صفحه 3 از 137 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به زندگی‌ در مونترال.

سلام به دوستان عزیز
    سال جدید روپیشاپیش به همه دوستان تبریک میگم وآرزوی سالی همراه باسلامتی ونشاط وموفقیت برای همه عزیزان دارم.
    سوال من درخصوص فرصتهای شغلی در کبک هست. چراکه بعضا میشنوم دوستانی که مدتی رو درمونترال بودند به خاطر نبود کار به استان های دیگر کانادا میروند.البته این رو به خوبی میدونم که تا 2-3 سال اول پیدا کردن شغل مناسب تقریبا مشکل هست. ازدوستان عزیز خواهش میکنم دراین رمینه راهنمایی کنند.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Member SAMAN1351 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران آب

سال نو بر همگی دوستان مبارک باد.امیدوارم با کمک یکدیگر بتوانیم هرچه سریعتر به مقصد خود برسیم .
    فایل نامبر : 13 اکتبر 2010 ، رشته : عمران رشته همسر : فیزیک مصاحبه : 5 اکتبر 2012 ، سی اس کیو :18 مارس 2013 ،فایل نامبر فدرال : 7 نوامبر 2013 ، نامه مدیکال : 10 ژانویه 2014 ، نتایج مدیکال 4 فوریه 2014 ، پاس ریکوست : 24 آپریل 2014 ، ویزا : 2014-04-17 ,لندینگ : 2014-07-17

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام و تبریک سال نو
    ممنون از دوستانی که با وجود اقامت در کبک و پایان پروسه مهاجرت میان اینجا و ما رو راهنمایی میکنن
    میخواستم بپرسم دوستان درباره دوره هایی که در کالج های کبک تحت عنوان
    AEC Programs یا DEC Programs برگزار میشه و بصورت کوتاه مدت ( 3ماه تا یکسال) یک certificate میدن اطلاعاتی دارن؟ آیا برای پیدا کردن کار این دوره ها بهتره یا ادامه تحصیل در دانشگاه و گرفتن مدرک دانشگاهی؟
    ارسال مدارک : 14 آگوست 2010//فایل نامبر : 6 سپتامبر 2010///ایمیل مصاحبه 30 نوامبر/// تاریخ مصاحبه: 25 ژانویه 2011//فایل نامبر فدرال: 26 ژانویه / / 2011 / دریافت مدیکال : 9 نوامبر 2011 / رسیدن نتایج مدیکال به پاریس : 30 نوامبر 2011 / دريافت ويزا : 11 فوريه 2012

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaaaa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من وبلاگتون رو خوندم و کلی هم استفاده کردم. از اونجائیکه اگه خدا بخواد قراره جولای به مونترال بیام، یکی از مهمترین سوالهام اینه که چه چیزهایی رو از ایران با خودم بیارم و چه چیزهایی آوردنش اشتباهه و بار اضافی آوردن است و اونجا راحت میشه تهیه اش کرد.ما بین مطالبتون نوشته بودین که می گید که چه چیزهایی رو بیاریم و چی نیاریم ولی من مطلبی در این مورد ندیدم. اگه براتون امکان داره لطف کنید و کمی توضیح در این مورد بفرمایید.ممنون.
    با خودتون اثاث و اسباب خانه و آشپزخانه نیارید اینجا ارزونترش هست. مگر اینکه فرش یا اثاث گران قیمتی داشته باشید که بخواهید بیاورید.

Junior Member

من نمی دانم حرفه ی شما چیست اما آنچه مشخص است اگر شما زبان بلدید مدرک برای کار غیر حرفه ای نیاز نیست اگر دانشگاه می خواهید بروید خودشان امتحان می گیرند و اگر انجمن تخصصی در کانادا دارید باز آن انجمن از شما می خواهد امتحان خاصی را در کانادا بدهید که زبان تخصصی شما ست که خودشان (دولت کانادا) میگیرد بنابراین خودتان را درگیر امتحان دادن نکنید ، زبان را بخوانید بخصوص لغت. حتما حتما هم انجمن مربوط به خود را بیابید و با تمامی استانها مکاتبه کنید معمولا جواب می دهند.

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim-b نمایش پست ها
    با سلام وتبریک سال جدید
    من وبلاگتون خوندم خیلی مفیدبود
    من دوتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
    برای پیداکردن کارمدرک زبان فرانسه tcf بهتره یا delf ؟
    روز مصاحبه آفیسربه من گفت که برای تطبیق مدرک ازایران هم میتونم اقدام کنم یعنی اینطوری نیست ؟
    دوست عزیز برای یافتن کار مدرک زبان هیچ مزیتی ندارد باید زبان بلد باشید و بتونید از پس مصاحبه شغلی بر بیایید و رزومه و... بنویسید

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaaaa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من وبلاگتون رو خوندم و کلی هم استفاده کردم. از اونجائیکه اگه خدا بخواد قراره جولای به مونترال بیام، یکی از مهمترین سوالهام اینه که چه چیزهایی رو از ایران با خودم بیارم و چه چیزهایی آوردنش اشتباهه و بار اضافی آوردن است و اونجا راحت میشه تهیه اش کرد.ما بین مطالبتون نوشته بودین که می گید که چه چیزهایی رو بیاریم و چی نیاریم ولی من مطلبی در این مورد ندیدم. اگه براتون امکان داره لطف کنید و کمی توضیح در این مورد بفرمایید.ممنون.
    من اگه دوباره بخوام از ایران بیام کانادا فقط پول با خودم میارم
    هیچ چیز جز مدارک و لوازمی که تو کانادا نیست و بهشون احتاج دارید نیارید(مثلا کتاب ها و یادگاری ها و...)
    تمام چیزهایی که میخواهید به مراتب ارزانتر و با کیفیت بهتر تو کانادا هست

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehr1208 نمایش پست ها
    سلام و تبریک سال نو
    ممنون از دوستانی که با وجود اقامت در کبک و پایان پروسه مهاجرت میان اینجا و ما رو راهنمایی میکنن
    میخواستم بپرسم دوستان درباره دوره هایی که در کالج های کبک تحت عنوان
    AEC Programs یا DEC Programs برگزار میشه و بصورت کوتاه مدت ( 3ماه تا یکسال) یک certificate میدن اطلاعاتی دارن؟ آیا برای پیدا کردن کار این دوره ها بهتره یا ادامه تحصیل در دانشگاه و گرفتن مدرک دانشگاهی؟
    دوست عزیزم
    خیلی راحت تو گوگل آدرس دانشگاه ها را سرچ کن و دوره مورد نظر پیدا کن چون نمیدونم کدوم دانشگاه و رشته مدنظرتون هست آدرس دانشگاه مونترال پیشنهاد میکنم
    سوال دومت جوابش خیلی سخته چون فقط بستگی به توانایی های خودتون داره
    ولی اصولا با دورهای کوتاه مدت زودتر جذب بازار کار میشید(البته رشته ها مختلف شرایط متفاوتی دارند)
    توصیه من اینه که فقط زبان بخونید بعد وارد کانادا شید و تصمیم بگیرید چون شرایط اینجا باید هرکس خودش تجربه کنه تا بتونه بهترین تصمیم بگیره

Member shamim-b آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.r نمایش پست ها
    من نمی دانم حرفه ی شما چیست اما آنچه مشخص است اگر شما زبان بلدید مدرک برای کار غیر حرفه ای نیاز نیست اگر دانشگاه می خواهید بروید خودشان امتحان می گیرند و اگر انجمن تخصصی در کانادا دارید باز آن انجمن از شما می خواهد امتحان خاصی را در کانادا بدهید که زبان تخصصی شما ست که خودشان (دولت کانادا) میگیرد بنابراین خودتان را درگیر امتحان دادن نکنید ، زبان را بخوانید بخصوص لغت. حتما حتما هم انجمن مربوط به خود را بیابید و با تمامی استانها مکاتبه کنید معمولا جواب می دهند.
    سلام
    ممنون ازراهنماییتون
    من ارشدحسابداری دارم
    اینکه شما گفتید با همه استانها مکاتبه کنم منظورتون چیه میشه توضیح بدید
    اگرنمی‌توانی شاه راه باشی، كوره راه باش، اگر نمی‌توانی خورشید باشی، ستاره باش، با بردن و باختن اندازه ات نمی گیرند
    هر آنچه كه هستی، بهترینش باش
    CSQ:28 Feb 2011//FFN:1 Mar 2011//update:11april 2013//Delivery:15may 2013//MEDICAL:16 DES 2013

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim-b نمایش پست ها
    سلام
    ممنون ازراهنماییتون
    من ارشدحسابداری دارم
    اینکه شما گفتید با همه استانها مکاتبه کنم منظورتون چیه میشه توضیح بدید
    دوست عزیز
    حسابداری رشته خوب و مورد نیاز است تو مونترال اگر فرانسه و انگلیسی خوب صحبت کنید میتونید جذب بازار شوید(شهرهای دیگر کانادا اطلاعات دقیق ندارم)
    معمولا هرچه تحصیلات بیشتر شود پیدا کار سخت تر میشود به عنوان مثال کسی که گواهینامه حسابداری یا لیسانس داره احتمال بیشتری برای یافتن کار داره
    یکی از دوستانم که لیسانس حسابداری داشت یه دوره کوتاه مدت گذراند و الانم داره کار میکنه
    برای گذراندن دوره تسلط نسبی به یکی از دو زبان فرانسه یا انگلیسی نیاز است پس حداقل یه زبان خوب بدونید.
    سال پربرکت و پر از موفقیت براتون آرزو دارم
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)