صفحه 57 از 137 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

سلام به دوستان
    ما متقاضی فدرال بودیم ولی مونترال لند کردیم . سوالم اینه که کمک هزینه بچه و مالیات و تغییر آدرس برای PR رو چطوری می تونیم انجام بدیم چون تو فرودگاه آدرس از ما نگرفتن
    الان ما 10 روزه که رسیدیم اینجا، ما SIN و health insurance رو گرفتیم . با تشکر

من این سوال را تو فروم مراحل انجام کار تو فرودگاه پرسیدم ولی کسی پاسخگو نبود گفتم اینجا بپرسم! دوستان تو فرودگاه مونترال ظاهرا یک مرکزی هست که یک سری خدمات و مشاوره هایی برای تازه واردان ارایه میدهد،میخواستم بدونم این خدمات دهی زمان خاصی داره یعنی از ساعت 9-5 اداریشون انجام میشه و هزینه لندینگ فی هم بابت همین خدمات دهی پرداخت کردیم؟ و اگر چنین هست تازه واردانی که خارج از محدوده ساعت کاری و اداری تو فرودگاه مونترال لند میکنن تکلیفشون چیه؟! یعنی هیچ خدمات رسانی ای به اونها ارایه نمیشه؟! و اگر بدین صورت هست از کجا باید دوستان از این خدمات رسانی بهره مند بشن؟ و در نهایت هزینه لندینگ فی را برای چی پرداختن؟!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh8461 نمایش پست ها
    من این سوال را تو فروم مراحل انجام کار تو فرودگاه پرسیدم ولی کسی پاسخگو نبود گفتم اینجا بپرسم! دوستان تو فرودگاه مونترال ظاهرا یک مرکزی هست که یک سری خدمات و مشاوره هایی برای تازه واردان ارایه میدهد،میخواستم بدونم این خدمات دهی زمان خاصی داره یعنی از ساعت 9-5 اداریشون انجام میشه و هزینه لندینگ فی هم بابت همین خدمات دهی پرداخت کردیم؟ و اگر چنین هست تازه واردانی که خارج از محدوده ساعت کاری و اداری تو فرودگاه مونترال لند میکنن تکلیفشون چیه؟! یعنی هیچ خدمات رسانی ای به اونها ارایه نمیشه؟! و اگر بدین صورت هست از کجا باید دوستان از این خدمات رسانی بهره مند بشن؟ و در نهایت هزینه لندینگ فی را برای چی پرداختن؟!!!
    در مورد مرکز مشاوره اطلاعی ندارم ولی هزینه لندینگ فی ارتباطی به خدمات و مشاوره نداره و تمام مهاجران جدید باید پرداخت کنند.

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh8461 نمایش پست ها
    من سوال شما را متوجه نشدم لندینگ فی برای دولت فدرال هست ودر آمد دولت هست وربط به هیچ سرویسی نداره
    شما بعد از لندینگ و استراحت در مونریال اگه لازم دیدید می توانید از مرکز مشاوره به مهاجرین استفاده کنید
    مرکز مشاوره به مهاجرین 1 مرکز غیر انتفاعی هست خدماتی را به مهاجرین ومن جمله ایرانی ها در مونریال رایگان ارایه میکنه
    سایت آن www.centrecsai.org
    و شماره تماس 5149322954 هست بعد از لندینگ برای مشاوره در خصوص مسائل عمومی باید از خانم آ غ ا س ی و برای پر کردن فرم های مالیاتی در بدو ورود از خانم د ا ن ش م ن د به منشی زنگ زده سپس با ایشان هماهنگ میکنید ضمنا در این مکان کلاسهای رایگان نیمه وقت فرانسه (مجانی که پولی هم به شمانمی دهد) وجود داره
    ساعات کار شنبه و دوشنبه از 8:30 تا 16:30 هست این هم کدورتی آن برای گوگل مپ
    H4E3X8
    دیگه هرچه اطلاعات برای ورود لازم بود در این مدت عرض کردم بقیه اش بعد چند روز از وی دستتان میاد
    در فرودگاه هم ماموران گمرک فدرال شبانه روزی هستند ولی دفتر کبک از 6 صبح تا 24 فعالیت میکنه
    من فکر کنم اطلاعات شما کامل نیست شاید با خواندن این پست کاملتر بشه
    ویرایش توسط پاشا : March 1st, 2014 در ساعت 04:31 AM

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_tj1320 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    ما متقاضی فدرال بودیم ولی مونترال لند کردیم . سوالم اینه که کمک هزینه بچه و مالیات و تغییر آدرس برای PR رو چطوری می تونیم انجام بدیم چون تو فرودگاه آدرس از ما نگرفتن
    الان ما 10 روزه که رسیدیم اینجا، ما SIN و health insurance رو گرفتیم . با تشکر
    پست من را در مورد مرکز مشاوره بخوانید مفید هست ولی در خصوص تغییر آدرس برای کارت PR باید
    How do I notify Citizenship and Immigration Canada (CIC) of an address change?

In Canada

ویرایش توسط پاشا : March 1st, 2014 در ساعت 04:40 AM

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

1 نکته جالب در مورد کانادایی ها یا کسانی که اینجا زندگی می کنند برای مدت طولانی این هست فقط در 1 موردی که مربوط به کارشان هست و بلد هستند اظهار نظر می کنند و اطلاعات دارند و برعکس ما که در همه زمینه ها تخصص داریم تنها 1 تخصص دارند و ان هم در خصوص وظایف محوله به ایشان هست اگه 1 کم سوال پیچیده بکنید در جا هنگ میکنند و با ری استارت هم درست نمی شوند پس اگه در هر مکان اداری یا عمومی با این موارد روبرو شدید تعجب نکنید
    ضمنا اینجا با 1 دست شاید 1 هندوانه هم بر ندارندچه برسه به چند تا .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    1 نکته جالب در مورد کانادایی ها یا کسانی که اینجا زندگی می کنند برای مدت طولانی این هست فقط در 1 موردی که مربوط به کارشان هست و بلد هستند اظهار نظر می کنند و اطلاعات دارند و برعکس ما که در همه زمینه ها تخصص داریم تنها 1 تخصص دارند و ان هم در خصوص وظایف محوله به ایشان هست اگه 1 کم سوال پیچیده بکنید در جا هنگ میکنند و با ری استارت هم درست نمی شوند پس اگه در هر مکان اداری یا عمومی با این موارد روبرو شدید تعجب نکنید
    ضمنا اینجا با 1 دست شاید 1 هندوانه هم بر ندارندچه برسه به چند تا .
    در تائید فرمایش شما، من از آفیسر فدرال تو فرودگاه پرسیدم من اگه جابجا بشم به ایالت دیگه میتونم آدرس رو به اونجا عوض کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟! خدا وکیلی انگار انتگرال چهارگانه گذاشتی جلوش!!!! گفت نمیدونم از دفترشون بپرس
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

دوستان عزیز من در حال ترک مونریال از اواخر اپریل هستم و اپارتمان 1 خوابه من در روی خط مترو ابی ایستگاه Acadie با فاصله پیاده روی 7 دقیقه تا مترو را سابلت میکنم قرار دادم تا اخر جون هست در واقع به مدت 2 ماه اگر دوستانی مایل هستند و جایی را ندارند و تاریخ ورودشان با زمان خروج من مطابقت داره به من پیغام خصوصی بدهند

Junior Member

با سلام دوستان همراه.

من 23 فوریه رسیدم مونترال. تقریبا همه کارهای اداری رو انجام دادم فقط به تنها مشکلی که برخوردم نداشتن آدرس ثابت برای کارت بیمه درمانیه. من همه جا آدرس خونه دوستم رو دادم. اما برای بیمه نمی تونم این آدرس رو بدم چون فرمی که باید پرکنم وآدرس توشه باید به تآیید کمیسر یا آژانس برسه. من فرم رو به دوستم دادم واونم به صاحبخونه ش نشون داد وگفت نمیشه امضاء گرفت. باید قرارداد به نام من باشه. حالا به نظر شما من چیکار کنم؟ من قصد دارم 26 می برگردم ایران ودوباره اوایل سپتامبر برگردم مونترال. آیا همون موقع که برگشتم وخونه برای اقامت یکساله اجاره کردم آدرس جدید رو تو فرم بنویسم و فکس کنم براشون یا اینکه تو این 2-3 ماه باقیمونده تا 26 می راه دیگه ای هم هست برای آدرس؟؟؟ سپاس
    مصاحبه کبک : 4 /2010/11 ، فایل نامبر فدرال : 2010/11/7 ، آپدیت : 15 می 2013 ، مدیکال : 21 آگوست

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mart9564 نمایش پست ها
    با سلام دوستان همراه.

من 23 فوریه رسیدم مونترال. تقریبا همه کارهای اداری رو انجام دادم فقط به تنها مشکلی که برخوردم نداشتن آدرس ثابت برای کارت بیمه درمانیه. من همه جا آدرس خونه دوستم رو دادم. اما برای بیمه نمی تونم این آدرس رو بدم چون فرمی که باید پرکنم وآدرس توشه باید به تآیید کمیسر یا آژانس برسه. من فرم رو به دوستم دادم واونم به صاحبخونه ش نشون داد وگفت نمیشه امضاء گرفت. باید قرارداد به نام من باشه. حالا به نظر شما من چیکار کنم؟ من قصد دارم 26 می برگردم ایران ودوباره اوایل سپتامبر برگردم مونترال. آیا همون موقع که برگشتم وخونه برای اقامت یکساله اجاره کردم آدرس جدید رو تو فرم بنویسم و فکس کنم براشون یا اینکه تو این 2-3 ماه باقیمونده تا 26 می راه دیگه ای هم هست برای آدرس؟؟؟ سپاس
    برای بیمه دوست شما میتونه همراه شما بیاد دفتر بیمه و تائید کنه که پیش اون زندگی میکنید و البته کپی و اصل اجاره دوست شما هم باید همراهتون باشه، من خودم پرسیدم، البته باید یک کم بهشون پیله کنید تا این کار رو بکنن اگه دیدید اون ماوری که رفتید پیشش این کار رو نمیکنه یا بیاید بیرون دوباره وارد بشید تا برید پیش یه نفر دیگه یا برید پیش منیجر، اما قانونیه و انجام میدن، البته اگه دوست شما بخواد و وقتش رو داشته باشه، ضمناً شما اگه طی 3 ماه اول بیشتر از فکر کنم 20 روز (یا یک کم بیشتر یا کمتر) رو خارج کبک باشید نمی تونید بیمه بگیرید.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)