صفحه 178 از 278 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط bita_k نمایش پست ها
    با سلام

فكر نمي كنم سوالم تكراري باشه چون تو انجمنها گشتم و جوابمو نگرفتم! ضمنا تو سايت سفارت امكان ثبت نام حضوري هم ذكر شده براي TCF Tout Public كه من مي خواستم مطمئن شم براي كبك مي شه اين رو هم امتحان داد يا خير!

به هر حال ممنون از لطفتون!
    نقل قول نوشته اصلی توسط parisam نمایش پست ها
    شما اگه میخوان TCF TP رو برای کبک امتحان بدین دقت کنید که احتمالا باید بخش شفاهیش رو هم جداگانه ثبت نام کنید چون برای کبک این مهارت مهمه. همونطور که میدونید امتحان TCF TP شامل 2 بخش اجباری و اختیاری میشه. قسمت شفاهی تو بخش اختیاریه که بنا به درخواست شما و جداگانه با هزینه مجزا ثبت نام میشه. ضمنا میتونید هر موقعی که آمادگیشو داشتین (بعد از امتحان بخش اجباری) این قسمتو امتحان بدین.
    موفق باشید.
    سلام
    ببخشید دخالت میکنم اما تا اونجا که من میدونم امتحان TCF TP به هیچ عنوان سندیت نداره و صرفا برای تعیین سطح است
    من خودم نامه درخواست مدرک زبان که برام اومده مشخصا اعلام کرده:
    TEFAQ-TCFQ-TCF-DELF-DALF-TEF
    البته باز دوستان صاحب نظر هستن من صرفا تجربه شخصیم رو منتقل کردم
    بی جهت بهانه میاور که راه دور است و خانه ما یکی مانده به آخر دنیا..... با آن که می ترسم,با آن که سخت مضطربم باز با تو تا آخر این راه خواهم آمد
    ارسال مدارک 2011/12/04فایل نامبر 2012/01/17

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

TCF فکر کنم منظورشون همون TCF Tout Public باشه. البته منم مطمئن نیستم. مگه مدل دیگه ای از امتحان TCF هم باشه که من خبر ندارم. من فقط TCFQ, TCF Tout Public و TCF DAP رو میدونم. دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط H_reza نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید دخالت میکنم اما تا اونجا که من میدونم امتحان TCF TP به هیچ عنوان سندیت نداره و صرفا برای تعیین سطح است
    من خودم نامه درخواست مدرک زبان که برام اومده مشخصا اعلام کرده:
    TEFAQ-TCFQ-TCF-DELF-DALF-TEF
    البته باز دوستان صاحب نظر هستن من صرفا تجربه شخصیم رو منتقل کردم

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز
    4 ماه میگذره از ارسال مدرک زبان انگلیسی و فرانسه خودم و خانومم. رشته 16 امتیازی. 2 فرزند. 14 سال سابقه کار با بیمه , نمرات زبان هم از سطحی که اعلام کردیم بالاتر فایل نامبر هم فوریه 2012 . به نظر شما چه بر سر مامیاد؟
    قبل از شروع این پروسه شواهد گویای این بود که تا 1 سال تکلیفمون مشخص میشه. اما مدارک زبان رو هم فرستادیم و هنوزخبری نیست .
    کسی ازدوستان هست که ازشون مدرک زبان فرانسه و انگلیسی خواستن و 6 ماه بهشون فرصت داده باشند و مدارک رو هم فرستاده باشند. آیا خبری بهشون دادن که چه کاری باید انجام بدن ؟
    چی پیش میاد؟

Junior Member

دوستان عزیز اگه کسی اطلاعات موثق داره می تونه به من راهنمایی کنه؟
    کسی که حد نصاب باز کردن پرونده برای کبک یعنی 49 امتیاز رو داشته باشه آیا می تونه پرونده اش رو باز کنه و بعد مدرک فرانسه رو ارائه بده؟ 47 امتیاز خودش میاره و 2 امتیاز باقی مونده رو با مدرک آیلتس کاور می کنه
    من تا به حال با چندین وکیل مختلف صحبت کردم یه عده میگن با 49 امتیاز میشه پرونده رو بدون مدرک فرانسه باز کرد و تضمین هم میدن که کار انجام میشه و عده ای دیگه می گن نمیشه و پرونده رو ریجکت می کنن
    اگه کسی می دونه واقعا ممنون میشم کمک کنه
    اگه به اداره مهاجرت کبک ایمیل بزنم جواب میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mphaghi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    4 ماه میگذره از ارسال مدرک زبان انگلیسی و فرانسه خودم و خانومم. رشته 16 امتیازی. 2 فرزند. 14 سال سابقه کار با بیمه , نمرات زبان هم از سطحی که اعلام کردیم بالاتر فایل نامبر هم فوریه 2012 . به نظر شما چه بر سر مامیاد؟
    قبل از شروع این پروسه شواهد گویای این بود که تا 1 سال تکلیفمون مشخص میشه. اما مدارک زبان رو هم فرستادیم و هنوزخبری نیست .
    کسی ازدوستان هست که ازشون مدرک زبان فرانسه و انگلیسی خواستن و 6 ماه بهشون فرصت داده باشند و مدارک رو هم فرستاده باشند. آیا خبری بهشون دادن که چه کاری باید انجام بدن ؟
    چی پیش میاد؟
    دوست عزیز از من مدرک انگلیسی و فرانسه خواستن با 6 ماه مهلت من جولای فرستادم الان هم هیچ خبری نیست!اما کلا فکر هم نمیکنم خبری بشه!!تا امادگی مصاحبه و زمان مصاحبشون مشخص بشه در مورد زمان یکساله هم باید بهتون بگم دوستان دیمند با فایل نامبر مارچ 2011 تازه دعوت به مصاحبه شدن شما باید کمی بیشتر منتظر بمونید

نقل قول نوشته اصلی توسط narsisss نمایش پست ها
    دوستان عزیز اگه کسی اطلاعات موثق داره می تونه به من راهنمایی کنه؟
    کسی که حد نصاب باز کردن پرونده برای کبک یعنی 49 امتیاز رو داشته باشه آیا می تونه پرونده اش رو باز کنه و بعد مدرک فرانسه رو ارائه بده؟ 47 امتیاز خودش میاره و 2 امتیاز باقی مونده رو با مدرک آیلتس کاور می کنه
    من تا به حال با چندین وکیل مختلف صحبت کردم یه عده میگن با 49 امتیاز میشه پرونده رو بدون مدرک فرانسه باز کرد و تضمین هم میدن که کار انجام میشه و عده ای دیگه می گن نمیشه و پرونده رو ریجکت می کنن
    اگه کسی می دونه واقعا ممنون میشم کمک کنه
    اگه به اداره مهاجرت کبک ایمیل بزنم جواب میدن؟
    زیاد به حرف وکلا اعتماد نکنید
    زمانی که تازه مدرک اجباری شده بود بارها این بحث پیش اومده
    چیزی که دوستان فرمایش کردن اینه که اگر به حد نصاب میرسید مدرک براتون اجباری نیست
    البته در خود سایت رسمی هم همین موضوع ذکر شده
    بی جهت بهانه میاور که راه دور است و خانه ما یکی مانده به آخر دنیا..... با آن که می ترسم,با آن که سخت مضطربم باز با تو تا آخر این راه خواهم آمد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط H_reza نمایش پست ها
    دوست عزیز از من مدرک انگلیسی و فرانسه خواستن با 6 ماه مهلت من جولای فرستادم الان هم هیچ خبری نیست!اما کلا فکر هم نمیکنم خبری بشه!!تا امادگی مصاحبه و زمان مصاحبشون مشخص بشه در مورد زمان یکساله هم باید بهتون بگم دوستان دیمند با فایل نامبر مارچ 2011 تازه دعوت به مصاحبه شدن شما باید کمی بیشتر منتظر بمونید

زیاد به حرف وکلا اعتماد نکنید
    زمانی که تازه مدرک اجباری شده بود بارها این بحث پیش اومده
    چیزی که دوستان فرمایش کردن اینه که اگر به حد نصاب میرسید مدرک براتون اجباری نیست
    البته در خود سایت رسمی هم همین موضوع ذکر شده
    ممنون از اطلاعاتتون

Member forest آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران - باراجین

سلام
    دوستان من یکم نگرانم من فایل نامبرم برای ۲۰۱۱ هست قبل اجباری شدن فرانسه رو ۵ زدم مدرکم دارم که ب۱ هست ولی انگلیسی رو ۹ زدم وقتی زدم در هد ۷-۸ بودم قلی الان انقد فرانسه خوندم که سطحم ب۲ شده به جاش انگلیسی حرف میزنم همش کلمهای فرانسه استفاده میکنم ، من با چندتا از دوستام باهم اقدام کردیم اونا همه رفتن مصاحبه من دیر فرستادم دانشگاه اذیتم کرد از هیچ کدوم مدرک انگلیسی نخواستم خیکی میترسم از من بخوان امکان نداره تو ۱۲۰ روز بشه ایلتس ۷ بیارم
    کسی هست که براش فقط در خواست ایلتس شده باشه اگه از من نمره زبان خواستن همون tcfq بسه بفرستم ؟ چون تا حالا ندیدم از کسی مدرک انگلیسی خواسته باشن برای فایل نامبر های قبل ۲۰۱۲
    ممنون اگه کمکی کنید

Junior Member

سلام
    من 12 امتیازی فایل نامبر فوریه 2012 سراغ دارم که مثل ما مدرک هم خواستند از ایشون ولی مجرد بودند الان 1 ماهه نامه انتظار مصاحبشون هم اومده. خیلی عجیبه؟؟؟؟؟؟؟
    انگار هیچ نظمی نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mphaghi نمایش پست ها
    سلام
    من 12 امتیازی فایل نامبر فوریه 2012 سراغ دارم که مثل ما مدرک هم خواستند از ایشون ولی مجرد بودند الان 1 ماهه نامه انتظار مصاحبشون هم اومده. خیلی عجیبه؟؟؟؟؟؟؟
    انگار هیچ نظمی نداره؟
    در اینکه هیچ نظمی نداره که اصلا شک نکنید اما دریافت نامه انتظار مصاحبه نمیتونه خیلی قابل اعتماد باشه
    خیلی از دوستان هستند که مستقیم و بدون نامه انتظار دعوت به مصاحبه شدن
    البته فوریه 12 مدرک زبان اجباری بوده یعنی اگر کم داشتی ریجکت میشدی!چطوری بعدا ازش مدرک خواستن؟
    احتمال میدم دوستتون یه کسری تو پروندش داشته و تاریخ نقد شدن مانی اردرش و ارسال مدارکش قبل از دسامبر 11 بوده
    ولی حتی اگر فوریه هم بوده باشه نمیشه به چیزی اتکا کرد من برادر همسرم فایل نامبر 2010 بودن مارچ 12 رفتن مصاحبه دقیقا دوستش با همون رشته و همون شرایط هنوزم نرفته مصاحبه!
    ویرایش توسط H_reza : October 30th, 2012 در ساعت 10:47 AM

Junior Member pani88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام
    فقط مدرکی که توی سفارت امتحان دادیم معتبر هستش یا امتحانی که توی موسسه میدیم و مدرک میگیریم هم معتبر هست و میشه فرستاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)