صفحه 228 از 278 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

من دوباره تماس گرفتم و پرسيدم مسئولش گفت تا پارسال يكساله بوده ولي ديگه دو سالس و اينكه براي كانادا از اول اعتبار دو ساله داشته
    نفر اصلي شيمي - ارسال مدارك 2013/07/13 - دريافت فايل نامبر 2013/10/22 - نفر دوم حسابداري - يك فرزند - مدرك زبان-TEF- B2-B2-
    ارسال آپديت 2016/05/13-

Member minamaya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer engineering - software

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidelberg نمایش پست ها
    سلام دوستان،یک موسسه ای بنام فرهنگ سینا اعلام کرده که امتحان تف زیر نظر اتاق بازرگانی فرانسه برگزار میکنه که ادعا میکنه 15 روزه جواب امتحان میاد براش چون ان لاین وصله به مرکز امتحانات و سریع تصحیح میشه امتحانات،کسی اطلاعی داره از این موسسه؟ ممنون میشم جواب بدین.
    این موسسه تایید شدست و خیلی هم از مراکز دیگه دارای مجوز برگزاری زبان فرانسه بهترن.
    ".Where there is a will, there is a way"

رشته و دانشگاه

دوستان
    من امتیازم بدون مدرک زبان فرانسه 55هستو مجردم. رشتم 16امتیازیه و دیمند. قبلا قطب راوندی فرانسه خوندم ولی میخوام فرهنگ سینا امتحان بدم. به زمان ارسال مدارکم برای 2015مدرک زبان فرانسم نمیرسه. یعنی مثلا اگه فروردین مدارکمو بفرستم کبک نهایتا بتونم تو تیر مدرک فرانسمو بگیرم. به نظرتون بعد از ارسال مدارک به کبک چقدر طول میکشه فایل نامبرم بیادو چه قدر بهم مهلت میدن مدرک فرانسمو بفرستم؟ راستی ممکنه به شرط ارسال مدرک زبان فرانسه از مصاحبه معاف شمو برام csq بفرستن؟

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط minamaya نمایش پست ها
    دوستان
    من امتیازم بدون مدرک زبان فرانسه 55هستو مجردم. رشتم 16امتیازیه و دیمند. قبلا قطب راوندی فرانسه خوندم ولی میخوام فرهنگ سینا امتحان بدم. به زمان ارسال مدارکم برای 2015مدرک زبان فرانسم نمیرسه. یعنی مثلا اگه فروردین مدارکمو بفرستم کبک نهایتا بتونم تو تیر مدرک فرانسمو بگیرم. به نظرتون بعد از ارسال مدارک به کبک چقدر طول میکشه فایل نامبرم بیادو چه قدر بهم مهلت میدن مدرک فرانسمو بفرستم؟ راستی ممکنه به شرط ارسال مدرک زبان فرانسه از مصاحبه معاف شمو برام csq بفرستن؟
    شما در واقع نیازی به مدرک زبان فرانسه ندارید و کسی شما رو نمیتونه مجبور کنه به ارسال مدرک زبان فرانسه(در زمان تشکیل پرونده) اما اگر مدرک ارائه بدید و به ۶۰ برسید احتمالش زیاده که ویو بشید. و اگر نفرستید احتمالش زیاده که بمصاحبه دعوت بشید. بهتره مدارک رو بفرستید و تلاشتون رو برای گزفتن مدرک زبان ادامه بدید هر وقت گرفتید بفرستید. هیچ زمان دقیقی نمیشه تعیین کرد برای پروسه های پرونده های جدید.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    شما در واقع نیازی به مدرک زبان فرانسه ندارید و کسی شما رو نمیتونه مجبور کنه به ارسال مدرک زبان فرانسه(در زمان تشکیل پرونده) اما اگر مدرک ارائه بدید و به ۶۰ برسید احتمالش زیاده که ویو بشید. و اگر نفرستید احتمالش زیاده که بمصاحبه دعوت بشید. بهتره مدارک رو بفرستید و تلاشتون رو برای گزفتن مدرک زبان ادامه بدید هر وقت گرفتید بفرستید. هیچ زمان دقیقی نمیشه تعیین کرد برای پروسه های پرونده های جدید.
    ممنون از جوابتون
    با این حساب یه اسکیلم برای زبان فرانسه امتحان بدم کافیه. یعنی اگر از یکی از اسکیلا B2 بگیرم 5 نمره بهم اضافه میشه میشم 60. به نظرتون اکوت یا همون لیسنینگ راحتتره یا پقله یا همون اسپیکینگ؟ در ضمن میشه راهنماییم کنید که کدوم این آزمونها توی یکی از این اسکیلا راحتترن TEF / TEFAQ / TCF ..... ؟ چون واقعا اینجوری زمانم خیلی خیلی کمه. ممنون

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

ممنون از جوابتون
    با این حساب یه اسکیلم برای زبان فرانسه امتحان بدم کافیه. یعنی اگر از یکی از اسکیلا B2 بگیرم 5 نمره بهم اضافه میشه میشم 60. به نظرتون اکوت یا همون لیسنینگ راحتتره یا پقله یا همون اسپیکینگ؟ در ضمن میشه راهنماییم کنید که کدوم این آزمونها توی یکی از این اسکیلا راحتترن TEF / TEFAQ / TCF ..... ؟ چون واقعا اینجوری زمانم خیلی خیلی کمه. ممنون
    پغله رو امتحان بدید tcfq
    اما اگر اکوت هم میخواهید امتحان بدید tefaq
    مهارت ها رو بصورت جداگانه هم میتونید امتحان بدید اما شما بهتره فقط پغله امتحان بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering technician

ممنون از جوابتون
    امتحان پقله tefaq فوق العاده راحته،همیشه یه سطح بالاتر نمره میدن،سوژها هاش کاملا مشخصه.
    دریافت فایل نامبر:اکتبر2013/دریافت اپدیت:جولای 2014/ ارسال اپدیت:اگوست 2014/دریافت جواب اپدیت:اگوست 2014/مهلت 12 ماهه برای دریافت B2،رشته 12 امتیازی مجرد/دریافت b2 پقله ژانویه 2015/ارسال مدرک b2 آپریل 2015/صدور csq بدون مصاحبه سپتامبر 2015/دریافت csq با پست اکتبر 2015

سلام شرمنده میدونم سوالم یه جورایی تکراریه ولی هنوز نتونستم جوابم رو بگیرم
    متاهل هستم رشتم 12 امتیازیه طبق امتیازبندی و با توجه به مدرک آیلتسم 63 امتیاز دارم (بدون احتساب فرانسه و سازگاری) با وکیلم صحبت کردم میگه شما و همسرت هردو باید b1 بگیرید و به طور متوسط یک سال دیگه باید به مصاحبه دعوت بشید
    فقط بگید با توجه به شرایط من باید چه سطحی از فرانسه خودم ویا همسرم برسیم خواهش میکنم راهنماییم کنید چون به وکیلا اصلا اعتماد ندارم

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedariia نمایش پست ها
    سلام شرمنده میدونم سوالم یه جورایی تکراریه ولی هنوز نتونستم جوابم رو بگیرم
    متاهل هستم رشتم 12 امتیازیه طبق امتیازبندی و با توجه به مدرک آیلتسم 63 امتیاز دارم (بدون احتساب فرانسه و سازگاری) با وکیلم صحبت کردم میگه شما و همسرت هردو باید b1 بگیرید و به طور متوسط یک سال دیگه باید به مصاحبه دعوت بشید
    فقط بگید با توجه به شرایط من باید چه سطحی از فرانسه خودم ویا همسرم برسیم خواهش میکنم راهنماییم کنید چون به وکیلا اصلا اعتماد ندارم
    امتیاز شما برای دعوت بمصاحبه کافیه احتیاجی به مدرک زبان نیس اگر لازم باشه خودشون ازتون میخان.
    ضمنا ب۱ امتیازی نداره.
    اگر به وکیلتون اعتماد ندارید عزلش کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    امتیاز شما برای دعوت بمصاحبه کافیه احتیاجی به مدرک زبان نیس اگر لازم باشه خودشون ازتون میخان.
    ضمنا ب۱ امتیازی نداره.
    اگر به وکیلتون اعتماد ندارید عزلش کنید.
    ممنون از توجهتون پس به نظر شما من تا روز مصاحبه خودم و همسرم باید به چه سطحی از فرانسه برسیم که مشکل ساز نباشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)