صفحه 56 از 137 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    همیشه جا داره نگران نباشید چون حدود 50 تا اتاق داره ولی یادتان باشه شنبه به شنبه کرایه میده
    دوست عزیز برای کسی که ورودش به مونترال طوری هست که به شنبه نمیخوره! و از طرفی یک هفته ای هم با شروع ماه جدید میلادی برای اجاره کردن خونه فاصله داره (چون همانطور که خودتون میدونید اجاره خونه ها از اول هر ماه هست) برای اقامت موقت یک هفته ایش چه پیشنهادی میدهید؟! البته برای شخص مجرد، جایی با قیمت معقول پیدا میشه یا مجبوریم شب را تو خیابان سپری کنیم !! البته این جا فقط در حدی باشه که چمدونهامون را بگذاریم یک گوشه و شب جای خواب داشته باشیم کافیه تا یک جایی را با شروع ماهشون اجاره کنیم

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh8461 نمایش پست ها
    دوست عزیز برای کسی که ورودش به مونترال طوری هست که به شنبه نمیخوره! و از طرفی یک هفته ای هم با شروع ماه جدید میلادی برای اجاره کردن خونه فاصله داره (چون همانطور که خودتون میدونید اجاره خونه ها از اول هر ماه هست) برای اقامت موقت یک هفته ایش چه پیشنهادی میدهید؟! البته برای شخص مجرد، جایی با قیمت معقول پیدا میشه یا مجبوریم شب را تو خیابان سپری کنیم !! البته این جا فقط در حدی باشه که چمدونهامون را بگذاریم یک گوشه و شب جای خواب داشته باشیم کافیه تا یک جایی را با شروع ماهشون اجاره کنیم
    شما وسط هفته هم می توانی برید ولی پول کامل هفته میگیرد یا می توانید هتل برید که صرف نداره من خودم 1 ماه در آنجا اسکان موقت داشتم تا خانه اجاره کردم
    ببینید این تجربه ای هست برای همه دوستانی که آشنا یا کسی را در مونریال ندارند اگه 1 خانه مبله مثلا 1 ماه 800 تا 900 $ اجاره کنید بیشتر صرف میکنه تا در مسافر خانه 1 ماه اقامت کنید چون اگه شما لوازم منزل نیاورده باشید در مسافرخانه لوازم پخت و پز نیست و باید با لوازم بخرید یا از بیرون غذا بگیرید که هر وعده با تکس نفری 9 $ به بالاست ضمنا خرید لوازم در مونریال یا کلا در کانادا هنر هست چون در هرجا ۱ قیمت داره و شاید در جای دیگه ارزانتر با کیفیت مناسب پیدا کنید در واقع سر فرصت دنبال لوازم و کرایه خانه رفتن بهتره تا با استرس در انجام آن شاید گرفتن خانه مبله در نظر اول گران بیاد ولی در طول گذشت زمان با خرید مناسب جبران میشه مطمئن باشید
    پیشنهاد بالا برای دوستان متاهل است دوستان مجرد اگه جایی ندارند از امثال این مسافرخانه شروع کنند بهتره

شنیدم کلاسهای زبان مونترال در چندین مرکز برگزار میشه. آیا کیفیتشون با هم فرق داره؟ کدومش بهتره؟ می تونیم خودمون جاشو تعیین کنیم؟

برای بیمه سه ماه اول میدونید از کجا بگیریم بهتره و قیمتش چنده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    شما وسط هفته هم می توانی برید ولی پول کامل هفته میگیرد یا می توانید هتل برید که صرف نداره من خودم 1 ماه در آنجا اسکان موقت داشتم تا خانه اجاره کردم
    ببینید این تجربه ای هست برای همه دوستانی که آشنا یا کسی را در مونریال ندارند اگه 1 خانه مبله مثلا 1 ماه 800 تا 900 $ اجاره کنید بیشتر صرف میکنه تا در مسافر خانه 1 ماه اقامت کنید چون اگه شما لوازم منزل نیاورده باشید در مسافرخانه لوازم پخت و پز نیست و باید با لوازم بخرید یا از بیرون غذا بگیرید که هر وعده با تکس نفری 9 $ به بالاست ضمنا خرید لوازم در مونریال یا کلا در کانادا هنر هست چون در هرجا ۱ قیمت داره و شاید در جای دیگه ارزانتر با کیفیت مناسب پیدا کنید در واقع سر فرصت دنبال لوازم و کرایه خانه رفتن بهتره تا با استرس در انجام آن شاید گرفتن خانه مبله در نظر اول گران بیاد ولی در طول گذشت زمان با خرید مناسب جبران میشه مطمئن باشید
    پیشنهاد بالا برای دوستان متاهل است دوستان مجرد اگه جایی ندارند از امثال این مسافرخانه شروع کنند بهتره

سلام
    پاشا جان میخواستم بپرسم تو این یک ماه که شما هنوز خونه نگرفته بودید برای کارت pr و همچنین کارت بیمه آدرس کجا را دادید ؟ اگه کسی اولش که خونه نداره و آدرس محل موقتش را میده بعدا" میتونه آدرس جدید را بهشون اعلام کنه ؟ ممنون میشم در این زمینه هم توضیحاتی بفرمایید

Junior Member

درود بر دوستان گرامي مقيم مونترال
    من بزودي بهمراه (همسر و فرزندم) پرواز دارم به مونترال، اما خانمم باردار است (كمتر از 20 هفته) مي خواستم مقايسه داشته باشم در خصوص لزوم استفاده از بيمه خصوصي تا قبل از دريافت كارت PR بخاطر كاهش هزينه انجام آزمايشات و ويزيت و غيره، آيا بصرفه است يا خير، در صورتي كه دوستان اطلاعات و تجربه اي در اين زمينه دارند و موارد مشابه دارند راهنمايي بفرماييد.
    موفق و پیروز باشید

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط Bizagi نمایش پست ها
    درود بر دوستان گرامي مقيم مونترال
    من بزودي بهمراه (همسر و فرزندم) پرواز دارم به مونترال، اما خانمم باردار است (كمتر از 20 هفته) مي خواستم مقايسه داشته باشم در خصوص لزوم استفاده از بيمه خصوصي تا قبل از دريافت كارت PR بخاطر كاهش هزينه انجام آزمايشات و ويزيت و غيره، آيا بصرفه است يا خير، در صورتي كه دوستان اطلاعات و تجربه اي در اين زمينه دارند و موارد مشابه دارند راهنمايي بفرماييد.
    درود

زایمان مستثنی هست و شامل بیمه میشه فقط مشکل شما پیدا کردن دکتر خانواده هست 1 کم باید تلاش کنید

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط manisahar نمایش پست ها
    سلام
    پاشا جان میخواستم بپرسم تو این یک ماه که شما هنوز خونه نگرفته بودید برای کارت pr و همچنین کارت بیمه آدرس کجا را دادید ؟ اگه کسی اولش که خونه نداره و آدرس محل موقتش را میده بعدا" میتونه آدرس جدید را بهشون اعلام کنه ؟ ممنون میشم در این زمینه هم توضیحاتی بفرمایید
    دوستان توجه داشته باشند تا مدرکی برای دال اقامت در مونریال نداشته باشید کارت بیمه شما تایید نمیشه برای تاییدیه اقامت مونریال یا باید قرارداد اجاره داشته باشید یا باید دوستی. مقیم مونریال تایید کنه در مراجع رسمی که شما درمونریال زندگی میکنید
    در خصوص کارت PR.می توانید آدرس دوستان یا موقت بدهید بعد که ساکن شدید تلفنی آدرستان را اصلاح کنید الان زمان مینیمم دریافت کارت 60 روز هست

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    شنیدم کلاسهای زبان مونترال در کلا چندین مرکز برگزار میشه. آیا کیفیتشون با هم فرق داره؟ کدومش بهتره؟ می تونیم خودمون جاشو تعیین کنیم؟
    کلا یا در دانشگاه هست یا کالج ولی کیفیت ها را باید خودتان بسنجید همه از یک کتاب و سرفصل شروع و تمام میکنند و سلیقه ای نیست من هم ودم دانشگاه مونریال هستم و امکانات آن خوبه ضمنا شما بعنوان دانشجو حساب میآیید و می توانید با کارت دانشجویی از امکانات آن و همچنین در بانک حساب دانشجویی داشته باشید

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    شنیدم کلاسهای زبان مونترال در چندین مرکز برگزار میشه. آیا کیفیتشون با هم فرق داره؟ کدومش بهتره؟ می تونیم خودمون جاشو تعیین کنیم؟
    جهت اطلاع مکان کلاس بر اساس محل زندگی، دلیل خواندن فرانسه انگیزه کاری/ تحصیلی، وجود جای خالی، داشتن فرزند تعیین میشه و تا 2 هفته بعد از شروع کلاس اگه دلیل موجهی داشته باشید مثل آمدن فرزندتان از مدرسه می توانید محل کلاس را عوض کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)