صفحه 271 از 278 نخستنخست ... 171221261262263264265266267268269270271272273274275276277278 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,701 تا 2,710 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط bibinazs نمایش پست ها
    دوستان سلام.من امسال توی پروسه ی انلاین موفق به سابمیت شدم و زمان سابمیت مدرک زبان نداشتم.حالا برام سوال پیش اومده که اگر من بزودی مدرک بگیرم و احیانا این پروسه بیشتر از دو سال طول بکشه که بتونیم ویرایش انجام بدیم و مدرک زبان اکسپایر بشه تکلیف چی هست؟موردقبول هست یا ممکنه مجبور شم دوباره امتحان بدم؟تا اون جایی که میدونم توی پروسه ی کاغذی هر وقت مدرک رو میگرفتیم میتونستیم بفرستیم و به پرونده اضاف میشد.حالا با این جریان انلاین که تا وقتی خودشون اجازه ویرایش ندن نمیشه پرونده رو تغییر داد و بشه دو سال اونوقت تکلیف مدرک زبان اکسپایر شده چی هست؟
    نگران نباشید ارسال مدراک بعید میبینم 2 سال بخواد طول بکشه وقتی هم ارسال انجام شد دیگه جای نگرانی نداره چون فریز میشه مدرکتون و تاریخش هم اکسپار بشه مهم نیست دیگه
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

سلام ببخشید من خیلی گیج شدم تو این بخش این طوری توضیح دادید که میشه با امتیاز اولیه پرونده برای مثال برای من که 55 است وارد شده و سابمیت کنیم.اما مدرک زبان ندارم هیچی و باید بخونم تا بعدا اضافه کنم .حالا از این بخش متوجه شدم که اگه بعدا مدرک رو بگیرم و اضافه کنیم امتیازاشو میگیرم ؟؟؟ اما توی یخش چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

این طوری توضیح دادن که اگه سابمیت کنیم و مدرک نداشته باشیم بعدا این مدرک واسمون امتیاز نمیاره !!
    دقیقا قضیه چیه؟؟

با سلام :

دوستان من قبلا در نوامبر 2015 و به و روش كاغذي مداركم رو ارسال كردم و فايل نامبر هم گرفتم. اليته در اون رمان مدرك زبان نداشتم(نه انگليسي و به فرانسه). در حال حاضر دارم سخت زبان مي خونم و به احتمال زياد تا 6 ماه ديگه B2 رو مي گيرم. يه سوال : از انجا كه Tef براي كبك فقط يكسال اعتبار داره و ممكنه تا زمان آپديت بيش از يكسال طول بكشه و مدرك فرانسه من اكسپاير بشه. آيا اصلا در اين شرايط ديگه اكسپاير شدن داريم يا نه ؟ در مورد آيلتس چطور؟ ممنون مي شم از راهنمايي تون.

Junior Member Persia_Boy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. ...

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin2884 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من خیلی گیج شدم تو این بخش این طوری توضیح دادید که میشه با امتیاز اولیه پرونده برای مثال برای من که 55 است وارد شده و سابمیت کنیم.اما مدرک زبان ندارم هیچی و باید بخونم تا بعدا اضافه کنم .حالا از این بخش متوجه شدم که اگه بعدا مدرک رو بگیرم و اضافه کنیم امتیازاشو میگیرم ؟؟؟ اما توی یخش چگونگی ایجاد اکانت، پر کردن فرم ها و سابمیت پرونده در سیستم آنلاین Mon Projet

این طوری توضیح دادن که اگه سابمیت کنیم و مدرک نداشته باشیم بعدا این مدرک واسمون امتیاز نمیاره !!
    دقیقا قضیه چیه؟؟
    اگر مدرک زبان بگیرید می توانید اضافه کنید و امتیاز متناسب آن را بگیرید.
    پ.ن: افرادی که در زمان تشکیل پرونده امتیازشان بدون در نظر گرفتن دانش زبان از حد مجاز selection تجاوز میکند یعنی بالای 49 برای مجردها و بالای 57 برای متاهلین را دارند میتوانند دیگرمدارک خود را بفرستند و بعدا مدرک زبان را ارسال کنند.
    لطفا به ویکی مراجعه نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط zaremohazabieh نمایش پست ها
    با سلام :

دوستان من قبلا در نوامبر 2015 و به و روش كاغذي مداركم رو ارسال كردم و فايل نامبر هم گرفتم. اليته در اون رمان مدرك زبان نداشتم(نه انگليسي و به فرانسه). در حال حاضر دارم سخت زبان مي خونم و به احتمال زياد تا 6 ماه ديگه B2 رو مي گيرم. يه سوال : از انجا كه Tef براي كبك فقط يكسال اعتبار داره و ممكنه تا زمان آپديت بيش از يكسال طول بكشه و مدرك فرانسه من اكسپاير بشه. آيا اصلا در اين شرايط ديگه اكسپاير شدن داريم يا نه ؟ در مورد آيلتس چطور؟ ممنون مي شم از راهنمايي تون.

تمام مدارک فرانسه که در ادامه آمده است برای کبک دو سال اعتبار دارند.
    مدارک معتبر زبان فرانسه برای کبک DELF, DALF, TEF, TCF, TEFAQ, TCFQ
    مرجع 1
    مرجع 2
    ضمنا لازم است اضافه کنم DELF و DALF برای تمام عمر اعتبار دارند اما این دو مدرک تنها مدارکی هستند که اعتبار آنها (کاهش یافته و) برای کبک 2 سال اعلام شده است.
    لطفا مرجع اینکه فرمودید Tef براي كبك فقط يكسال اعتبار دارد را بیاورید.

پیروز باشید
    کار نیکو کردن از پر کردن است

با سلام :

مرجع 1
    مرجع 2
    ضمنا لازم است اضافه کنم DELF و DALF برای تمام عمر اعتبار دارند اما این دو مدرک تنها مدارکی هستند که اعتبار آنها (کاهش یافته و) برای کبک 2 سال اعلام شده است.

پیروز باشید[/QUOTE]

منظور من اين بود كه اگر مدرك زبان رو پس از ارسال اوليه مدارك كه نوامبر 2015 بوده ارسال كنيم مثلا مي 2017 و بعد از 2 سال يعني مي 2019 آپديت نيومد آيا مدارك زبان اكسپاير مي شه يا نه و اعتبارشون رو تا پايان دوره حفظ مي كنند؟

با سلام :

مرجع 1
    مرجع 2

پیروز باشید
    منظور من اين بود كه اگر مدرك زبان رو پس از ارسال اوليه مدارك كه نوامبر 2015 بوده ارسال كنيم مثلا مي 2017 و بعد از 2 سال يعني مي 2019 آپديت نيومد آيا مدارك زبان اكسپاير مي شه يا نه و اعتبارشون رو تا پايان دوره حفظ مي كنند؟[/QUOTE]

در ضمن لينك اعتبار يكساله TEFQA
    http://www.ganjico.com/page/79

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

با سلام :

مرجع 1
    مرجع 2

پیروز باشید
    منظور من اين بود كه اگر مدرك زبان رو پس از ارسال اوليه مدارك كه نوامبر 2015 بوده ارسال كنيم مثلا مي 2017 و بعد از 2 سال يعني مي 2019 آپديت نيومد آيا مدارك زبان اكسپاير مي شه يا نه و اعتبارشون رو تا پايان دوره حفظ مي كنند؟[/QUOTE]

خیر، وقتی به پروندتون اضافه شد دیگه اکسپایری معنی نمیده

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

منظور من اين بود كه اگر مدرك زبان رو پس از ارسال اوليه مدارك كه نوامبر 2015 بوده ارسال كنيم مثلا مي 2017 و بعد از 2 سال يعني مي 2019 آپديت نيومد آيا مدارك زبان اكسپاير مي شه يا نه و اعتبارشون رو تا پايان دوره حفظ مي كنند؟
    در ضمن لينك اعتبار يكساله TEFQA
    http://www.ganjico.com/page/79[/QUOTE]

ضمنا اون لینکی که دوستمون از خود سایت کبک گذاشتن معتبر هستش و بقیه جاها اگر چیزی گفتن اصلا قابل پذیرش نیست.
    هرچند این رو بگم که این امتحان درسته که گفته 1 سال اعتبار داره، ولی کبک کاری به اونا نداره، میگه واسه من تا 2 سال قبوله

Junior Member Persia_Boy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. ...

من کاملا متوجه هستم کاربر محترم به دلیل اینکه در تارنمایی که گذاشتند گفته شده یکساله چنین تصوری داشتند اما باید عرض کنم این اطلاعات نادرست هستند.
    به همین بهانه اطلاعاتی مرتبط با همین موضوع و آزمون زبان فرانسه TEF برای کبک (TEFAQ) در ادامه آمده است امید است مورد فایده قرار گیرد. لازم به توضیح است همانطور که دوست عزیزمان اشاره کردند مرجع و مبنای اصلی برای کلیه مسائل مهاجرتی تارنمای اداره مهاجرت کبک می باشد.

1) دفترچه راهنمای آزمون TEFAQ
    راهنمای اصلی منتشر شده آزمون از سوی اتاق بازرگانی(CCIP) که توصیه میکنم این کتابچه را مطالعه بفرمایید.
    MANUEL DU CANDIDAT AU TEFAQ
    .Durée de validité du TEFAQ: En règle général, plus vos résultats sont récents, plus ils sont représentatifs de votre niveauactuel de français
    La période de validité des résultats est de deux ans

2) جدول مقایسه آزمونهای فرانسه برای کبک:

(Proving French Language Ability (Quebec Skilled Worker Program

[IMG][/IMG]
    و همچنین:

Proving French Language Ability - Test d'Evaluation Du Français - TEF/TEFaQ

How long are the test results valid for

The TEF and TEFaQ results are valid for two years from the date you took the test

دقت داشته باشید آزمون TEFAQ زیر مجموعه TEF است و از همان قوانین پیروی می کند که البته TEFAQ فقط شامل دو مهارت Compréhension orale و Expression orale می باشد.
    ? À quoi sert le TEF

• (Immigrer vers le Québec (TEFAQ
    • TEFAQ: Il est la version du TEF
      La validité des résultats est de deux ans

توضیحات و مدارک لازم جهت آزمون TEFAQ (مرکز برگزار کننده آزمون در ایران): اعتبار این مدرک 2 سال می باشد

[QUOTE=Persia_Boy;2388205]اگر مدرک زبان بگیرید می توانید اضافه کنید و امتیاز متناسب آن را بگیرید.
    پ.ن: افرادی که در زمان تشکیل پرونده امتیازشان بدون در نظر گرفتن دانش زبان از حد مجاز selection تجاوز میکند یعنی بالای 49 برای مجردها و بالای 57 برای متاهلین را دارند میتوانند دیگرمدارک خود را بفرستند و بعدا مدرک زبان را ارسال کنند.
    لطفا به ویکی مراجعه نمایید.

ممنون اما من ویکی و خوندم طبق تحقیات من نمره 42 برای مجرد ها و 50 برای متاهل ها حد مجاز می باشد و 49 و 57 نمره قبولی است اما الان شما نوشتی کسی که نمرش بالای 57 باشه میتونه بعدا مدرک بیاره !! ؟؟ فک میکنم منظورتون 50 بوده برای متاهل ها درسته ؟؟؟؟؟ یا اینکه نه واقعا باید حداقل 57 رو بگیریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)