صفحه 20 از 137 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

آخه من بی-آر نیستم. فقط سی اس کیو دارم. شامل منم میشه؟ کجا باید مراجعه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    کلاسای فرانسه خود دولت کبک که مجانی هستن هفتگی هم بین 30 تا 115 دلار میدن که بستگی به روش مهاجرتیتون داره.

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

این لینک اداره مهاجرت کبک هست http://www.immigration-quebec.gouv.q....html#fulltime میتونین ببینین شامل حال شما هم میشه یا نه
    نقل قول نوشته اصلی توسط aida_vet نمایش پست ها
    آخه من بی-آر نیستم. فقط سی اس کیو دارم. شامل منم میشه؟ کجا باید مراجعه کرد؟
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

سلام دوستان
    من اگه ویزام بیاد اواخر آگست عازم مونترالم دانشجویی , شما برای روزای اول اقامت کجا رو پیشنهاد میکنید؟ جایی مناسب تر از هتل هست ؟چون من روزای اول باید کارای ثبت نام و .. رو انجام بدم بهتره DOWNTOWN باشم چون آشنایی ندارم مسیرارو پیدا کنم ؟ بخوام هتل بگیرم خرجش میره بالا به نظرتون یه هفته اول رو چیکار کنم بهتره هتل مرکز شهر باشم یا هتل یه محل ارزوتتر ؟ اصن به صرفه هست هتل برم؟ اتاق کرایه نمیدن واسه یه هفته جایی جز هتل ارزونتر؟ چون خوابگاه خیلی گرون در میاد 822$ که با غذای اجباری نزدیک 1000 تا میشه فقط ماهی و زیر یک ترم هم اجاره نمی دن
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

سلام. ما خونه خودمون downtown هست و تا جایی که من از همسرم شنیدم هتل های این منطقه خیلی گرون هستن. اینجا اینقدر پیدا کردن آدرس جایی که می خواین برین راحت هست که حتی اگر هم به اون آدرس دور باشین راحت پیدا می کنین با استفاده از مترو و اتوبوس.
    نقل قول نوشته اصلی توسط asirap1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اگه ویزام بیاد اواخر آگست عازم مونترالم دانشجویی , شما برای روزای اول اقامت کجا رو پیشنهاد میکنید؟ جایی مناسب تر از هتل هست ؟چون من روزای اول باید کارای ثبت نام و .. رو انجام بدم بهتره DOWNTOWN باشم چون آشنایی ندارم مسیرارو پیدا کنم ؟ بخوام هتل بگیرم خرجش میره بالا به نظرتون یه هفته اول رو چیکار کنم بهتره هتل مرکز شهر باشم یا هتل یه محل ارزوتتر ؟ اصن به صرفه هست هتل برم؟ اتاق کرایه نمیدن واسه یه هفته جایی جز هتل ارزونتر؟ چون خوابگاه خیلی گرون در میاد 822$ که با غذای اجباری نزدیک 1000 تا میشه فقط ماهی و زیر یک ترم هم اجاره نمی دن
    با تشکر
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng-Sharif Uni of Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    سلام. ما خونه خودمون downtown هست و تا جایی که من از همسرم شنیدم هتل های این منطقه خیلی گرون هستن. اینجا اینقدر پیدا کردن آدرس جایی که می خواین برین راحت هست که حتی اگر هم به اون آدرس دور باشین راحت پیدا می کنین با استفاده از مترو و اتوبوس.
    downtown که کلا یه سر و گردن گرونتر از بقیه جاهاس به نظرتون lasalle و verdun چجورین؟(منم دانشجویی میام البته) تو ویکی به عنوان شهر جدا توضیح داده درموردش اینقدر دوره یعنی؟؟
    montreal nord شنیدم نا امنه حالا نمیدونم باز...اونجا چجوریه ؟
    چه محله هایی توصیه نمیشن ؟(غیر از St Catherine!)

Junior Member

قبل از اینکه PR بگیریم میشه از کانادا خارج شد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

باید از اداره مهاجرت نامه بگیرین بدون اون نامه برین دیگه اجازه ورود به کانادا رو بهتون نمیدن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط fingertoe نمایش پست ها
    قبل از اینکه PR بگیریم میشه از کانادا خارج شد؟

Member PARI23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Montreal

سلام..کسی اطلاعی داره قیمت اجاره در حوالیه دانشگاه مونترال (cote de neige )چقدر هست؟ من چند تا سایتو بررسی کردم ولی قیمت های مختلفی می بینم ..برای یک خونه یه اتاق خوابه توی یه محله از 600 تا 950 وجود داره.و دیگه اینکه ایا هزینه برق و اب و گرمایش با اجاره حساب میشه یا خیر؟ در اگوست امکان بیدا کردن خونه هست؟ ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

سلام دوست عزیز از الان فصل جابجایی داره شروع میشه و تا آگوست هم فکر می کنم ادامه داشته باشه. هزینه برق و آب و گرمایش همه جا با صاحب خونه نیست و برخی جاها یک یا دو تاشون به حساب مستاجر هست ولی اگه سعی کنین جایی رو پیدا کنین که همه رو صاحب خونه پرداخت کنه بهتره. همونطور هم که خودتون دیدین قیمت ها مختلف هست که بسته به نوع ساختمان جدید یا قدیمی بودن نزدیک بودن به مترو قیمت ها متفاوت میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط PARI23 نمایش پست ها
    سلام..کسی اطلاعی داره قیمت اجاره در حوالیه دانشگاه مونترال (cote de neige )چقدر هست؟ من چند تا سایتو بررسی کردم ولی قیمت های مختلفی می بینم ..برای یک خونه یه اتاق خوابه توی یه محله از 600 تا 950 وجود داره.و دیگه اینکه ایا هزینه برق و اب و گرمایش با اجاره حساب میشه یا خیر؟ در اگوست امکان بیدا کردن خونه هست؟ ممنونم

Member Mostafaa747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Management

دوستان شاید به نظر این پست بی ارتباط بیاد ولی برای بسیاری از دوستانی که زندگی رو در مونتریال شروع میکنن، برقراری ارتباط بسیار حیاتی هستش و زبان انگلیسی عمومن برای ما ایرانی ها نسبت به فرانسوی مأنوس تر هستش؛ نمی دونم بدونید یا نه ولی دولت جدید کبک قصد داره ایالت رو به سمت فرانسوی تر شدن سوق بده و ما باید نسبت به این قضیه اعتراض کنیم؛ لطفن پتیشن زیر رو امضا کنید تا به این ترتیب نسبت به این روند اعتراض کنیم و بگیم که کبک و به خصوص مونتریال باید دوزبانه باقی بمونه

امضای پتیشن مربوط به اعتراض

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)