صفحه 221 از 278 نخستنخست ... 121171211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231271 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,201 تا 2,210 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

سلام من همسرم دو روز پيش رفته بود كلاس فرانسه معلموشن انقدر ترسونده بودش كه منم نااميد شدم مي گفته سفارت روششون رو كلا تغيير دادن براي اينكه نمره هايي كه بچه ها تو امتحان مي گرفتند با سطحشون نمي خونده و كبك اعتراض كرده به نحوه امتحان و اينكه از هر 100 نفر نهايتش با اين وضع 4 نفر بيشتر قبول نمي شند ، اگه خوب صحبت نكني ممتحن آدم و با حرفاش تحقير مي كنه و از اين چيزها و اينكه كلا بايد خيلي حرفه اي باشي تا ب 2 بگيري
    از اون روز تا حالا كلي سرخورده شدم ديگه فكر مي كنم رنگ كانادا رو نمي بينيم
    با اين شرايط به نظرتون tef بهتر از tcf نيست يا اينكه
    هر كسي تو اين زمينه چيزي مي دونه يا تجربه اي داره لطفا كمك كنه
    نفر اصلي شيمي - ارسال مدارك 2013/07/13 - دريافت فايل نامبر 2013/10/22 - نفر دوم حسابداري - يك فرزند - مدرك زبان-TEF- B2-B2-
    ارسال آپديت 2016/05/13-

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان عزیز. من می خواستم اینجا مطلبی رو بهش اشاره کنم بلکه کمکی کرده باشه به زبان آموزان عزیز. البته نمی دونم شاید همه از این قضه مطلع باشند. در هر صورت می گم شاید به کار کسی اومد. اگر دقت کرده باشید روی کنترل از راه دور رسیور یک دکمه ای هست به اسم SUB که اگر روی کانال TV5 Monde اونرو فشار بدید برای بعضی از برنامه ها زیرنویس داره و می تونید از زیرنویس فرانسوی یا انگلیسی هر کدوم رو که مایل باشید استفاده کنید.
    رشته نفر اصلی: مهندسی عمران - ارسال مدارک: 27/جولای/2014- دریافت فایل نامبر کبک: 20 / سپتامبر/ 2014 - مدرک زبان انگلیسی: آیلتس 6 - رشته همسر: مهندسی کامپیوتر-مدرک زبان فرانسه: نفر اصلی(B2-B2) - نفر همراه(A2-A2)

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان،
    می خواستم بپرسم که آیا ارائه مدرک B2 زبان فرانسه برای نفر همراه هم اجباریه؟ یا در صورت به حد نصاب رسیدن امتیاز می تونه با دو تا A1 برای نفر همراه هم قضیه حل میشه؟ سوال دوم هم اینکه بعد از فایل نامبر حتماً نامه آپدیت میاد؟ یا این فقط شامل کسانی میشه که به هر دلیلی مدارکشون ناقص بوده مثل من که مدرک زبان فرانسه هنوز ارائه نکردم؟
    و سوال سوم بعد از آپدیت برای مدرک زبان بهم فرصت میدن(اگر جواب بله هست چه مدتی؟) یا نه روز مصاحبه رو تعیین می کنن و تو اون روز باید مدرک بدم؟
    رشته نفر اصلی: مهندسی عمران - ارسال مدارک: 27/جولای/2014- دریافت فایل نامبر کبک: 20 / سپتامبر/ 2014 - مدرک زبان انگلیسی: آیلتس 6 - رشته همسر: مهندسی کامپیوتر-مدرک زبان فرانسه: نفر اصلی(B2-B2) - نفر همراه(A2-A2)

Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

دوست عزيز اين سوال منم هست در مورد مدرك زبان همراه
    ولي خودم تو يكي از اين تاپيك ها خوندم كه يه نفر امتيازش 64 بوده و خودش هم دو تا ب2 داشته و همسرش يدونه ب 2 فرستاده بوده ولي گفتند بايد يه ب 2 ديگه هم بفرسته و بهش فرصت دادند.
    خيلي نااميد كننده است كه هر روز يه تصميمي مي گيرند واقعا اگه از طريق فدرال اقدام كرده بوديم خيلي ساده تر بود و درگير مصاحبه و مدرك زبان فرانسه و اين چيزها نبوديم والان با اين همه وقتي كه روي زبان فرانسه گذاشته بوديم رو زبان انگليسي گذاشته بوديم در حد native شده بوديم
    در مورد آپديت هم فكر مي كنم رويه جديدشون هست براي اينكه كساني كه مدرك كامل دارند رو ويو كنند و هزينه هاشون رو پايين بيارند
    بعد از آپديت اگه كمبود امتياز با نمره زبان رفع بشه بهتون يه مهلت 18 ماهه مي دند
    نفر اصلي شيمي - ارسال مدارك 2013/07/13 - دريافت فايل نامبر 2013/10/22 - نفر دوم حسابداري - يك فرزند - مدرك زبان-TEF- B2-B2-
    ارسال آپديت 2016/05/13-

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط frough نمایش پست ها
    دوست عزيز اين سوال منم هست در مورد مدرك زبان همراه
    ولي خودم تو يكي از اين تاپيك ها خوندم كه يه نفر امتيازش 64 بوده و خودش هم دو تا ب2 داشته و همسرش يدونه ب 2 فرستاده بوده ولي گفتند بايد يه ب 2 ديگه هم بفرسته و بهش فرصت دادند.
    خيلي نااميد كننده است كه هر روز يه تصميمي مي گيرند واقعا اگه از طريق فدرال اقدام كرده بوديم خيلي ساده تر بود و درگير مصاحبه و مدرك زبان فرانسه و اين چيزها نبوديم والان با اين همه وقتي كه روي زبان فرانسه گذاشته بوديم رو زبان انگليسي گذاشته بوديم در حد native شده بوديم
    در مورد آپديت هم فكر مي كنم رويه جديدشون هست براي اينكه كساني كه مدرك كامل دارند رو ويو كنند و هزينه هاشون رو پايين بيارند
    بعد از آپديت اگه كمبود امتياز با نمره زبان رفع بشه بهتون يه مهلت 18 ماهه مي دند
    بله همینطوره که می فرمایید. من زبان انگلیسیم خوبه در حالی که میخواستم برای فدرال اقدام کنم هنوز پروسه فدرال باز نبود و مجبور شدم که برای کبک اقدام کنم. اما مدتی بعد از اقدام کردن فدرال مجدداً روند پذیرش رو شروع کرد. من برای رسیدن امتیازهام مجبور شدم که سریع امتحان آیلتس بدم و بدون خوندن آیلتس 6 گرفتم چه بسا اگر می خوندم تا 7.5 هم برای امکان پذیر بود که بگیرم. مشکل من خودم نیست چون با اینکه من و همسرم با هم زبان فرانسه خوندن رو شروع کردیم متاسفانه اون کمی سخت تر یاد میگیره در حالیکه من تو ارزیابیم از اکوت(با تست هایی که می دم) ب1 میگیرم اما اون به شدت ضعیفه. خب کمی نگران این موضوع هستم که نتونه ب 2 بگیره و بخوان به این موضوع گیر بدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار كامپيوتر

سلام من همسرم دو روز پيش رفته بود كلاس فرانسه معلموشن انقدر ترسونده بودش كه منم نااميد شدم مي گفته سفارت روششون رو كلا تغيير دادن براي اينكه نمره هايي كه بچه ها تو امتحان مي گرفتند با سطحشون نمي خونده و كبك اعتراض كرده به نحوه امتحان و اينكه از هر 100 نفر نهايتش با اين وضع 4 نفر بيشتر قبول نمي شند ، اگه خوب صحبت نكني ممتحن آدم و با حرفاش تحقير مي كنه و از اين چيزها و اينكه كلا بايد خيلي حرفه اي باشي تا ب 2 بگيري
    از اون روز تا حالا كلي سرخورده شدم ديگه فكر مي كنم رنگ كانادا رو نمي بينيم
    با اين شرايط به نظرتون tef بهتر از tcf نيست يا اينكه
    هر كسي تو اين زمينه چيزي مي دونه يا تجربه اي داره لطفا كمك كنه
    سلام من 20 اکتبر امتحان دادم اصلن هم اینطور نیست . معلمتون رو عوض کنید
    فایل نامبر 12 سپتامبر 2011،رشته : مهندسی کامیپوتر ، مدرک زبان :TCFQدو تا B1 رسید آپ دیت مدارک به مونترال 29 سپتامبر 2014 ، مصاحبه 4ژوئن 2015.تاریخ رسید مدارک به فدرال به سیدنی 26 جون ، تاریخ فایل نامبرفدرال07 اگوست 2015. تاریخ دریافت مدیکال توسط پاریس 3 اکتبر / 30 اکتبر ایمیل ویزا

Smile پاسخ : درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

امتحان tcf سفارت تو قسمت پقله از سپتامبر روشش تغيير كرده و 3 تا سوژه مي دن كه بايد از ممتحن سوال بپرسيم
    كسي اين امتحانو شركت كرده مي شه تجربياتتون رو بگيد
    ---
    سلام
    من امتحان 20 اكتبر رو دادم: حدوداً يك سال و خوردي قبل هم اين امتحان رو داده بودم.
    خب اكوت خوب بود، كيفيت صدا و محيط مناسب بود.
    در مورد پغله بايد بگم از دفعه پيش بهتر بود چون اولاً براي امتحان ساعت مشخص كرده بودن و بنابراين معطل نمي شدي و ازطريق حرف زدن با بقيه استرس نمي گرفتي. از طرف ديگه هم ممتحن بسيار با ملاحظه رفتار مي كرد طوري كه بتوني با آرامش امتحان بدي.

با روش جديد سوالات هم سه بخش داره:
    بخش اول خيلي جنراله راجع به شما، شهرتون و يا كارتون
    تو قسمت دوم يك ورق كاغذ بهت ميدن و ميگن تو فلان موقعيت قرارداري و بايد يك سري سوال بپرسي (در مورد من مربوط به اين ميشد كه من مثلا تازه رفته رفتم يك شهر جديد و از دوستم كه اهل اونجاست بايد اطلاعات بگيرم راجع به گرفتن جا و مكان)
    بخش سوم هم كه بهت سوژه ميدن و مي گن راجع به اون حرف بزن: براي من موضوع تغذيه بود و اينكه جامعه ما از اين لحاظ تو چه وضعيه.
    اميدوارم مفيد بوده باشه.

Junior Member

از دوستان کسی میتونه به سوالم جواب بده؟ من میخوام پرونده م رو برای مهاجرت به کبک تشکیل بدم. دارم فرانسه هم یاد می گیرم و بحمد لله پیشرفتم هم بد نبوده. البته تازه اول راهم. با توجه به اینکه چند ماه بعد قراره ازدواج کنم، آیا همسرم هم حتماً باید فرانسه بلد باشه که قبولمون کنن؟ ایشون مسلط به زبان انگلیسی هست ولی فرانسه رو بلد نیست. من اگر main پرونده باشم و فرانسه رو کامل یاد بگیرم و مدارک B2 رو بگیرم کفایت می کنه یا حتما همسرم هم باید بره دنبال یادگیری؟
    من 30 ساله و مهندس عمران هستم و 6 سال سابقه ی مرتبط با مدرکم دارم. ممکنه از دوستان کسی جواب بده ممنون میشم

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsoos نمایش پست ها
    از دوستان کسی میتونه به سوالم جواب بده؟ من میخوام پرونده م رو برای مهاجرت به کبک تشکیل بدم. دارم فرانسه هم یاد می گیرم و بحمد لله پیشرفتم هم بد نبوده. البته تازه اول راهم. با توجه به اینکه چند ماه بعد قراره ازدواج کنم، آیا همسرم هم حتماً باید فرانسه بلد باشه که قبولمون کنن؟ ایشون مسلط به زبان انگلیسی هست ولی فرانسه رو بلد نیست. من اگر main پرونده باشم و فرانسه رو کامل یاد بگیرم و مدارک B2 رو بگیرم کفایت می کنه یا حتما همسرم هم باید بره دنبال یادگیری؟
    من 30 ساله و مهندس عمران هستم و 6 سال سابقه ی مرتبط با مدرکم دارم. ممکنه از دوستان کسی جواب بده ممنون میشم
    دوست عزیز
    اولا که شما بایستی سوال خود را در تاپیک مشاوره جهت تشکیل پرونده مطرح کنید. دوم اینکه طرفین به مدرک زبان و چه نمره ای نیاز دارند به مجموع امتیازات بستگی داره. شما همه شرایط رو ننوشتید. برای محاسبه امتیازات خودتون و همسرتون ابتدا ویکی کبک رو مطالعه کنید فقط درباره نمره زبان جدول بروز نشده پس میتونید سوالتون رو درباره اینکه به چه نمره زبانی نیاز دارید در تاپیک مذکور مطرح کنید.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering technician

با سلام خدمت دوستان
    من برای امتحان tef میخواستم دوره دی ماه برای ب2 روی پقله تمرکز کنم و برای دوره اسفند روی اکوت
    ایا نمره این دو امتحانو با هم تجمیع میکنند با توجه به اینکه جفتش tefaq هست؟
    دریافت فایل نامبر:اکتبر2013/دریافت اپدیت:جولای 2014/ ارسال اپدیت:اگوست 2014/دریافت جواب اپدیت:اگوست 2014/مهلت 12 ماهه برای دریافت B2،رشته 12 امتیازی مجرد/دریافت b2 پقله ژانویه 2015/ارسال مدرک b2 آپریل 2015/صدور csq بدون مصاحبه سپتامبر 2015/دریافت csq با پست اکتبر 2015

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)