صفحه 270 از 278 نخستنخست ... 170220260261262263264265266267268269270271272273274275276277278 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,691 تا 2,700 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط sziaee نمایش پست ها
    سلام دوستان . بعد از نامه ای که از اداره مهاجرت مبنی بر فرصت 18 ماهه جهت ارسال مدرک زبان b2 در هر دو مهارت خواستن ما مدرک زبانمون رو ارسال کردیم (حدود 3 ماه و نیم پیش) . با توجه به اینکه امتیازاتمون قبل از مدرک زبان 53 بود (طبق امتیاز شماری اداره مهاجرت) در حال حاضر با مدرک زبان امتیازاتمون میشه 63. ولی هنوز خبری از جوابشون نیست. بنظر شما چقدر طول میکشه جواب بدن؟ و آیا csq صادر میشه؟ البته یک ماه پیش تماس گرفتیم گفتن مدرک زبانتون رسیده ولی هنوز به پروندتون اضافه نکردیم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز،
    شرایط ما خیلی شبیه شماست ، پیامتون را دیدم و اونطوری متوجه شدم به سلامتی csq را درافت کردید.
    سوالم اینه که بعد از ارسال مدارک زبان به کبک چه مدت طول کشید تا csq به دستتون برسه، ممنون میشم راهنمایی کنید. ما الان دوماهه مدارکمون رسیده کبک و نمیدنیم زمان انتظار چقدر هست.

Junior Member

سلام دوستان،
    با توجه به اینکه خیلی از متقاضیان بعد از دریافت نامه مهلت 18 ماهه برای ارایه مدرک b2 فرانسه، مدارک را تهیه و ارسال کردند و منتظر نتیجه هستند، پیشنهاد میکنم وضعیتمون را در ادامه ی این موضوع به اشتراک بگذاریم که حداقل یک براوردی از ادامه کار بدست بیاد برامون.

برای شروع : ما مدارک زبان را 6 ماه قبل از پایان مهلت 18 ماهه ارسال کردیم و با توجه به اعلام اداره مهاجرت (پیگیری تلفنی) الان دوماهه که به دستشون رسیده ولی همچنان منتظر هستیم و میگن باید صبر کنید.

دوستان شرایطشون اعلام کنند تا بتونیم یه نتیجه گیری کنیم.

ضمنا اگه کسی بعد از ارسال مدارک زبان، CSQ را دریافت کرده ، ممنون میشم اگه بگن که پروسه شون چه مدت طول کشیده.

ممنون پیشاپیش.

Junior Member

دوستان بابد موقع سابمیت حداقل امتیاز 57رو داشته باشیم حتما؟
    اگر کمبود امتیاز داشته باشیم میشه سابمبت کنیم و بعد با گرفتن نمره فرانسه جبران کتیم؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط goli62 نمایش پست ها
    دوستان بابد موقع سابمیت حداقل امتیاز 57رو داشته باشیم حتما؟
    اگر کمبود امتیاز داشته باشیم میشه سابمبت کنیم و بعد با گرفتن نمره فرانسه جبران کتیم؟
    طبق روال 2016 شما اگر حداقل امتیاز رو داشته باشید اما امتیاز قبولی رو نداشته باشید بهتون فرصت ارسال مدرک زبان برای جبران کمبود امتیازتون میدادند
    اما 2017 چون شرایط ممکنه تغییر کنه باید منتظر بود
    افراد مجبرد حداقل امتیاز واسه ارسال مدارکشون 42 و امتیاز قبولیشون 49
    افراد متاهل حداقل 50 و قبولی 57
    این نکته هم فراموش نشه امتیاز تمکین مالی ک یک امیتاز داره بعد از کسب حداقل امتیاز محاسبه میشه و همچنین امتیاز فرزند واسه افراد متاهل
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    من و همسرم در شهریور ماه ما موفق شدیم برای کبک ثابمیت کنیم و من نفر دوم پرونده هستم الان سوالم اینه که نمره ایلس برای من که نفر دوم هستم الزامیست یا نه؟
    ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin61 نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم در شهریور ماه ما موفق شدیم برای کبک ثابمیت کنیم و من نفر دوم پرونده هستم الان سوالم اینه که نمره ایلس برای من که نفر دوم هستم الزامیست یا نه؟
    ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید؟
    اولا اینکه هیچ الزامی در مورد مدرک زبان، چه فرانسه و چه انگلیسی وجود نداره، مگر اینکه به امتیازش احتیاج داشته باشید.
    ثانیا مدرک انگلیسی آیلتس برای نفر همراه اصلا امتیازی نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    اولا اینکه هیچ الزامی در مورد مدرک زبان، چه فرانسه و چه انگلیسی وجود نداره، مگر اینکه به امتیازش احتیاج داشته باشید.
    ثانیا مدرک انگلیسی آیلتس برای نفر همراه اصلا امتیازی نداره
    ممنون ،ی سوال دیگه حتی برای صدور ویزا یا برای پر کردن رزومه مدرک ایلتس برای همراه الزامی نیست؟ چون بعضی ها می گن برای ویزا الزامیست .

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin61 نمایش پست ها
    ممنون ،ی سوال دیگه حتی برای صدور ویزا یا برای پر کردن رزومه مدرک ایلتس برای همراه الزامی نیست؟ چون بعضی ها می گن برای ویزا الزامیست .
    خیر دوست عزیز. در مرحله فدرال یا همون به قول شما ویزا، برای کسایی که از طریق کبک اپلای کردن، فقط مدارک هویتی و قضایی چک میشه.
    اینم لینک چک لیست مرحله فدرال:
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5690E.pdf
    ایشاله زمانی که خواستید سیتیزن بشید، چرا، اون موقع به مدرک زبان احتیاج دارید

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

سلام

من میخوام یکی از امتحانهای TEFAQ یا TCFQ (فقط بخش ریدینگ) رو بدم چون ازم خواستن که امتیازم رو برسونم به حداقل. میخواستم ببینم کسی از دوستان اینکه تجربه گرفتم بی ۲ توی ریدینگ در مدت ۶ماه رو داره؟

ممنون.

Junior Member

دوستان سلام.من امسال توی پروسه ی انلاین موفق به سابمیت شدم و زمان سابمیت مدرک زبان نداشتم.حالا برام سوال پیش اومده که اگر من بزودی مدرک بگیرم و احیانا این پروسه بیشتر از دو سال طول بکشه که بتونیم ویرایش انجام بدیم و مدرک زبان اکسپایر بشه تکلیف چی هست؟موردقبول هست یا ممکنه مجبور شم دوباره امتحان بدم؟تا اون جایی که میدونم توی پروسه ی کاغذی هر وقت مدرک رو میگرفتیم میتونستیم بفرستیم و به پرونده اضاف میشد.حالا با این جریان انلاین که تا وقتی خودشون اجازه ویرایش ندن نمیشه پرونده رو تغییر داد و بشه دو سال اونوقت تکلیف مدرک زبان اکسپایر شده چی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)