صفحه 37 از 137 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer _ iaum

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    دوستان دقیقاً بهترین کار همینه، فقط خیلی خیلی دقت کنید که کجا دارید خونه میگیرید؟ سویت مبله (یعنی یه اتاق که گوشه اش گاز و یخچال هم هست و سرویس بهداشتی هم داره) اگه زیر 800 دلاره یعنی یه جاش میلنگه! حالا اگه بزرگتر باشه که گرونتره، البته بعضی وقتها یه کسی یه ماه خونه اش خالیه شاید ارزونتر هم بده، توجه کنید که تو مونترال و به خصوص مرکز شهر، کوچه با کوچه فرق داره و به خصوص اگه زمستون برید هر یه متری که از ایستگاه مترو دور بشید یعنی بیشتر باید سرما بکشید، بعضی از آپارتمانها هم جای زندگی نیست، یا همسایه ناجور دارید یا سیستم آپارتمان دچار اشکاله، یکی از دوستان من از همین صفحه فیس بوک یه خونه رو سابلت کرد که سر یه هفته دنبال یه خونه دیگه گشت و جابجا شد بس که مشکل داشت، اگه خونه ای میگیرد که البته بهترین کاره یا از یه آدم مطمئن بگیرید یا خودتون در مورد محل و ساختمون حسابی تحقیق کنید، به نطرم یه 200 دلار بیشتر خرج کنید و یه جای مطمئن بگیرید بهتره تا اینکه به مشکلات روزهای اول نامناسب بودن خونه هم اضاف بشه!
    ممنون از راهنمایی .. ببینید من با یکی از دوستان که 2 سال پیش وارد مونترال شده صحبت کردم که گفتن برای انجام اموری مثه باز کردن حساب بانکی و درخواست SIN بایستی اجاره نامه داشته باشی
    آیا هنوز هم این قانون وجود داره؟ چون اگه سابلت بگیریم که دیگه اجاره نامه رسمی نداریم...
    Interview & CSQ:2010/07/22 ...F.F.N.:2010/07/25 ...Update from Paris:2013/05/06 ...Update Delivery:2013/05/21
    MEDICAL: 2013/06/28 .....Medical Delivery:2013/07/10 .....New CSQ: 2013/09/01 .....DM : 2013/10/11
    Passport Request : 2013/10/22 .......VISA: 2013/11/05....... Landing in Montreal : 2013/12/01

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mont نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی .. ببینید من با یکی از دوستان که 2 سال پیش وارد مونترال شده صحبت کردم که گفتن برای انجام اموری مثه باز کردن حساب بانکی و درخواست SIN بایستی اجاره نامه داشته باشی
    آیا هنوز هم این قانون وجود داره؟ چون اگه سابلت بگیریم که دیگه اجاره نامه رسمی نداریم...
    برای بانک که اصلاً همچین چیزی نیست، کلاً اونجا که میخوای پول بدی مشکلی نداری!! اما برای سین به احتمال زیاد لازم میشه، من شخصاً سابلت نکردم و از همینجا از یه طریق مطمئن (که بگم تبلیغ میشه!) مستقیماً دارم اجاره میکنم، اگه خواستید پیغام خصوصی بدید راهنمایی کنم. البته اینم اضافه کنم که ممکنه بدون اجاره هم سین رو بگیرید و حتماً میدونید که برای کلاس زبان هم سین لارمه.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Member taran-m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    camputer

سلام دوستان. وقتی خونه مورد نظر رو توسایت ها پیدا میکنیم قضیه جابه جایی پول و مطمئن شدن از اینکه وقتی میرسیم اونجا خیالمون بابت داشتن اون مکان راحت باشه چی میشه؟باید کسی از خارج از ایران این پول رو پرداخت کنه؟
    فایل نامبر کبک(6 امتیازی): 2010/10/28 مصاحبه : 16 /4/ 2012(مشروط به بررسی مدارک) سی اس کیو : 2013/3/14فایل نامبرفدرال :2013/10/10 - آپدیت :2013/11/12 - این پراسس : 2014/2/7 مدیکال :2014/2/11 .​اولین ارسال مدیکال :18 مارچ/دومین ارسال 27آپریل/ریسیو16می ویزا: 2014 / 5 / 24 لندینگ29/7/2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer _ iaum

نقل قول نوشته اصلی توسط taran-m نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتی خونه مورد نظر رو توسایت ها پیدا میکنیم قضیه جابه جایی پول و مطمئن شدن از اینکه وقتی میرسیم اونجا خیالمون بابت داشتن اون مکان راحت باشه چی میشه؟باید کسی از خارج از ایران این پول رو پرداخت کنه؟
    در این مورد هم مدتیه که توی سایتهای مختلف سرچ میکنم و با اشخاص زیادی هم صحبت کردم ولی هنوز راه حل مطمئنی که پول رو بشه پرداخت کرد و با خیال راحت در مونترال خونه رو اجاره کرد پیدا نکردم .. در حال حاضر هم تصمیم داریم 3 - 4 روز اول بریم هتل همونجا پولو پرداخت کنیم و یه آپارتمان واسه یک ماه یا بیشتر سابلت کنیم ...
    Interview & CSQ:2010/07/22 ...F.F.N.:2010/07/25 ...Update from Paris:2013/05/06 ...Update Delivery:2013/05/21
    MEDICAL: 2013/06/28 .....Medical Delivery:2013/07/10 .....New CSQ: 2013/09/01 .....DM : 2013/10/11
    Passport Request : 2013/10/22 .......VISA: 2013/11/05....... Landing in Montreal : 2013/12/01

ApplyAbroad Hero

در این مورد هم مدتیه که توی سایتهای مختلف سرچ میکنم و با اشخاص زیادی هم صحبت کردم ولی هنوز راه حل مطمئنی که پول رو بشه پرداخت کرد و با خیال راحت در مونترال خونه رو اجاره کرد پیدا نکردم .. در حال حاضر هم تصمیم داریم 3 - 4 روز اول بریم هتل همونجا پولو پرداخت کنیم و یه آپارتمان واسه یک ماه یا بیشتر سابلت کنیم ...
    خوب پول 3-4 روز رو بدید یه سویت مبله یه ماهه بگیرید، راحت و بی دردسر.
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    دوستان دقیقاً بهترین کار همینه، فقط خیلی خیلی دقت کنید که کجا دارید خونه میگیرید؟ سویت مبله (یعنی یه اتاق که گوشه اش گاز و یخچال هم هست و سرویس بهداشتی هم داره) اگه زیر 800 دلاره یعنی یه جاش میلنگه! حالا اگه بزرگتر باشه که گرونتره، البته بعضی وقتها یه کسی یه ماه خونه اش خالیه شاید ارزونتر هم بده، توجه کنید که تو مونترال و به خصوص مرکز شهر، کوچه با کوچه فرق داره و به خصوص اگه زمستون برید هر یه متری که از ایستگاه مترو دور بشید یعنی بیشتر باید سرما بکشید، بعضی از آپارتمانها هم جای زندگی نیست، یا همسایه ناجور دارید یا سیستم آپارتمان دچار اشکاله، یکی از دوستان من از همین صفحه فیس بوک یه خونه رو سابلت کرد که سر یه هفته دنبال یه خونه دیگه گشت و جابجا شد بس که مشکل داشت، اگه خونه ای میگیرد که البته بهترین کاره یا از یه آدم مطمئن بگیرید یا خودتون در مورد محل و ساختمون حسابی تحقیق کنید، به نطرم یه 200 دلار بیشتر خرج کنید و یه جای مطمئن بگیرید بهتره تا اینکه به مشکلات روزهای اول نامناسب بودن خونه هم اضاف بشه!
    در خصوص اپارتمان زیر 800 دلار کاملا اشتباه عرض می فرمایید و همیشه نمی لنگه بابک جان
    ولی در مرکز مونترال من همین الان 1.5 حوب سراع دارم 750 دلار یعنی 1 سوئیت 40 متری ولی اپارتمان های نزدیک مترو یا مراکز خرید بزرگ و اصلی گرانتر هست قطعا من خودم اپارتمان ا خوابه یا در اصطلاح 3.5 دارم میگردم که با موقعیت مناسب ولی دورتر از مرکز مونترال 800 $ پیدا کردم البته در حدود 58 متر هست در واقع با توجه به بودجه شما و هر چقدر پول بدی اش می خوری همه چی پیدا میشه

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

اینجا براحتی خانه اجاره نمی دهند یا باید معرف کانادای داشته باشید یا حضور داشته باشید البته اینها حداقل هست تازه اگه معرف نداشته باشید پول اجاره 3 ماه را باید اول بدهید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    در خصوص اپارتمان زیر 800 دلار کاملا اشتباه عرض می فرمایید و همیشه نمی لنگه بابک جان
    ولی در مرکز مونترال من همین الان 1.5 حوب سراع دارم 750 دلار یعنی 1 سوئیت 40 متری ولی اپارتمان های نزدیک مترو یا مراکز خرید بزرگ و اصلی گرانتر هست قطعا من خودم اپارتمان ا خوابه یا در اصطلاح 3.5 دارم میگردم که با موقعیت مناسب ولی دورتر از مرکز مونترال 800 $ پیدا کردم البته در حدود 58 متر هست در واقع با توجه به بودجه شما و هر چقدر پول بدی اش می خوری همه چی پیدا میشه
    پاشا جان منظورم سوییتهای مبله بود، البته قطعاً هر چی شما بفرمائید صحیح تر هست.

Junior Member

با سلام و تشكر از راهنمايي هاتون يك سؤال داشتم ميخواستم ببينم به نظر شما كدام محله مونترال جهت كار و زندگي در بدو ورود بهتره و چرا، لطفا اگه سايتي در مورد محلات مونترال ميشناسيد بهم معرفي كنيد.مرسي از شما دوستان.

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

برای SIN از من اجاره نامه نخواستن فقط برگه لندینگ و پاسپورت رو خواستن.
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)