صفحه 265 از 278 نخستنخست ... 165215255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,641 تا 2,650 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

سلام به دوستان خوبم! امتیاز من کافی است برای اپلای کردن و محض احتیاط دارم در عرض چند ماه آینده آیلتسم را هم میگیرم که برای تابستون اماده باشه! اما فرانسه متاسفانه بلد نیستم! حالا می خوام اگر لطف کنید به من بگید که اگر کسی امتیازاتش کامل باشه امکان داره درخواست مصاحبه بهش بدن؟ و اینکه من بعد از تکمیل پرونده وقت دارم که خودم را برای مصاحبه احتمالی اماده کنم؟ متاهل هستم و شغلم 12 امتیازی است(طراح صنعتی) امتیازم با ایلتس بالای 60 است! ممنون :-)<br>

Junior Member

سلام دوست عزیز
    زبان فرانسه برای اقدام به هیچ عنوان ضروری نیست و دوستانی که رشته های 16 و 12 امتیازی هستن در صورتیکه به اندازه کافی امتیاز آورده باشن نیازی به زبان فرانسه ندارن. اما اگر امتیاز رشته شما در آینده کاهش پیدا کنه (با توجه به طولانی بودن بررسی پرونده برای کسانی که از ایران اقدام می کنن و عطف ماسبق شدن قوانین در برخی مواقع) شما برای تکمیل امتیازتون به زبان فرانسه نیاز خواهید داشت . در ضمن فراموش نکنید که مصاحبه طبق گفته اداره مهاجرت حذف نشده بنابراین اگر شما رو دعوت به مصاحبه کنن انتظار دارن فرانسه صحبت کنید.
    رشته 16 امتیازی.متاهل.مجموع امتیازات63.ارسال مدارک 4نوامبر2015.دریافت مدارک 9نوامبر 2015.برداشت مانی اردر و صدور فایل نامبر 3 دسامبر 2015.دریافت فایل نامبر 24 دسامبر در تهران

ممنون از پاسختون: تنها سوالی که باقی موند اینه که اگر من با همین شرایط اقدام کنم از زمان تکمیل مدارک تا زمان مصاحبه احتمالی به طور تقریبی آیا من زمان کافی برای آموختن زبان فرانسه را دارم! چون چیزی که مسلمه اینه که از الان تا تابستون من وقت کافی برای آموزش زبان فرانسه ندارم! با تشکر از وقتی که گذاشتید.

Junior Member

سلام . اصلا نگران زمان نباشید . اول آپلای کنید اگر امتیاز دارین . بعد از فایل نامبر اولین مرحله بررسی پرونده شما در صورتی که از ایران اقدام کنین حتی اگر رشتتون 16 امتیازی هم باشه زیر یکسال نیست . حالا بعد از یکسال وقتی پرونده شما رو بررسی کنن و ببینن امتیاز کم میاری و یا به هر دلیل برای مصاحبه دعوتت کنن بازم حداقل 6 ماه وقت داری . مطمئن باش یک سال و نیم زمان مناسبی برای یادگیری زبان فرانسه تا سطح B2 هستش .
    رشته 16 امتیازی.متاهل.مجموع امتیازات63.ارسال مدارک 4نوامبر2015.دریافت مدارک 9نوامبر 2015.برداشت مانی اردر و صدور فایل نامبر 3 دسامبر 2015.دریافت فایل نامبر 24 دسامبر در تهران

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

Hi all,
    I'm wondering if level 6 of French Language course in Concordia school of continuing education would be sufficient to gain points in QSWP? I called them, and an agent told me no and I have to take a french test, but I’ve heard some people have done it.

Thanks all.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    Hi all,
    I'm wondering if level 6 of French Language course in Concordia school of continuing education would be sufficient to gain points in QSWP? I called them, and an agent told me no and I have to take a french test, but I’ve heard some people have done it.

Thanks all.
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...knowledge.html

Junior Member

دوستان سلام
    در اینترنت دیدم بعضی جاها نوشته بودن clb 9 به بالا معادل 100 تافل ibt هستش (clb 9 به بالا میشه معدل 7.5 آیلتس جنرال)
    مگه تافل ibt به جای clb قابل قبوله؟
    من شنیدم فقط آیلتس جنرال قابل قبوله
    اگه میشه از تافل استفاده کره به نظرتون 7.5 ایلتس آسونتره یا 100 تافل؟
    با تشکر فراوان از همه شما

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lawrence نمایش پست ها
    دوستان سلام
    در اینترنت دیدم بعضی جاها نوشته بودن clb 9 به بالا معادل 100 تافل ibt هستش (clb 9 به بالا میشه معدل 7.5 آیلتس جنرال)
    مگه تافل ibt به جای clb قابل قبوله؟
    من شنیدم فقط آیلتس جنرال قابل قبوله
    اگه میشه از تافل استفاده کره به نظرتون 7.5 ایلتس آسونتره یا 100 تافل؟
    با تشکر فراوان از همه شما
    برای کبک فقط آیلتس، جنرال و آکادمیک هم فرقی نداره

با سلام دوستان
    کسی هست که مدرک زبان فرانسهtefaq داشته باشه ولی در محل امضای مدرک، امضاش چاپ نشده؟
    جایی که امتحان دادم اطلاع دادم و امضا رو اتاق بازرگانی فرانسه فرستادن ولی جواب ندادن؟
    نمیدونم چکارکنم؟ نگرانم که کبک ایراد بگیره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    Will French and English tests be accepted even if they were taken more than two years ago?
    Yes. French and English tests that were valid on April 1, 2015, will be accepted for the current year. If this is the case, indicate the date in the “Date de la session” field
    سلام میشه خواهش کنم لینک این قسمت و این سوال رو اگرتو سایت کبک هست برام بفرستید مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)