صفحه 269 از 278 نخستنخست ... 169219259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,681 تا 2,690 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaAsadi836 نمایش پست ها
    سلام، دوستان پیشکسوت، امتیازم در برآورد دفتر مهاجرتی بدون زبان 62 و با نمره آیلتس به 67 رسید که البته با نمره تمکن مالی به 68 میرسه. با اینحال به هیچ وجه فرانسه بلد نیستم نه من و نه همسرم، آیا زمان مصاحبه احتمالی میشه به انگلیسی مصاحبه داد یا اگر فرانسه نتونم ارتباط درستی برقرار کنم پرونده م رد میشه؟
    دعوت به مصاحبه صدردصدی نیست..ممکنه دعوت به مصاحبه بشید بله میشه انگلیسی هم صحبت کرد اما فرانسه بیس هست و دانش فرانسه شانس بهتری دارید...
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Junior Member

سلام،
    دو تا سوال داشتم:
    1. اگر درحال حاضر مدرک فرانسه نداشته باشیم، ناچارا باید تو سایت و در حین تکمیل اطلاعات، تیک نداشتن مدرک رو بزنیم و نوشته هیچ ادعایی برای امتیازش نمیتونیم داشته باشیم. حالا اگر درآینده برای آپدیت مدرک لازم رو بگیریم و ارسال کنیم، امتیازش اضافه میشه؟
    2. اگر IELTS آکادمیک داشته باشیم، میتونیم فعلا نمره های اونو رد کنیم و به زودی با دادن امتحان General، نمره ها و اطلاعات آزمون رو آپدیت کنیم؟ امکانش هست؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimk نمایش پست ها
    سلام،
    دو تا سوال داشتم:
    1. اگر درحال حاضر مدرک فرانسه نداشته باشیم، ناچارا باید تو سایت و در حین تکمیل اطلاعات، تیک نداشتن مدرک رو بزنیم و نوشته هیچ ادعایی برای امتیازش نمیتونیم داشته باشیم. حالا اگر درآینده برای آپدیت مدرک لازم رو بگیریم و ارسال کنیم، امتیازش اضافه میشه؟
    2. اگر IELTS آکادمیک داشته باشیم، میتونیم فعلا نمره های اونو رد کنیم و به زودی با دادن امتحان General، نمره ها و اطلاعات آزمون رو آپدیت کنیم؟ امکانش هست؟
    با تشکر
    1. در اینمورد اختلاف نظر هست. اگه به امتیازش نیاز دارین پیشنهاد میدم با اداره مهاجرت تلفنی صحبت کنین چون در جواب ایمیل فقط یه متن از پیش آماده شده رو میفرستن که توش اشاره ای به اضافه شدن یا نشدن امتیاز بابت فرانسه نشده.

2. آیلتس آکادمیک رو هم قبول داره کبک

سلام دوستان
    سوالی داشتم که متاسفانه هیچ کس جواب مطمئنی به من نداد ممنون میشم راهنمایی کنید
    من همین چند روز پیش (برای 2016) تونستم شماره بگیرم و سابمیت کنم و جزو 5000 نفر بشم اما مشکلی که الان دارم اینکه من در زبان تشکیل پروفایل از اونجایی که زبان فرانسه که هیچی بلد نیستم و مدرک آیلتس هم چون بیشتر از دو سال ازش گذشنه بود از من قبول نمیکرد و به ناچار مجبور شدم تیک نداشتن مدرک رو بزنم و الان امتیاز من بدون مدرک زبان 45 هستش. میخواستم بدونم من الان اون 773 دلار رو بریزم یا اینکه چون امتیازم به 49 نرسیده هیچ شانسی ندارم و پرونده رد میشه و الکی پول ریختم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza65133 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم که متاسفانه هیچ کس جواب مطمئنی به من نداد ممنون میشم راهنمایی کنید
    من همین چند روز پیش (برای 2016) تونستم شماره بگیرم و سابمیت کنم و جزو 5000 نفر بشم اما مشکلی که الان دارم اینکه من در زبان تشکیل پروفایل از اونجایی که زبان فرانسه که هیچی بلد نیستم و مدرک آیلتس هم چون بیشتر از دو سال ازش گذشنه بود از من قبول نمیکرد و به ناچار مجبور شدم تیک نداشتن مدرک رو بزنم و الان امتیاز من بدون مدرک زبان 45 هستش. میخواستم بدونم من الان اون 773 دلار رو بریزم یا اینکه چون امتیازم به 49 نرسیده هیچ شانسی ندارم و پرونده رد میشه و الکی پول ریختم؟
    دو بار جواب این سوال رو تو دوتا قسمت جداگانه و توی این صفحه دادم:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%A9bec/page144

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    دو بار جواب این سوال رو تو دوتا قسمت جداگانه و توی این صفحه دادم:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%A9bec/page144

پس با این تفاسیر نظرتون اینکه ریختن پول بی فایده است و به احتمال خیلی زیاد پرونده رد میشه؟
    ولی من منطق این امتیاز 42 رو نفهمیدم چیه واقعا؟

Junior Member

سلام .خوشبختانه تونستم سابمیت کنم .امتیاز من بالای 49 هست و حین پرکردن فرمها گفتم که نیازی به امتیاز مدرک زبان ندارم حال نمیدانم مدرک فرانسه باید ارائه بدهم یا نه؟؟
    و سوال بعدی اینکه به نظرتون با توجه به داشتن ایلتس 6 برای افزایش نمره به منظور اقدام از طریق اکسپری انتری تلاش کنم یا فرانسه بخوانم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mah2000 نمایش پست ها
    سلام .خوشبختانه تونستم سابمیت کنم .امتیاز من بالای 49 هست و حین پرکردن فرمها گفتم که نیازی به امتیاز مدرک زبان ندارم حال نمیدانم مدرک فرانسه باید ارائه بدهم یا نه؟؟
    و سوال بعدی اینکه به نظرتون با توجه به داشتن ایلتس 6 برای افزایش نمره به منظور اقدام از طریق اکسپری انتری تلاش کنم یا فرانسه بخوانم؟؟
    در روال گذشته گویا بعد از یه مدت حتی از کساییکه امتیاز لازم رو داشتن هم مدرک فرانسه خواسته بودن. بنظرم شروع کنین به یادگیری ضرر نمیکنین، فرانسه سخته ولی شیرینه.
    منافاتی با هم ندارن. میتونین واسه هر دو اقدام کنین. انگلیسی هم وقتی 6 دارین احتمال اینکه بتونین به 7 برسین هست.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه که آیا با کمک رزتا استون میشه موفق به دریافت یکی از این مدارک شد یا نه؟ELF, DALF, TEF, TCF, TEFAQ, TCFQ
    مدرک IELTS برای من خیلی راحت تره اما بازم امیتاز کم دارم. میشه کمی راهنمایی کنید درباره این مدارک؟
    سوال آخرم اینکه ظاهرا زمان تشکیل پروفایل باید مدارکت کنار دستت باشه و نمی تونی بگی مثلا ظرف دو هفته دیگه می فرستم! در مورد مدرک فرانسه هم آیا به همین منواله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط r_shekkele نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه که آیا با کمک رزتا استون میشه موفق به دریافت یکی از این مدارک شد یا نه؟ELF, DALF, TEF, TCF, TEFAQ, TCFQ
    مدرک IELTS برای من خیلی راحت تره اما بازم امیتاز کم دارم. میشه کمی راهنمایی کنید درباره این مدارک؟
    سوال آخرم اینکه ظاهرا زمان تشکیل پروفایل باید مدارکت کنار دستت باشه و نمی تونی بگی مثلا ظرف دو هفته دیگه می فرستم! در مورد مدرک فرانسه هم آیا به همین منواله؟
    سوال آخرتون: نه میتونین فرانسه رو بعدا بفرستین ولی رو امتیازش حساب باز نکنین. اگه بعد از تشکیل پرونده بفرستین فقط یه حالت آپدیت مدارک داره، با این تفاوت که تو روال سابق خودشون نامه میزدن و ازتون مدرک فرانسه میخواستن ولی این روال جدید خودتون میتونین برای سریعتر شدن کار، بعدا هر زمان که مدرک گرفتین سریع ارسال کنین تا پرونده معطل نامه نگاریهای شما و اداره مهاجرت نباشه.

بین مدارک فرانسه راحت ترینش tefaq هستش که البته جز واسه کبک جای دیگه ای کاربرد نداره.

رزتا استون هم که فرمودین، خود من زمانی که شروع به خوندن فرانسه کردم اوایلش با همین نرم افزار بود فقط. خوبه اما فقط درحد دست گرمی هستش. واسه اینکه بعدا که کلاس میرین خیلی موضوعات و لهجه و ... واستون گنگ نباشه. توصیه منم اینه واسه شروع ازش استفاده کنین. مطمئنا یه کوچولو تو هزینه های کلاساتون صرفه جویی میشه چون بهرحال یه تعداد ولو کم از جلساتی که در مجموع باید برین کم میشه. اما اینکه با همین نرم افزار به ب2 میرسین یا نه؟ اصلا و ابدا ممکن نیست خیلی فاصله هست تا اون سطح.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)