صفحه 87 از 137 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_reyhani نمایش پست ها
    با سلام . ببخشید رامتین جان سوال میپرسم .شاید خسته شده باشی معذرت می خواهم/این CSQ چیه همه در موردش حرف میزنند ببخشید بنده هنوز اول راهم در این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارم . ممنون میشوم بفرمایید CSQ چیست؟ و به چه دردی میخوره در کانادا ؟به نظرت از ایران چه حرفه ای منظورم کار فنی هست یا هر چیز دیگری یاد بگیرم که اونجا اومدم تا کار پیدا کنم بدردم بخوره تا از طریقش بتونم پول در بیاورم ؟
    مجید جان،جواب کامل رو کامران جان دادن،فقط این نکته رو اضافه کنم که مدرک فنی برق به نظر من اینجا بهترینه،البته حتما بابد اینجا دوره های RBQ رو هم بگذرونید ولی با مدرک فنی ایران،دوره اینجا کوتاهتر می شه،یکی از مدارکی هستش که واسه خودت کار می کنی و واست سر ودست می شکونن.البته مدارک دیگه ای هم هست که اینجا پولسازه.متاسفانه اینجا کل تخصص و رشته بیشتر ادما عوض می شه،که البته نمی شه گفت بده .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی -تهران

با سلام
    وسایل خونه رو از لئون لاسال گرفتم توی اف بود ولی با چونه کلی تخفیف گرفتم-بریک و ایکئا جنساشون کیفیت نداره تلویزیون هم از همون جا گرفتم البته قیمت ارزانتر پیدا کرده بودم بهشون گفتم همون قیمت به من دادن
    سعی دارم در واقعیت زندگی کنم و با اینکه وطن عزیزم رو دوست دارم وطن دیگری هم پیدا کنم و زندگی ام را دوباره بازسازی کنم اما اینبار برای فرزندم و دوست دارم در وطن جدید به هم وطن های قبلی و جدیدم کمک کنم اما بشرطی که اون ها هم وطن جدید من شده باشن نه غریبه و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی -تهران

اگه میتونین فرش خوبتون رو بیارین
    مبلمان دلاوران و یافت آباد رو اینجا پیدا نمی کنین
    ظرف خوبتون رو بیارین بد نیست
    ما ه اول 6-7 هزار تا خرج می شه
    سعی دارم در واقعیت زندگی کنم و با اینکه وطن عزیزم رو دوست دارم وطن دیگری هم پیدا کنم و زندگی ام را دوباره بازسازی کنم اما اینبار برای فرزندم و دوست دارم در وطن جدید به هم وطن های قبلی و جدیدم کمک کنم اما بشرطی که اون ها هم وطن جدید من شده باشن نه غریبه و ...

ApplyAbroad Veteran

دوستان سلام
    من و خانواده ام پس از لندینگ در مونترال بلافاصله به ونکوور آمدیم حالا بعد از 5 ماه مطمین هستیم با توجه به گرانی و عدم وجود کار مناسب از پس هزینه های اینجا بر نخواهیم آمد و در صدد برگشت به ایران هستیم ولی چند تا از دوستان پیشنهاد می کنند به مونترال بیاییم و یقینا بعد از گذشت چند ماه ار اندوخته یا به عبارتی از جیب نخواهیم خورد. ما خانواده 3 نفره هستیم و نظر دوستان قطعا در تصمیم گیری ما اثر خواهد داشت. ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم ونکوور هزینه ها خیلی بالاست و جزو جاهای توریستی محسوب میشه و از لحاظ فرصت کاری نمیشه گفت خیلی مناسبه. دخترخاله من الان 5-6 ساله اونجا زندگی میکنند و در رشته نامرتبط ولی چون از نظر مالی کاملا تامین هستند مشکلی هم ندارند. به نظرم شما میتونید به تورنتو برید و اونجا هم هزینه ها پایینتره و هم فرصت شغلی خیلی خیلی بیشتره و هم مجبور نیستید به 2 زبان مسلط باشید که کار پیدا کنید مثل مونترال.
    در عوض اگه به مونترال بیاین میتونید از ساپورت مالی که دولت برای مهاجرین در نظر گرفته استفاده کنید و کلاس یا کورس هایی که لازمه بگذرونید و همزمان دنبال کار هم باشید. بدیهیه که این ساپورت مالی رو در بقیه استانها نخواهید داشت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من و خانواده ام پس از لندینگ در مونترال بلافاصله به ونکوور آمدیم حالا بعد از 5 ماه مطمین هستیم با توجه به گرانی و عدم وجود کار مناسب از پس هزینه های اینجا بر نخواهیم آمد و در صدد برگشت به ایران هستیم ولی چند تا از دوستان پیشنهاد می کنند به مونترال بیاییم و یقینا بعد از گذشت چند ماه ار اندوخته یا به عبارتی از جیب نخواهیم خورد. ما خانواده 3 نفره هستیم و نظر دوستان قطعا در تصمیم گیری ما اثر خواهد داشت. ممنون

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    دوستان سلام
    کبک ارزونتر از سایر شهرهاست. بد نیست قبل از تسلیم شدن اونجا رو هم ارزیابی کنید. ولی پیدا کردن کار در مونترال بهتر از جاهای دیگه نیست فقط امکانات تحصیل و هزینه ها و کمکهای استانی از جاهای دیگه بهتره.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member helenak آواتار ها

دوستان کار جنرال(صندوقدار بارتندر و ...) تو مونترال چجوری پیدا کردید
    من از روزی که اومدم دنبال یه کاریم در حدی که امورات اولیه ام بگذره
    نیست که نیست!!
    پاس ریکوئست 8 می 2014
    لندینگ 13 جون 2014

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

سلام...

هتل ارزون توی مونترال برای روزای اول اقامت از کجا میتونم پیدا کنم؟ نیازی هست که از الان برای یه ماه و نیم دیگه بوک کنم؟

با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parisam نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم ونکوور هزینه ها خیلی بالاست و جزو جاهای توریستی محسوب میشه و از لحاظ فرصت کاری نمیشه گفت خیلی مناسبه. دخترخاله من الان 5-6 ساله اونجا زندگی میکنند و در رشته نامرتبط ولی چون از نظر مالی کاملا تامین هستند مشکلی هم ندارند. به نظرم شما میتونید به تورنتو برید و اونجا هم هزینه ها پایینتره و هم فرصت شغلی خیلی خیلی بیشتره و هم مجبور نیستید به 2 زبان مسلط باشید که کار پیدا کنید مثل مونترال.
    در عوض اگه به مونترال بیاین میتونید از ساپورت مالی که دولت برای مهاجرین در نظر گرفته استفاده کنید و کلاس یا کورس هایی که لازمه بگذرونید و همزمان دنبال کار هم باشید. بدیهیه که این ساپورت مالی رو در بقیه استانها نخواهید داشت.

سلام دوست گرامی.
    در تورنتو کار زیاده و روزنامه های رایگان کاریابی رو میندازن تو باکس های کنار خیابون که میشه برداشت و خووند. اما پایین بودن هزینه ها رو قبول ندارم. هرینه ها در تورنتو خیلی بالاست . هزینه های حمل و نقل و اجاره خونه رو که خودم تجربه کردم مونترال از تورنتو ارزونتر بود.
    بهتون بگم الان یک آپارتمان یک خوابه مناسب در تورنتو در محله قابل قبول و امن نردیک به مترو و اتوبوس حداقل حداقل ماهی 1200 دلاره.
    در مونترال با 1200 دلار میشه خونه دوخوابه خوب اجاره کرد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

دقیقا درست میگین ولی من منظورم در مقایسه با ونکوور بود دوستمون ونکوور ساکنن و میگن گرونه و کار پیدا نمیشه و میخوان هزینه و موقعیت کاری شهرهای دیگه رو بررسی کنن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی.
    در تورنتو کار زیاده و روزنامه های رایگان کاریابی رو میندازن تو باکس های کنار خیابون که میشه برداشت و خووند. اما پایین بودن هزینه ها رو قبول ندارم. هرینه ها در تورنتو خیلی بالاست . هزینه های حمل و نقل و اجاره خونه رو که خودم تجربه کردم مونترال از تورنتو ارزونتر بود.
    بهتون بگم الان یک آپارتمان یک خوابه مناسب در تورنتو در محله قابل قبول و امن نردیک به مترو و اتوبوس حداقل حداقل ماهی 1200 دلاره.
    در مونترال با 1200 دلار میشه خونه دوخوابه خوب اجاره کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)