صفحه 15 از 137 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

منطقه ای تقریبا دور از شهر مونترال . دسترسی فقط از طریق اتوبوس و دسترسی به مترو مونترال ندارد . برای شروع زندگی در مونترال ندیدم کسی پیشنهاد بده این منطقه رو .
    نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    دوستان میدونین منطقه لشین (یک همچین اسمی اگه اشتباه نکنم!) برای زندگی خوبه یا نه؟

دوستان من از طریق نیروی ماهر کار کبک اقدام کردم معمولا چند روز بعد از ورورد به مونترال میشه بریم ایالت دیگه؟
    اصلا میشه مستقیم بریم یا حتما باید اول بیام مونترال؟

لندینگ تون رو در مونترال انجام بدید . بعد از اینکه landing paper رو بعد از مهر ورود در فرودگاه مونترال بتون دادن میتونید هرجای کانادا که دوست داشته باشید برید و اجباری برای اقامت در کبک نیست .
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdisoltani75 نمایش پست ها
    دوستان من از طریق نیروی ماهر کار کبک اقدام کردم معمولا چند روز بعد از ورورد به مونترال میشه بریم ایالت دیگه؟
    اصلا میشه مستقیم بریم یا حتما باید اول بیام مونترال؟

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aperspol نمایش پست ها
    لندینگ تون رو در مونترال انجام بدید . بعد از اینکه landing paper رو بعد از مهر ورود در فرودگاه مونترال بتون دادن میتونید هرجای کانادا که دوست داشته باشید برید و اجباری برای اقامت در کبک نیست .
    اتفاقا ما هم قراره لندینگ رو مونترال انجام بدیم و بعد از چند روز از کبک خارج بشیم.. تنها مشکلی که داریم اینه که هیچ کس رو در کبک نداریم که آدرسش رو بدیم برای کارت های پی آرمون.... خودمون هم که موندگار نیستیم پس چه کار کنیم؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Member persiart آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دیپلم کار و دانش کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    اتفاقا ما هم قراره لندینگ رو مونترال انجام بدیم و بعد از چند روز از کبک خارج بشیم.. تنها مشکلی که داریم اینه که هیچ کس رو در کبک نداریم که آدرسش رو بدیم برای کارت های پی آرمون.... خودمون هم که موندگار نیستیم پس چه کار کنیم؟
    نمیدونم شاید بشه ادرس یک هتل معتبر داد و بعدا رفت از اونها گرفت حالا ساکنین جواب بدن بهتره
    رشته 6 امتیازی.... زبان : 9 و 9 زبان همسر: 9و 9
    تاریخ دریافت مدارک : 23 / 8 0/ 2011(30مرداد90) فایل نامبر ( 27 مهر 90) 2011/10/19

به نظرم مطمئن نیست و پیشنهاد نمیکنم . مدارک شخصیتون به هر بهونه ای نباید دست افراد ناشناس بیفته
    نقل قول نوشته اصلی توسط persiart نمایش پست ها
    نمیدونم شاید بشه ادرس یک هتل معتبر داد و بعدا رفت از اونها گرفت حالا ساکنین جواب بدن بهتره

سلام دوستان عزیز
    من بعنوان تکنسین عمران شاید تا 7-8 ماه دیگه وارد مونترال بشم
    میشه بگین تو این 7-8 ماه تو ایران چیکار میتونم کنم که تو اونجا بدردم بخوره و همچنین میشه بگین بازار کار عمران برای مهندسین و نکنسینها اونجا چطوره و میشه کار تخصصی پیدا کرد؟؟؟ اگر بله بعد چند وقت؟؟؟
    راستی من مجرد هستم و حدود 20000 تا با خودم میخوام ببرم مونترال بنظرتون با این مقدار پول چیکار میشه کرد؟؟
    FN 28 Nov 2011/CSQ 8 Nov 2012/FFN 7 Feb 2013 /in pro 24 Jan 2014/medical 8 Feb 2014

سلام

دوستان برای اقامت موقت در مونترآل راهنماییم کنین. نقشه پی دی اف شهر رو کسی داره؟
    نگران نباش، درست میشه.....

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من بعنوان تکنسین عمران شاید تا 7-8 ماه دیگه وارد مونترال بشم
    میشه بگین تو این 7-8 ماه تو ایران چیکار میتونم کنم که تو اونجا بدردم بخوره و همچنین میشه بگین بازار کار عمران برای مهندسین و نکنسینها اونجا چطوره و میشه کار تخصصی پیدا کرد؟؟؟ اگر بله بعد چند وقت؟؟؟
    راستی من مجرد هستم و حدود 20000 تا با خودم میخوام ببرم مونترال بنظرتون با این مقدار پول چیکار میشه کرد؟؟
    دوست عزيز
    يك تاپيك براي جواب سوالت تو همين بخش به نام بهترين استفاده از زمان بعد از CSQ تا ويزا. همون سوالي كه در مورد چكار كنم تو اين مدت پرسيدي.
    در مورد بازار كار تو بخش زندگي در كانادا برو تاپيك هاي مفيدي مثل كار براي تازه واردين به كانادا و يا اوضاع واقعي كار و روشهاي سرمايه گذاري به روايت دوستان ساكن كانادا برو.
    پولي هم كه مي بري به نظر من براي يك سال زندگي مناسبه.
    حتما به تاپيك راهنماي روزهاي اول براي تازه واردين به كانادا يك سري بزن.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

http://mi.akufendev.ca/content/uploa...%202010_FR.pdf

http://www.geomontreal.com/pdf/MontrealMapGuide.pdf

http://media.ft.com/cms/446892b2-6d1...144feabdc0.pdf
    نقل قول نوشته اصلی توسط faramarz_s نمایش پست ها
    سلام

دوستان برای اقامت موقت در مونترآل راهنماییم کنین. نقشه پی دی اف شهر رو کسی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)