صفحه 6 از 137 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به زندگی‌ در مونترال.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    یک تحقیق اخیر CBC نشون داد که اون آبهای توی بطری هم عموما از نظر کیفیت با آب شیر آب فرقی ندارند!!
    کلا در کانادا آب شهر قابل آشامیدنه.

از نظر عادت کردن به هوای سرد و بیماریها هم اگر از تهران می آئید احتمالا مشکل زیادی ندارید چون با اون آلودگی هوا و آب و غیره سیستمهای ایمنی بدنتون چنان ضد ضربه شده که میکروبهای اینجا هیچ کاری به شما نمیتونند بکنند! من سه سال اولی که اینجا بودم با این سرمای هوا حتی یکبار هم مریض نشدم. فکر کنم هروقت میکروبی وارد میشد گلبولهای سفیدم شروع میکردند قاه قاه خندیدن که برو بچه بزار باد بیاد! بعد از سه چهار سال که دیگه به هوای تمیز عادت کرده بودم مقاومت طبیعی بدنم هم شروع کرد افت کردن.
    در مورد آب صحبتتون قبول دارم ولی گاهی اوقات رنگ آب یکم زرد میشه و من معمولا آبسرد یکم باز میکنم بعد استفاده میکنم اگر همچنان زرد بود از آب معدنی استفاده میکنم و از پارچ های آب با صافی هم میشه
    استفاده کرد که طعم آب واقعا گوارا میکنه
    کبک تو منابع آبی غنیه
    در مورد سرما هم دقیقا به نکته جالبی اشاره کردید با این ویروس هایی و آلودگی که تو تهران داشتیم ضد ضربه شدیم!
    من هم هنوز باورم نمیشه زمستون با این سرما بیمار نشدم!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    در مورد آب صحبتتون قبول دارم ولی گاهی اوقات رنگ آب یکم زرد میشه و من معمولا آبسرد یکم باز میکنم بعد استفاده میکنم اگر همچنان زرد بود از آب معدنی استفاده میکنم و از پارچ های آب با صافی هم میشه
    استفاده کرد که طعم آب واقعا گوارا میکنه
    احتمال داره لوله آب خونه تون زنگ زدگی داشته باشه؟ شاید خوب باشه بدید چکش کنند.

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    احتمال داره لوله آب خونه تون زنگ زدگی داشته باشه؟ شاید خوب باشه بدید چکش کنند.
    نه از زنگ زدگی نیست چون 3 تا خونه عوض کردم (تو گی کونکوردیا و شربروک غرب و ویلغی) همشون همین مشکل گاهی اوقات داشتند دوستانم هم میگن که گاهی اوقات رنگ آب کمی زرده و یا زلال نیست.
    مخصوصا روزهای بارونی خوب دقت کنید احتمال داره تغییر رنگ مشاهده کنید
    البته منم یکم به رنگ آب حساسم و همیشه چک میکنم

Junior Member

l'émmigration est axactement comme ça il faut savoir que ce n'est pas facille il faut que vous soyez prêts mais c'est la vie. la vie est dur mais on doit être plus dur que la vie

تا مهاجرت نکنی و از نزدیک تجربه نکنی تمیتونی مطمئن باشی که آیا مهاجرت خوب بوده یا نه؟ بطور کلی تو ایران یه زندگی آروم و متوسط و در کنار خانواده بهتر از مهاجرت و زندگی در شرایط سخته
    در کل فقط میشه گفت بستگی داره.....
    برای هرکس مهاجرت مزایا و معایبی بهمراه داره کافیه تو ترازوی وجدان خودتون سبک سنگین کنید و بعد پای تصمیمتون باستید و امیدتون از دست ندید و باید خیلی قوی باشید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amowini نمایش پست ها
    l'émmigration est axactement comme ça il faut savoir que ce n'est pas facille il faut que vous soyez prêts mais c'est la vie. la vie est dur mais on doit être plus dur que la vie

تا مهاجرت نکنی و از نزدیک تجربه نکنی تمیتونی مطمئن باشی که آیا مهاجرت خوب بوده یا نه؟ بطور کلی تو ایران یه زندگی آروم و متوسط و در کنار خانواده بهتر از مهاجرت و زندگی در شرایط سخته
    در کل فقط میشه گفت بستگی داره.....
    برای هرکس مهاجرت مزایا و معایبی بهمراه داره کافیه تو ترازوی وجدان خودتون سبک سنگین کنید و بعد پای تصمیمتون باستید و امیدتون از دست ندید و باید خیلی قوی باشید
    دوست عزيز من هم كاملاٌ با شما موافق هستم و فكر مي كنم كساني كه تصميم به مهاجرت مي گيرند دقيقاٌ به جمله بستگي داره به ..........در شرايط فعلي پروسه راشروع كردند.

Member shamim-b آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    accounting

سلام
    بطور کلی تو ایران یه زندگی آروم و متوسط و در کنار خانواده بهتر از مهاجرت و زندگی در شرایط سخته
    برای من زوده که اظهار نظر کنم چون حدود 8 ماه اینجام و تا الان راضی بودم ولی خوب مشکلات زندگی اینجا روز به روز بیشتر احساس میکنم اما همچنان با قدرت و امید به آینده نگاه میکنم
    با سلام
    وقتتون بخیر
    به نظرشما که ۸ ماهه توی مونترال ساکنیدمشکلات مهاجرت چیه ؟
    مرسی
    اگرنمی‌توانی شاه راه باشی، كوره راه باش، اگر نمی‌توانی خورشید باشی، ستاره باش، با بردن و باختن اندازه ات نمی گیرند
    هر آنچه كه هستی، بهترینش باش
    CSQ:28 Feb 2011//FFN:1 Mar 2011//update:11april 2013//Delivery:15may 2013//MEDICAL:16 DES 2013

با سلام
    اول از همه تشکر از تمام بچه مخصوصا Artin عزیز که اطلاعاتشون رو در اختیار همه قرار میدهند.
    1- برای رشته آمار میتونید راهنمایی کنید که چه مراحلی یا چه انجمن هایی برای پیدا کردن کار در زمینه رشته آمار هست؟ من خودم تو فکر ثبت نام در همین دوره های کالج ها هستم. نظرتون چیه؟
    2- آیا مدرک خیاطی ایران برای مونترال قابل قبوله. میخواستم خیاطی یادبگیرم. آخه مادرم خیاط هستند و زودتر میتونم یادبگیرم. اگر واقعا مدرک ایران بدرد نمیخوره وقتم رو بگذارم برای یادگیری بیشتر زبان. نظر دوستان چیه؟
    3-توی مونترال لباس زنانه خیلی گرونه یا نه؟
    4- Artin عزیز منظور از اینکه اور کوآلی فای نشید یعنی چی؟ میشه بیشتر توضیح بدهید.
    ممنون از همه. موفق باشید.
    ویرایش توسط bernasha : April 17th, 2011 در ساعت 11:00 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط bernasha نمایش پست ها
    با سلام
    اول از همه تشکر از تمام بچه مخصوصا Artin عزیز که اطلاعاتشون رو در اختیار همه قرار میدهند.
    1- برای رشته آمار میتونید راهنمایی کنید که چه مراحلی یا چه انجمن هایی برای پیدا کردن کار در زمینه رشته آمار هست؟ من خودم تو فکر ثبت نام در همین دوره های کالج ها هستم. نظرتون چیه؟
    2- آیا مدرک خیاطی ایران برای مونترال قابل قبوله. میخواستم خیاطی یادبگیرم. آخه مادرم خیاط هستند و زودتر میتونم یادبگیرم. اگر واقعا مدرک ایران بدرد نمیخوره وقتم رو بگذارم برای یادگیری بیشتر زبان. نظر دوستان چیه؟
    3-توی مونترال لباس زنانه خیلی گرونه یا نه؟
    4- Artin عزیز منظور از اینکه اور کوآلی فای نشید یعنی چی؟ میشه بیشتر توضیح بدهید.
    ممنون از همه. موفق باشید.
    سلام دوست عزیز ممنون
    با آقای علینژاد از دوستان همین فروم تماس بگیرید چون در مورد آمار اطلاعات کاملی دارند
    اما نظر من هزار بار گفتم باز میگم
    از ایران فقط به زبان فکر کنید اگه زبانتون واقعا عالی باشه میتونید به دوره و کالج فکر کنید اینکه بدون تکمیل کردن زبان به فکر تحصیل و کار و انجمن باشید کاملا اشتباه است
    هرروز تشریف بیارید فرداش بهتون مشاور معرفی میشه تمام مراحل توضیح داده میشه بعد میرید امتحان میدید میشید عضو انجمن یا میرید دانشگاه هر دوره ای خواستید با مشاور مشورت میکنید یا و...
    همه اینها با زبان فرانسه و انگلیسی است عزیزم و وقتی صحبت میکنند در نظر نمیگیرند شما تازه واردی یا مدرک ب 2 داری یا هنوز لهجه بلد نیستی!
    دوستان فقط زبان اون هم در حد Parfait
    کلا هیچ مدرکی از ایران قبول ندارند!سابقه کار واقعی و حرفه ای بله بدرد میخورد و میتونید یه دوره خیاطی تو کانادا بگذرونید وارد بازار کار شوید
    موفق باشی عزیزم

ApplyAbroad Veteran

سلام دوست عزیز ممنون
    با آقای علینژاد از دوستان همین فروم تماس بگیرید چون در مورد آمار اطلاعات کاملی دارند
    اما نظر من هزار بار گفتم باز میگم
    از ایران فقط به زبان فکر کنید اگه زبانتون واقعا عالی باشه میتونید به دوره و کالج فکر کنید اینکه بدون تکمیل کردن زبان به فکر تحصیل و کار و انجمن باشید کاملا اشتباه است
    هرروز تشریف بیارید فرداش بهتون مشاور معرفی میشه تمام مراحل توضیح داده میشه بعد میرید امتحان میدید میشید عضو انجمن یا میرید دانشگاه هر دوره ای خواستید با مشاور مشورت میکنید یا و...
    همه اینها با زبان فرانسه و انگلیسی است عزیزم و وقتی صحبت میکنند در نظر نمیگیرند شما تازه واردی یا مدرک ب 2 داری یا هنوز لهجه بلد نیستی!
    دوستان فقط زبان اون هم در حد Parfait
    کلا هیچ مدرکی از ایران قبول ندارند!سابقه کار واقعی و حرفه ای بله بدرد میخورد و میتونید یه دوره خیاطی تو کانادا بگذرونید وارد بازار کار شوید
    موفق باشی عزیزم
    آرتين جان
    توي خيلي از پستها شما و دوستاني كه الان در مونترال هستيد به اهميت توام فرانسه و انگليسي اشاره كرديد .حالا اگر كسي شرايط بهتري در سطح زبان انگليسي داشته باشه آيا بدون در نظر گرفتن سطح فرانسه مي تواند كار پيدا كند ؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    آرتين جان
    توي خيلي از پستها شما و دوستاني كه الان در مونترال هستيد به اهميت توام فرانسه و انگليسي اشاره كرديد .حالا اگر كسي شرايط بهتري در سطح زبان انگليسي داشته باشه آيا بدون در نظر گرفتن سطح فرانسه مي تواند كار پيدا كند ؟
    یکم توضیحش پیچیده است چون بسته به شهر و نوع شغل و کارفرما متفاوته
    اصل کلی تو مونترال دوزبانه بودنه
    کارهای دلتی دوزبانه و کارهایی که با مشتری سرکار دارند بیش از 3 زبانه! آگهی های استخدامی مثلا تسلط بر انگلیسی فرانسه پرتقالی اسپانیایی خیلی دیدم اتفاقا هم این افراد 3 و 4 زبانه کم نیستند.
    بعضی ها فقط انگلیسی بعضی ها فقط فرانسه
    اما اصل کلی تسلط بر دوزبان فرانسه و انگلیسی است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)