صفحه 2 از 278 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

دوستان توجه کنن
    طبق پست هاو گفته های دوستانی که براشون درخواست مدرک زبان فرانسه اومده (مثل Amin_63)، وضعیت پرونده این افراد طوری هست که مدرک زبان انگلیسی رو هم فرستاده بودن و تنها برای قبولی و صدور CSQ به یه مدرک زبان فرانسوی احتیاج داشتن.
    بنابراین هیچ اجباری، فعلا در کار نیست.
    موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

به گفته وزیر مهاجرت کانادا مدارک زبان مانند ایلتس و TEF نمی تواند سطح زبان متقاضی رو مشخص کنه . و متقاضی باید یه ازمون چند ساعته تو خود سفارت بگذرونه تا سطح زبانش مشخص بشه .
    پس با این حساب اجباری شدن مدرک زبان بعید می باشد .
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Member ahmad_mst آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in Computer Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    به گفته وزیر مهاجرت کانادا مدارک زبان مانند ایلتس و TEF نمی تواند سطح زبان متقاضی رو مشخص کنه . و متقاضی باید یه ازمون چند ساعته تو خود سفارت بگذرونه تا سطح زبانش مشخص بشه .
    پس با این حساب اجباری شدن مدرک زبان بعید می باشد .
    لطفاً منبع این نقل قول رو هم مشخص بفرمایید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    دوستان توجه کنن
    طبق پست هاو گفته های دوستانی که براشون درخواست مدرک زبان فرانسه اومده (مثل Amin_63)، وضعیت پرونده این افراد طوری هست که مدرک زبان انگلیسی رو هم فرستاده بودن و تنها برای قبولی و صدور CSQ به یه مدرک زبان فرانسوی احتیاج داشتن.
    بنابراین هیچ اجباری، فعلا در کار نیست.
    موفق باشید
    اگه اینجور باشه که برای خیلی ها از جمله خودم باید بجای ایمیل مصاحبه همچین نامه ای در راه باشه!!( چون در مقایسه با دوستمون AMIN_63 من شرایطم بهتره هم سابقه کارم امتیازش کامل هست(5 سال مرتبط) و هم آیلتس 8 فرستادم. ولی تنها نکته منفی اینجاست که من مدرک فرانسه ندارم و فکرم نمی کنم بتونم به این سرعت بگیرم!!!
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hazhir نمایش پست ها
    ابی جان من که نگفتم نمیتون، میتونن، اما بر مبنای قانون، فعلا در قانونه مهاجرته Quebec مدرک زبان فرانسه الزامی نیست، شما دقت کن، اگه اونا مدرک رو الزامی کنن جز از یه سری کشور عرب و آفریقایی که زبان دومشون فرانسه هست، افراد دیگه شانس آنچنانی برای رفتن ندارن، ....
    بازم میگم باید دلیله این تقاضا رو پرسید و پیگیری کرد و راحت به این موزو تن نداد.
    آیا واقعاً حرف هژیر جان درسته؟؟ آزمون TEFAQ اینقد سخته؟؟؟از دوستانی که تجربه این امتحان رو دارن، خواهش میکنم نظر بدن لطفاً.ممنونم

Member Hamid_62 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical (Process) Engineer

ضمن عرض سلام خدمت دوستای عزیز ، اول در مورد این ایمیل ارسال مدرک زبان بنظر من همانطور که اکثر دوستان گفتن ، ارائه یا عدم ارائه دلیلی برای ویو شدن و یا ریجکت شدن نیست چون اگه اینجوری بود باید از خیلی ها درخواست می کردند.ضمنا تو متن ایمیلی که یکی از دوستان قرار داده بود به هیچ وجه نوشته نشده بود که در صورت عدم ارائه مدرک فرد موردنظر ریجکت می شود .. دوم اینکه میخواستم از دوستانی که 5 آپریل (16 فروردین) مصاحبه دارند لطفا به من پیغام خصوصی بدهند .. متشکرم
    قبولی در مصاحبه و دریافت فایل نامبر فدرال : 5 آوریل 2011 *** دریافت مدیکال : 3 اکتبر 2013 *** ارسال مدیکال : 17 اکتبر 2013 *** تغییر وضعیت به Decision Made در سایت اداره مهاجرت : 8 نوامبر 2013 *** پاس ریکوئست : 18 نوامبر 2013

Member mehr39 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاري

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_62 نمایش پست ها
    ... در مورد این ایمیل ارسال مدرک زبان بنظر من همانطور که اکثر دوستان گفتن ، ارائه یا عدم ارائه دلیلی برای ویو شدن و یا ریجکت شدن نیست چون اگه اینجوری بود باید از خیلی ها درخواست می کردند......
    سلام
    هرچند كه ادامه بحث مدرك زبان به اين تاپيك مربوط نمي شود ولي خواستم در ادامه و براي پايان دادن اين بحث در اينجا به اين مطلب اشاره كنم كه:
    من از صحبتهاي دوستان اينگونه متوجه شدم كه براي دوستاني كه كپي مدرك زبان فرانسه ارسال كرده اند چنين ايميلي آمده است لذا احتمالا با توجه به شرايط آنها و مشخص بودن زبان فرانسه آنها، آفيسر براي آنكه آنها را ويو كند اصل مدرك زبان را از آنها خواسته است.

آيا كسي را مي شناسيد كه كپي مدرك زبان فرانسه نفرستاده باشد و چنين ايميلي را گرفته باشد. (در صورتيكه چنين شخصي وجود داشته باشد آنگاه نتيجه بالا درست نخواهد بود و موضوع چيز ديگري خواهد بود)

در هر حال از دوستان خواهشمندم ادامه اين بحث (درخواست مدرك زبان فرانسه) را به تاپيك "مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)" منتقل نمايند
    با تشكر
    ارسال مدارک برای کبک: 5/10/2010 > مصاحبه=11/4/2011 > فایل فدرال=12/4/2011 > ایمیل مدیکال=10/11/2011 > پاس ریکوئست=18/12/2011 > ويزا=20/12/2011 > ساکن مونترال از فوریه 2012 تا کنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

دوستان سلام
    نامه سفارت فرانسه می تونه به عنوان یک مدرک زبان موثق تلقی بشه یا فقط مدارکی مثل TCF و TEF جزء مدارک معتبر به حساب میان؟

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط parisam نمایش پست ها
    دوستان سلام
    نامه سفارت فرانسه می تونه به عنوان یک مدرک زبان موثق تلقی بشه یا فقط مدارکی مثل TCF و TEF جزء مدارک معتبر به حساب میان؟
    سلام
    نامه سفارت فقط به عنوان اینکه شما ساعت آموزشی فرانسه گذروندید محاسبه میشه و امتیازی نداره فقط اثبات میکنه که شما چه تعداد ساعتی آموزش دیدید.برای گرفتن امتیاز فقط مدارک TCF،TEF و DELF مورد قبول است.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

سلام اگه سوالم بی ربطه ببخشید ولی نمی دونستم چطور بپرسم.
    چرا موضوعات مهاجرت به کبک اینقدر محدود(یک صفحه ای) شده من دنبال تاپیک منابع دانلودی برای آموزش زبان فرانسه می گردم میشه راهنمایی کنید از کجا هم این و هم سایر تاپیکها که قبلاً 3-4 صفحه بود را پیدا کنم وممنون
    ارسال مدارک: 1/05/2010 دریافت مدارک: 03/05/2010 صدور فایل نامبر:13/06/2010
    تاریخ مصاحبه :10/02/2011 صدور فایل نامبر فدرال :13/02/2011 مدیکال:
    ده ماه گذشت....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)