صفحه 175 از 278 نخستنخست ... 75125165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185225275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,750 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط H_reza نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر به امتیاز مدرک نیاز دارید باید حتما بفرستید اما فکر نمیکنم برای دوستانی که فایل نامبرشون قبل از دسامبر11 هست انگلیسی هم بخواد اما برای اطمینان بیشتر به نامتون مراجعه کنید
    هنوز برای من نامه ای نیومده. به نمره مدرک که احتیاج دارم ولی ازم درخواست نشده هنوز. حالا خواستم ببینم وقتی نامه ای نیومده بفرستم یا نه.
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

سلام به همه
    همین الان برام ایمیل درخواست مدرک فرانسه اومد، مدتهاست فرانسه نخوندم سطحم A2 است در بهترین حالت و به B2 احتیاج دارم. 120 روز هم مهلت هست تا مدرک به دستشون برسه. تقریبا دارم سکته میکنم
    ارسال مدارک :20 نوامبر 2010 .. فایل نامبر کبک: می 2011 ..رشته صفر امتیازی،زبان فرانسه: TEFAQ: B2-C1. ایمیل درخواست مدرک زبان: 19 اکتبر 2012، ایمیل انتظار مصاحبه: 16 فوریه 2013، مصاحبه: 16 می 2013... فایل فدرال: 20 اوت 2013... درخواست مدیکال و نامه آپدیت: اکتبر 2013... ویزا: 4 اپریل 2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

شما با یه استاد خوب خصوصی بردارین که برای امتحان آمادتون کنه . خودتون هم باید حسابی تلاش کنید. تو هر دو مهارت ب2 میخواین؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohastar نمایش پست ها
    سلام به همه
    همین الان برام ایمیل درخواست مدرک فرانسه اومد، مدتهاست فرانسه نخوندم سطحم A2 است در بهترین حالت و به B2 احتیاج دارم. 120 روز هم مهلت هست تا مدرک به دستشون برسه. تقریبا دارم سکته میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط parisam نمایش پست ها
    شما با یه استاد خوب خصوصی بردارین که برای امتحان آمادتون کنه . خودتون هم باید حسابی تلاش کنید. تو هر دو مهارت ب2 میخواین؟
    بله توی فرم هر دو مهارت رو سطحش رو 7 زدم. می تونید یه معلم خوب رو بهم توی پیام خصوصی معرفی کنید اگه می شناسید؟
    ارسال مدارک :20 نوامبر 2010 .. فایل نامبر کبک: می 2011 ..رشته صفر امتیازی،زبان فرانسه: TEFAQ: B2-C1. ایمیل درخواست مدرک زبان: 19 اکتبر 2012، ایمیل انتظار مصاحبه: 16 فوریه 2013، مصاحبه: 16 می 2013... فایل فدرال: 20 اوت 2013... درخواست مدیکال و نامه آپدیت: اکتبر 2013... ویزا: 4 اپریل 2014

بله توی فرم هر دو مهارت رو سطحش رو 7 زدم. می تونید یه معلم خوب رو بهم توی پیام خصوصی معرفی کنید اگه می شناسید؟
    دوست من اگر درست یادم باشه اون زمان که شما اپلی کردید 7 میشد ب1 البته الان ذهنم اصلا یاری نمیکنه اما در مورد امتحان به هیچ عنوان نگران نباشید شما با کلاس مخصوص امتحان به راحتی بعد از 7-8 جلسه اماده امتحان میشید
    نگران نباشید منم مثل شما بودم با این تفاوت که من ب 1 میخواستم و سطحم آ 1 با ارفاق بود اما خدا رو شکر گرفتم شما هم حتما میتونید
    بی جهت بهانه میاور که راه دور است و خانه ما یکی مانده به آخر دنیا..... با آن که می ترسم,با آن که سخت مضطربم باز با تو تا آخر این راه خواهم آمد
    ارسال مدارک 2011/12/04فایل نامبر 2012/01/17

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    هنوز برای من نامه ای نیومده. به نمره مدرک که احتیاج دارم ولی ازم درخواست نشده هنوز. حالا خواستم ببینم وقتی نامه ای نیومده بفرستم یا نه.
    راستش من جای شما باشم در امتحان شرکت میکنم هزینش 200 تومنه
    اگر نمرتون خوب شد بفرستید
    اگر نشد که هیچ
    چیز زیادی از دست نمیدید تاریخ ثبت نامشم 30 اکتبره
    بی جهت بهانه میاور که راه دور است و خانه ما یکی مانده به آخر دنیا..... با آن که می ترسم,با آن که سخت مضطربم باز با تو تا آخر این راه خواهم آمد
    ارسال مدارک 2011/12/04فایل نامبر 2012/01/17

Senior Member anthelion آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط H_reza نمایش پست ها
    راستش من جای شما باشم در امتحان شرکت میکنم هزینش 200 تومنه
    اگر نمرتون خوب شد بفرستید
    اگر نشد که هیچ
    چیز زیادی از دست نمیدید تاریخ ثبت نامشم 30 اکتبره
    سلام به همه
    کجا با 200 تومان امتحان می گیرند!!!!؟
    تفاوت سطح A2 تا B2 خیلی زیاد است خصوصا در بخش شنیداری به دست آوردن چنین سطحی راحت نیست.
    اگه مطمئن هستید سطح شما A2 است بی خود پول خودتون رو هدر ندید (حتی 200 تومان که با این وضع دلار بسیار بعید می دونم)
    همون طور که دوستان گفتند معلم خصوصی بگیرید و مرتب مکالمه های فرانسه گوش بدید اگر براتون مقدور است شبکه های فرانسوی زبان رو نگاه کنید تا سطح زبانتون بالا بره. خلاصه این که شب و روزتون رو با فرانسه پر کنید.
    از همین الان هم برای آخرین دوره ممکن در فرصت زمانی تون در یک امتحان فرانسه ثبت نام کنید. چون بعضی جاها خیلی قبل تر از تاریخ امتحان ثبت نام می کنند.
    همچنین توجه داشته باشید بسته به شرایط، مدرک شما ممکنه از یک تا سه ماه بعد از امتحان صادر گردد.

موفق باشید
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

Member katy1868888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

Red face پاسخ : درخواست مدرک زبان ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط anthelion نمایش پست ها
    کجا با 200 تومان امتحان می گیرند!!!!؟
    تفاوت سطح A2 تا B2 خیلی زیاد است خصوصا در بخش شنیداری به دست آوردن چنین سطحی راحت نیست.
    اگه مطمئن هستید سطح شما A2 است بی خود پول خودتون رو هدر ندید (حتی 200 تومان که با این وضع دلار بسیار بعید می دونم)
    همون طور که دوستان گفتند معلم خصوصی بگیرید و مرتب مکالمه های فرانسه گوش بدید اگر براتون مقدور است شبکه های فرانسوی زبان رو نگاه کنید تا سطح زبانتون بالا بره. خلاصه این که شب و روزتون رو با فرانسه پر کنید.
    از همین الان هم برای آخرین دوره ممکن در فرصت زمانی تون در یک امتحان تعیین سطح فرانسه ثبت نام کنید. چون بعضی جاها خیلی قبل تر از تاریخ امتحان ثبت نام می کنند.
    همچنین توجه داشته باشید بسته به شرایط، مدرک شما ممکنه از یک تا سه ماه بعد از امتحان صادر گردد.

موفق باشید
    هزینه امتحان TCF سفارت 200 تومنه
    File No.: 29th March 2011 *** Interview: 7 Oct. 2013 and Accepted *** Docs. Received in Sydney: 28 Oct. 2013 *** Federal File No.: 9Dec. 2013 *** Received in Paris: 3Jan. 2014 *** Medical: 7Jan 2014 *** Medical Received: 29 Jan. 2014 *** In Process: 17 Feb. *** Pass Req.: 21 March 2014

من آزمون tefaq دانشگاه تهران رو ثبت نام کردم برای 30 آذر. هزینه اش هم 150 هزار تومن + 60 یورو است. دو ماه بعدی رو برای ارسال مدارک در نظر گرفتم. امتحان tcfq سفارت هم آخرین تاریخ اعلام شده اش اواخر آذره. منتظرم که تاریخ های 2013 هم اعلام بشه و احتمالا tcfq سفارت رو هم دوباره ثبت نام کنم. فعلا که روز و شبم رو با فرانسه پر کرده ام و خواب از چشمام پریده! برای من ecoute خیلی راحتتر از parler هست. الان توی همین 3 روز وضع ecout بهتر هم شده اما حرف زدن رو نمیدونم چه کنم. هنوز کلاس خصوصی ام شروع نشده و سعی میکنم مکالمات کتاب های comprehension oralr رو حفظ کنم و با سرعت با صدای بلند تکرار کنم. مباحث گرامری رو تا حد بیشتر از B2 بلدم و معلمم احتیاجی نداره که گرامر رو بهم درس بده فقط باید باهام صحبت کنه که بتونم چیزهایی که بلدم رو توی دیالوگ استفاده کنم. امیدوارم که به خیر بگذره

Senior Member anthelion آواتار ها

من آزمون tefaq دانشگاه تهران رو ثبت نام کردم برای 30 آذر. هزینه اش هم 150 هزار تومن + 60 یورو است. دو ماه بعدی رو برای ارسال مدارک در نظر گرفتم. امتحان tcfq سفارت هم آخرین تاریخ اعلام شده اش اواخر آذره. منتظرم که تاریخ های 2013 هم اعلام بشه و احتمالا tcfq سفارت رو هم دوباره ثبت نام کنم. فعلا که روز و شبم رو با فرانسه پر کرده ام و خواب از چشمام پریده! برای من ecoute خیلی راحتتر از parler هست. الان توی همین 3 روز وضع ecout بهتر هم شده اما حرف زدن رو نمیدونم چه کنم. هنوز کلاس خصوصی ام شروع نشده و سعی میکنم مکالمات کتاب های comprehension oralr رو حفظ کنم و با سرعت با صدای بلند تکرار کنم. مباحث گرامری رو تا حد بیشتر از B2 بلدم و معلمم احتیاجی نداره که گرامر رو بهم درس بده فقط باید باهام صحبت کنه که بتونم چیزهایی که بلدم رو توی دیالوگ استفاده کنم. امیدوارم که به خیر بگذره
    با این شرایطی که عنوان کردید خیلی نگران نباشید، به امید خدا موفق خواهید شد.
    از اون جایی که موضوع سوالات امتحان تفک حول دو محور می چرخه شما حدودا می دونید که راجع به چه چیزی باید صحبت کنید. یک سوال در خصوص کسب اطلاعات است و سوال دیگه در زمینه تشویق و ترغیب شخصی به انجام کاری. با کسب آمادگی حول و حوش این مطالب راحت می تونید در پقله چنین امتیازی رو کسب کنید. من خودم فقط کلاس های عمومی قطب رو رفته بودم و کتاب قفله یک تقریبا آخراش بودم و سوبجانکتیف رو تازه یاد گرفته بودم با این احوال در پقله B2 رو کسب کردم.

پیشنهاد می کنم به مبحث TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون) هم یه سری بزنید مطالب خوبی داره.
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)