صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: نکات لازم برای کسب نمرهٔ بالای ۹۰۰ در GRE سابجکت فیزیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نکات لازم برای کسب نمرهٔ بالای ۹۰۰ در GRE سابجکت فیزیک

سلام، من فردا امتحان دارم، عملا چیزی نخوندم، تو سمپل دیدم که آزمون نمره منفی داره : تعداد درست منهای یک چهارم تعداد غلط
    راستش من از روی جدولی که دادن نمره خام رو چند جور حساب کردم، احساس میکنم انگار هرچی سوالای بیشتری آدم بزنه بهتره حتی اگه غلط باشه!!!
    منظورم اینه که به نظرتون اصلا رو شانسی زدن حساب نکنم؟

Junior Member

سلام نتیجه گیری من درسته که ما باید: دو جلد هالیدی انگلیسی+یک منبع فیزیک مدرن+نمونه سوال ها رو کامل پوشش بدیم و خیالمون دیگه راحت باشه؟

Member QUPHAS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHYSICS

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirarsi نمایش پست ها
    سلام نتیجه گیری من درسته که ما باید: دو جلد هالیدی انگلیسی+یک منبع فیزیک مدرن+نمونه سوال ها رو کامل پوشش بدیم و خیالمون دیگه راحت باشه؟
    بله البته + دو تا سوال lab و دوتا لاگرانژی و یک کوچولو مفاهیم ساده ی کوانتوم که شاید تو فیزیک مدرن نباشه مثل جابجایی عملگرها که حتما بلدید!
    بیشتر تمرین حل کنید!
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirarsi نمایش پست ها
    یک نکته ی جالب اینه که معمولا استادا هالیدی جلد های 3و4 رو درس نمی دن یا جدی نمی گیرن! بنظرم خیلی مهمه و سادس، هم تو فهم کوانتوم کمکتون می کنه و هم مدرن! بنظرم همون هالیدی همه ی جلد هاش کافیه، و از قسمت های آخرش راحت می شه پاسخ در آورد
    موفق باشید

حل کردن تمرین های سری شومز می تونه مفید باشه، در گرفتن نمره بالاتر از 900؟

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh4137 نمایش پست ها
    حل کردن تمرین های سری شومز می تونه مفید باشه، در گرفتن نمره بالاتر از 900؟
    اگه وقت کافی دارین ,چرا که نه!؟ البته اصلا در سطح بالا سوالات نخواهد بود.من خودم هفته دیگه امتحان دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک/ نانوفیزیک

من امروز(29 فروردین) اصفهان امتحان دادم. مهمترین منبع کتاب فیزیک هالیدی هست. به نظرم بیشتر از 80 درصد سئوالات رو پوشش می ده.
    برای این که به شکل و فرم سئوالات پی ببرین بهتره همون اول کار یکی از نمونه سئوالات ارایه شده در سایت جی ار ای رو بزنید.
    خوندن 44 فصل هالیدی برای کسی که وقت ازاد داره بیشتر از یک ماه وقت نمی گیره(البته به صورت فشرده). یک هفته اخر هم مرور فصل ها و انجام چند تست ازمایشی.

Junior Member pmforlife آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Gravity and Astrophysic, Shahid beheshti university

پیش فرض پاسخ : نکات لازم برای کسب نمرهٔ بالای ۹۰۰ در GRE سابجکت فی

امیدوارم کسی پیدا بشه که تو این تاپیک زیرخاکی جواب بده! سوالم این بود که من میخوام ۴۴ فصل هالیدی رو خیلی خوب بخونم همشو و احتمالا هم نتونم منبع دیگه ای رو بخونم، حالا برای تمرین خل کردم خواستم بپرسم چه تمرینایی از هالیدی رو بزنم؟ رندوم هر پنج تا سوال مثلا تو هر فصل، یا بیشتر سوالای ساده ترش برای افزایش سرعت و کم و‌بیش سخت ها، یا برعکس... اگه کسی تجربه یا نظری داره ممنون میشم راهنمایی کنه

پیش فرض پاسخ : نکات لازم برای کسب نمرهٔ بالای ۹۰۰ در GRE سابجکت فی

نقل قول نوشته اصلی توسط pmforlife نمایش پست ها
    امیدوارم کسی پیدا بشه که تو این تاپیک زیرخاکی جواب بده! سوالم این بود که من میخوام ۴۴ فصل هالیدی رو خیلی خوب بخونم همشو و احتمالا هم نتونم منبع دیگه ای رو بخونم، حالا برای تمرین خل کردم خواستم بپرسم چه تمرینایی از هالیدی رو بزنم؟ رندوم هر پنج تا سوال مثلا تو هر فصل، یا بیشتر سوالای ساده ترش برای افزایش سرعت و کم و‌بیش سخت ها، یا برعکس... اگه کسی تجربه یا نظری داره ممنون میشم راهنمایی کنه
    سلام دوست عزیز، من بهتون پیشنهاد میکنم نمونه سوالات جی ار ای رو بزنید حتما از grephysics.net استفاده کنید جوابیه هم داره البته اونجا فقط 4 سری هست و اگه سرچ کنید سری اخر هم پیدا می کنید. من خودم دوبار امتحان دادم ولی هربار فکر میکردم حدود 800 میشم ولی شدم 640 به هر حال باید تمرکز خوب داشته باشید البته من هالیدی و کتابهای دیگه رو نخوندم فقط نمونه سوال و خلاصه ها رو خوندم یک جزوه بچه های هاروارد هم هست اون رو حتما بخونید چون فرمول های بدرد بخور توش هست

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)