صفحه 66 از 137 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh8461 نمایش پست ها
    دوستان، شناسنامه و کارت ملی ایران را با خودمون بیاریم؟ یا اینکه تو همین ایران پیش خانوادمون بمونه بهتره و کاربردی نخواهد داشت برامون تو مونترال؟
    اگه قصد ادامه تحصیل در کبک دارید شناسنامه لازم هست یا ترجمه رسمی ان وگرنه لازم نیست
    ضمنا کارت ملی کاربردی ندارد

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mehalood نمایش پست ها
    دوستان سلام
    به کمک فوری شما نیاز دارم. شروع سال تحصیلی برای کلاس اولیها تو مونترال دقیقا از چه تاریخیه و چه مدت قبلش شما توصیه میکنید ما لند کنیم تا یه مدرسه خوب گیرمون بیاد و اگرم مدرسه خوبی سراغ دارید با ذکر ادرسش اینجا برام بنویسید.بینهایت ممنون میشم چون دارم بلیط میگیرمو اصلا زمان ندارم
    اوایل سپتامبر شروع میشه. مساله ای به اسم تموم شدن جا ندارن مدارس دولتی. هر موقع بیایید حتی اگه سال تحصیلی شروع شده باشه، مدرسه ای که ادرس خونه شما بهش می خوره حق نداره فرزند شما رو نپذیره
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

درود بر دوستان گرامی
    اگر کسی در مورد روش apply برای دریافت کمک هزینه بچه در مونترال اطلاعاتی دارد اعلام کنه من سایت خوندم٬ شماره سین هم دارم اما بصورت اینترنتی نمی تونم اکانت بسازم! اگر راهنمایی کنید ممنون می شم
    موفق و پیروز باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bizagi نمایش پست ها
    درود بر دوستان گرامی
    اگر کسی در مورد روش apply برای دریافت کمک هزینه بچه در مونترال اطلاعاتی دارد اعلام کنه من سایت خوندم٬ شماره سین هم دارم اما بصورت اینترنتی نمی تونم اکانت بسازم! اگر راهنمایی کنید ممنون می شم
    سلام دوست عزيز
    من براي 10جون تا 10 جولاي دنبال خونه براي سابلت هستم ايا امكانش هست در زمن ما 3نفر بزرگ با يك بچه هستيم اگر موارد مشابه هم پيشنهاد ميديد ممنون

Member amir.alizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران - راه و ترابري

سلام به همه دوستان،
    من به همراه خانواده ام (3 نفر) داریم برای اواسط جون میایم مونترال. می خواستم بدونم از نظر دوستانی که تجربه زندگی در مونترال دارند بهترین راه برای سکونت موقت چی می تونه باشه؟

1. برای مدت کوتاهی مثلا دو تا سه روز هتل رزرو کنیم و بعد تو اون مدت دنبال سابلت بگردیم. (توضیح اینکه یک هتل در حد قابل قبول حداقل حدود شبی 100 دلار هزینه داره)
    2. از طریق سایت هایی که خونه فرنیشد اجاره میدن، یک خونه رو برای مثلا 1 ماه بگیریم و بعد سر فرصت دنبال کارهامون باشیم (توضیح اینکه در این شرایط باید حدود 1500 دلار برای یک ماه پول داد)
    3. هر پیشنهاد دیگری که شما دارید.

ممنون میشم از راهنمایی هاتون
    ارسال مدارک: 2010/08/31. فایل نامبر کبک: 2010/10/13. تاریخ مصاحبه: 2012/07/13. فایل نامبر فدرال: 2012/08/29. نامه آپدیت پاریس: 2013/04/25. مدیکال: 2014/01/11. پاس ریکوئست: 2014/03/18. لندینگ مونترال 13/06/2015

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

بهترین کار گزینه 2 هست ، با حدود 800 تا 900 دلار میتونین یک خونه مبله با اینترنت برای یکماه پیدا کنین از طریق ف ی س ب و ک صفجات مربوط به ایرانی های مونترال یا سایت هایی مثل Kijiji

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.alizadeh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،
    من به همراه خانواده ام (3 نفر) داریم برای اواسط جون میایم مونترال. می خواستم بدونم از نظر دوستانی که تجربه زندگی در مونترال دارند بهترین راه برای سکونت موقت چی می تونه باشه؟

1. برای مدت کوتاهی مثلا دو تا سه روز هتل رزرو کنیم و بعد تو اون مدت دنبال سابلت بگردیم. (توضیح اینکه یک هتل در حد قابل قبول حداقل حدود شبی 100 دلار هزینه داره)
    2. از طریق سایت هایی که خونه فرنیشد اجاره میدن، یک خونه رو برای مثلا 1 ماه بگیریم و بعد سر فرصت دنبال کارهامون باشیم (توضیح اینکه در این شرایط باید حدود 1500 دلار برای یک ماه پول داد)

ارسال مدارک : 14 آگوست 2010//فایل نامبر : 6 سپتامبر 2010///ایمیل مصاحبه 30 نوامبر/// تاریخ مصاحبه: 25 ژانویه 2011//فایل نامبر فدرال: 26 ژانویه / / 2011 / دریافت مدیکال : 9 نوامبر 2011 / رسیدن نتایج مدیکال به پاریس : 30 نوامبر 2011 / دريافت ويزا : 11 فوريه 2012

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.alizadeh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،

تجربه نشان داده 2 یا3 روز نمیشه خانه پیدا کنید پش گزینه1 منتقی هست
    گزینه 2 مناسب هست و همانطور که دوستمان اشاره کردند در کیجیجی و صفخات اجتماعی می توانید آگهی برای خانه مبله برای 1 ماه پیدا کنید ضمنا در صفحات قبل لینکی دوستان گذاشته بودند که خانه مبله با کمتر از ا1200$ هم پیدا میشه فقط یادتان باشه اجاره ها اول به اول ماه هست ضمنا می توانید از هفته نامه های فارسی زبان مونریال که کاهی اگهی اجاره یا سابلت دارد استفاده کنید اگه خواستید پیغام دهید نامه هفته ها را خصوصی به شما اعلام کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان سلام نمی دونم اینجا جای مرتبطی هست برای این سوال یا نه. آیا الان وقت مناسبی هست در مونترال برای خرید کاپشن و بوت به قیمت مناسب برای زمستان سال آینده ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط tard نمایش پست ها
    سلام .دوستان عزیز من 27 می به مونترال می رسم .بنابراین در کلاسهای فرانسه MICC نمی تونم شرکت کنم..شما موسسه های دیگری برای آموزش زبان فرانسه رایگان و با کیفیت بالاسراغ دارید معرفی کنید؟
    سلام دوست عزیز
    میشه لینک یا منبع زمان کلاس ها را به من هم بدین ؟
    فایل نامبر : 11/2011// csq : 05/2013 // فایل نامبر فدرال : 2013/09 // مدیکال رسیو 2013/10// , پاس ریکوئست : 2/2014

Junior Member

دوستان سوال من راجع به کمک هزینه کودک است.آیا کمک هزینه کبک با کمک هزینه فدرال جمع می شود ؟ من درسایت کبک وقتی برای دو بچه زیر 18 سال محاسبه می کنم فقط 293 دلار مجموع نشان می دهد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)