صفحه 272 از 278 نخستنخست ... 172222262263264265266267268269270271272273274275276277278 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,711 تا 2,720 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

اگه ایتطوری باشه خب اونی که دیگه 57 رو داره چه کاری بره امتحان بده ؟؟ فوقش میره زبان میخونه که اونجا لنگ نمونه همین و اینکه کلا اینطوری که خیلیا نمیتونن ثبت نام کنن که؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام من اول سری آنلاین (مون پروژه) فایل نامبر گرفتم وقتی که سابمیت کردم مدرک زبان نداشتم ولی الان در دوتا مهارت مدرک گرفتم و آمادس خواستم ببین میشه زودتر براشون بفرسم و به پروندم اضافه کنم یا بذارم وقتی خودشون آپدیت خواستن بفرسم؟؟
    ممنون میشم کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash888 نمایش پست ها
    سلام من اول سری آنلاین (مون پروژه) فایل نامبر گرفتم وقتی که سابمیت کردم مدرک زبان نداشتم ولی الان در دوتا مهارت مدرک گرفتم و آمادس خواستم ببین میشه زودتر براشون بفرسم و به پروندم اضافه کنم یا بذارم وقتی خودشون آپدیت خواستن بفرسم؟؟
    ممنون میشم کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه
    بایدمنتظرارسال مدارک باشید...
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Junior Member

دوستان لینک امتیاز زبان انگلیسی در سایت مهاجرت رو کسی میتونه بذاره؟ من دوتا آیلتس دارم یکی لیسنینگ 7.5 یکی 8. میخوام ببینم 8 بهم 2 نمره میده یا 1؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_m نمایش پست ها
    دوستان لینک امتیاز زبان انگلیسی در سایت مهاجرت رو کسی میتونه بذاره؟ من دوتا آیلتس دارم یکی لیسنینگ 7.5 یکی 8. میخوام ببینم 8 بهم 2 نمره میده یا 1؟
    دو نمره تعلق میگیره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کب

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    اون فایل دستورالعمل بررسی هستش و چون بعد از اون دیگه ویرایش نشده، آفیسر ها بر اساس همون عمل میکنن.
    ببینید، وقتی میخوان پرونده شما رو بررسی کنن معمولا از شما آپدیت میخوان تا پروندتون رو بروز کنید. بعد از آپدیت شروع میکنن امتیازات شما رو شمردن. حالا اگر امتیاز استخدام پذیری رو پاس کنید که ما بقی امتیازات رو میشمرن. وگرنه ریجکت.
    بعد که بقیه امتیازات رو شمردن و از حد سلکشن کمتر بود، بازم ریجکت. وگرنه یا سی اس کیو و یا مصاحبه.
    این وسط یه حالت وجود داره که به خاطر تغییر قوانین شما یا دلیلی که آفیسر خودش فقط سر در میاره، لطف کنن و به شما مهلت 12 ماهه ارائه مدرک زبان برای بالا بردن امتیازات بدن.
    من خیلی سرچ کردم اینجا توضیحات خوبی بود ممنون.
    در سیستم مون پروجه فرصت آپدیت دادن آیا این آپدیت همون اولی هست که طبق روال گذشته درخواست میشد؟ یا اینکه درخواست مدارکی بعد از اون میکنن آپدیت حساب میشه؟
    چون به نظر کبک میخواد بعد همین آپدیت امتیازهارو محاسبه کنه که اگر اینجوری باشه کسی امتیاز قبولی همین اول نیاره ریجکت میشه دیگه
    برای اضافه کردن مدرک فرانسه با فرض اینکه دوتا 90 روز هم مهلت باشه چون ما فعلا نمیتونیم B2 بگیریم میشه فرم Modification پر کنیم خودمون آپدیت خودسرانه بفرستیم بعدا؟

Junior Member

پیش فرض زمان ارسال مدرک زبان پس از امتحان

دوستان کسی اطلاع داره بعد از امتحان TEF یا TEFAQ چقدر طول میکشه که مدرک ارسال شه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان ارسال مدرک زبان پس از امتحان

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_K360 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره بعد از امتحان TEF یا TEFAQ چقدر طول میکشه که مدرک ارسال شه؟
    بله. حداقل 45 روز و حداکثر 55 روز. موسسات 60 روز (2 ماه) رو اعلام میکنند برای این مدت که قطعی اومده باشه.

سوالی که دارم از دوستان:
    در سایت اداره مهاجرت هم TEF اومده و هم TEFAQ اما برای TEF نگفته کدام نوع آخه هم انگار TEF CANADA داریم هم TEF کامل. کبک کدوم نوع TEF رو قبول داره؟

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کب

سلام دوستان،
    برای امتحان TEF هم میتوان درخواست مدرک کاغذی داد و هم میتوان این کار را نکرد. من درخواست مدرک کاغذی نداده ام.
    آیا پرینت همون مدرکی که به ایمیل ارسال میکنند کفایت میکنه ؟ یا حتما باید مدرک کاغذی از فرانسه ارسال بشه ؟

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

سلام
    من یه سوال راجع به ارائه مدرک زبان انگلیسی داشتم جهت اقامت کاری کانادا ، اگر فردی مدرک TOEFL جنرال داشته باشه ، حتما باید بره IELTS امتحان بده یا نه امکان معادل سازی وجود داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)