست ها
    با سلام به همه
    من یه سوالی دارم. من از طریق برنامه نیروی متخصص کبک اقدام کردم. می خوام بدونم در صورتیکه بخوام انتاریو زندگی کنم حداقل چقدر باید در کبک باشم، چه کارهایی رو حتما باید مونترال انجام بدم؟ و با اینکار آیا از امکاناتی محروم خواهم شد؟ مثلا کلاس های آموزشی رایگان؟ اگر بله از چه مواردی؟
    ببخشید اگر سوالم تکراریه.حدود 10 صفحه آخر رو خوندم جوابمو کامل نگرفتم. اگر باید جای خاصی رو بخونم لطفا ارجاعم بدید.
    سلام
    به صورت قانونی و رسمی دولت کبک نمیتونه شما رو مجبور کنه در کبک اقامت دایمی داشته باشید و یا مدت خاصی رو حتما اونجا سکونت داشته باشید ، شما یک فرم تمایل به سکونت در کبک امضا کردید ولی الزام قانونی برای اقامت دایم و یا اقامت با مدت خاصی رو ندارید یعنی شما بلافاصله بعد از لندینگ میتونید برید اونتاریو یا هر جای دیگه ولی پیشنهاد میکنم سین نامبر و کارت پی ار رو همون جا در کبک بگیرید ، شما چون سی اس کیو دارید همیشه میتونید برگردید کبک و از مزایای اونجا از جمله وام و بورس دانشجویی به عنوان دانشجوی کانادایی کبکی استفاده کنید در سایر نقاط کانادا هم از همه مزایای مهاجرین میتونید استفاده کنید کلاس زبان انگلیسی رایگان همه جای کانادا برای مهاجرین موجود هست کلاس های ای اس ال و لینک ، در کبک کلاس زبان فرانسه رایگان هست که مقداری هم کمک هزینه هم به همراه کلاس های فول تایم دولت کبک پرداخت میکنه ولی این کلاس ها فقط در کبک هست . بیمه درمانی همه جا هست فرقی نداره کجا باشید سه ماه پس از اقامت در هر استانی شما واجد شرایط بیمه درمان رایگان میشد .

سلام به همگی،
    من ترمم از سپتامبر امسال قراره شروع بشه. بایومتریک ویزام هفته پیش انجام شده و با این وضعی که هست مطمئن نیستم که به این ترم برسه یا نه. از طرفی با توجه به قیمت بلیت به نظر میرسه باید از الان بلیتم رو رزرو کنم تا بعدا در صورت اومدن ویزا کمرم نشکنه:دی
    با توجه به اینکه باید دنبال خونه/همخونه باشم، و از طرفی با توجه به اینکه باید دیرترین زمان ممکن بلیت بگیرم که ویزام تا جای ممکن وقت داشته باشه دیر برسه، حداقل زمانی که میتونم در نظر بگیرم برای اینکه خونه/همخونه پیدا کنم چقدره؟ مثلا بلیت رو بگیرم برای هفته آخر آگوست، یک هفته برای پیدا کردن خونه مناسبه؟ اصلا چطور باید دنبال خونه گشت (به جز گروه های تلگرامی و فیسبوک هموطنان) و اون موقعِ سال چقدر سخته خونه پیدا کردن؟
    همراه ندارم و یه نفر هستم.
    با تشکر!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)