صفحه 34 از 137 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

سلام دوستان

یک سوال درباره آب وهوا دارم :اگر بچه یک سال ونیمه داشته باشید ترجیح می دید برای ورود به مونترال آذر ماه (اواخر نوامبر) بلیط بگیرید یا اسفندماه (اوایل مارس)؟

به نظرتان ابتدای فصل سرما برای بچه تازه وارد با سن کم قابل تحمل هست یا اینکه برای تازه واردین هوای متعادل تر بهتره؟-این سوال رو برای این می پرسم که معتقدم هرچه زودتر وارد بشیم سختی ها ی اول زودتر آسان می شود

امیدوارم دوستان کمک کنند
    رشته آمار-متاهل (پرونده اول : فایل نامبر کبک نوامبر 2010- 3 بار کنسل شدن مصاحبه - رد شدن در مصاحبه در نوامبر 2011 ) (پرونده دوم : فایل نامبر کبک می 2012 - مصاحبه 22فوریه 2013 - فایل نامبر فدرال 2می 2013- مدیکال 12 سپتامبر 2013 )

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arash154m نمایش پست ها
    سلام دوستان

یک سوال درباره آب وهوا دارم :اگر بچه یک سال ونیمه داشته باشید ترجیح می دید برای ورود به مونترال آذر ماه (اواخر نوامبر) بلیط بگیرید یا اسفندماه (اوایل مارس)؟

به نظرتان ابتدای فصل سرما برای بچه تازه وارد با سن کم قابل تحمل هست یا اینکه برای تازه واردین هوای متعادل تر بهتره؟-این سوال رو برای این می پرسم که معتقدم هرچه زودتر وارد بشیم سختی ها ی اول زودتر آسان می شود

امیدوارم دوستان کمک کنند
    البته بسیار بسیار سلیقه ای هست و به روحیات شخص بستگی داره، اما آب و هوای آذر با اسفند زیاد فرقی نداره، اگه خواستار آب و هوای معتدل هستید روی اردیبهشت باید حساب کنید.
    اینم بگم بنده شخصاً ترجیح میدم ماه های اول آب و هوای معتدل رو تجربه کنم، چون روزهای اولیه اونقدر سختی و گرفتاری داریم که اگه سرمای طاقت فرسای مونترال هم بهش اضافه بشه واقعاً سخت میشه، فکر کنید میخواهید تو اون دمای -20 ایستگاه های مترو رو پیدا کنید و روشهای رفت و آمد و خرید و پیگیریهای اداری رو یاد بگیرید ، همزمان تمام استانداردهای زندگی هم پایین اومده و باید هم خودتون تحمل کنید و هم برای فرزندتون شرایط رو موجه کنید و تنهایی و غربت رو هم اضافه کنید، البته بازهم میگم برای هر کسی تفاوت داره
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Member shm2008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

بچه ها من دارم يه ذره فرانسوي ياد ميگيرم. خواستم بدونم تو مونترال بيشتر تو چه مكان هايي و در چه موقعيت هايي بهتره زبان فرانسوي بلد باشيم؟ (مي دونم با انگليسي كارمون راه ميوفته ولي فرانسوي بلد باشيم اون جا بيشتر به نفعمون ميشه) تو بازار ، مكان هاي تفريحي و ... ؟ كلا اگه امكان داره در مورد فرانسوي و انگليسي حرف زدن مردم در مونترال كمي توضيح دهيد.

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shm2008 نمایش پست ها
    بچه ها من دارم يه ذره فرانسوي ياد ميگيرم. خواستم بدونم تو مونترال بيشتر تو چه مكان هايي و در چه موقعيت هايي بهتره زبان فرانسوي بلد باشيم؟ (مي دونم با انگليسي كارمون راه ميوفته ولي فرانسوي بلد باشيم اون جا بيشتر به نفعمون ميشه) تو بازار ، مكان هاي تفريحي و ... ؟ كلا اگه امكان داره در مورد فرانسوي و انگليسي حرف زدن مردم در مونترال كمي توضيح دهيد.
    سلام
    به نظر من فقط برای بازار کار فرانسه لازمه و کمک میکنه (بهتره بگم اصلا واجبه) . چون شهر bilingual هست تقریبا همه کامل به دو زبان مسلط هستن و مشکلی براتون پیش نمیاد. البته یه تعدای هستن که فقط فرانسه صحبت میکنن ولی کارتون گیر اونا نیست

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shm2008 نمایش پست ها
    دوست عزیز من که هنوز نرفتم اما مطمئن باش اونجا که میخوای پول خرج کنی، فرانسه که سهله، انگلیسی هم بلد نباشی اصلاً مشکل نداری!! امــــــــــاا اونجا که میخوای پول به دست بیاری خوب قطعاً باید خوب بتونی حرف بزنی.
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)

Junior Member

سلام دوستان
    تبديل برق به ١١٠ ولت را از كجا ميشه تهيه كرد؟
    Federal File No. & ‍CSQ : May 19, 2010
    Update : April 11,2013Medical: June 25, 2013
    Pass Request: August 13,2013

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnaz_N نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تبديل برق به ١١٠ ولت را از كجا ميشه تهيه كرد؟
    همه چیز درباره وسایل برقی در کانادا و مساله برق 110 و 220 ولت

Member the_godfather آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD in gambling lasvegas university

كسي كه از طريق فدرال مهاجرت كرده ميتونه توي كبك زندگي كنه و از امتيازات دولت بهرمند بسه
    federal simplified send 2008>>investor New Brunswick send 2009>>quebec send 2010>>CSQ OCT2010>>update MAY 2013>>medical send 3SEP 2013>>>DM 16 fevr2014>>PR18fev 2014<<landing 15 june 2014

Member the_godfather آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD in gambling lasvegas university

مبلغش چند هست براي هر بچه

براي فرانسه خوندن هم انگار پول ميدن كسي ميدونه چهقدره مبلغش

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    دوستان مقيم مونترال سئوالي داشتم:
    آيا اين مطلب درست است كه برای لندينگ در مونترال سعی کنیم بلیط را برای روزهاي پاياني ماه میلادی بگیریم به این دلیل که ورود در هر ماهی باشه اون ماه child benefit را به ما نمي دهند؟
    federal simplified send 2008>>investor New Brunswick send 2009>>quebec send 2010>>CSQ OCT2010>>update MAY 2013>>medical send 3SEP 2013>>>DM 16 fevr2014>>PR18fev 2014<<landing 15 june 2014

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط the_godfather نمایش پست ها
    مبلغش چند هست براي هر بچه

براي فرانسه خوندن هم انگار پول ميدن كسي ميدونه چهقدره مبلغش
    برای فرانسه اگه فول تایم برید هفته ای 120 دلار میگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)