صفحه 273 از 278 نخستنخست ... 173223263264265266267268269270271272273274275276277278 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,721 تا 2,730 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کب

دوستان دو تا سوال بی زحمت:
    1) آیا ایلتس آکادمیک برای ویزای کارگر ماهر کبک قبوله؟ کجا میشه منبع معتبرشو پیدا کرد؟ چون من در قسمت سوال و جواب ها دیدم نوشته بود که فقط جنرال قبوله!!!
    2) برای قسمت تمکن مالی نوشته 3016 دلار، بی هیچ توضیحی. خب این یعنی چی؟ چطور ثابت باید کرد که یک امتیازو بگیری؟
    سپاس

پیش فرض درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط ram_call نمایش پست ها
    دوستان دو تا سوال بی زحمت:
    1) آیا ایلتس آکادمیک برای ویزای کارگر ماهر کبک قبوله؟ کجا میشه منبع معتبرشو پیدا کرد؟ چون من در قسمت سوال و جواب ها دیدم نوشته بود که فقط جنرال قبوله!!!
    2) برای قسمت تمکن مالی نوشته 3016 دلار، بی هیچ توضیحی. خب این یعنی چی؟ چطور ثابت باید کرد که یک امتیازو بگیری؟
    سپاس
    سلام.

1- من شنیدم که آکادمیک هم قبوله برای کبک. البته درحال حاظر مدرکی برای اثباتش ندارم. بقیه دوستان اصلاح کنند اگر غیر از اینه.
    2- در روش پستی یک فرم شامل مبلغی که میتونید ببرید و تعهد به داشتنش پر میکردیم و به همراه مدارک ارسال میکردیم. الان هم باید به همین شکل باشه. در این مرحله نیازی به اثباتش نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

بچه ها دیروز حدود ساعت 6 عصر یک خانمی از اداره مهاجرت کبک به گوشی موبایل من زنگ زد و گفت خانم (فامیلیش یادم رفت) هستم و لطفا اگر در منزل هستید یک شماره ثابت به من بدید و تمام مدارک مهاجرتیتون را اماده کنید که با شما در مورد پروندتون صحبت کنم و من شماره را دادم و گفت نیم ساعت دیگه زنگ میزنم. درست سرهمون نیم ساعت زنگ زد و سوالهایی از آدرس و کدپستی و فایل نامبر پرسید و گفت که شما باید مصاحبه تلفنی بدید و 3 تاریخ به من داد و گفت یک نفر به شما در این تاریخ زنگ میزنه برای مصاحبه تلفنی سنجش سطح فرانسه و من تاریخ 2 هفته دیگه را تایید کردم.
    بچه ها کسی میدونه چه خبره؟؟؟؟؟؟؟
    کسی تجربه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member reza237 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza206 نمایش پست ها
    بچه ها دیروز حدود ساعت 6 عصر یک خانمی از اداره مهاجرت کبک به گوشی موبایل من زنگ زد و گفت خانم (فامیلیش یادم رفت) هستم و لطفا اگر در منزل هستید یک شماره ثابت به من بدید و تمام مدارک مهاجرتیتون را اماده کنید که با شما در مورد پروندتون صحبت کنم و من شماره را دادم و گفت نیم ساعت دیگه زنگ میزنم. درست سرهمون نیم ساعت زنگ زد و سوالهایی از آدرس و کدپستی و فایل نامبر پرسید و گفت که شما باید مصاحبه تلفنی بدید و 3 تاریخ به من داد و گفت یک نفر به شما در این تاریخ زنگ میزنه برای مصاحبه تلفنی سنجش سطح فرانسه و من تاریخ 2 هفته دیگه را تایید کردم.
    بچه ها کسی میدونه چه خبره؟؟؟؟؟؟؟
    کسی تجربه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

طی چند روز گذشته با چند نفر از بچه های 2011 و 2012 اکثرا اونهایی که اتاند داشتن تماس گرفتن و مثل شما قرار مصاحبه تلفنی گذاشتن .
    شما هم لطف میکنید خلاصه ای از شرایط پرونده تون بگید.
    ارسال مدارک۳نوامبر۲۰۱۵
    دریافت مدارک توسط کبک ۵نوامبر۲۰۱۵
    فایل نامبر ۲۷نوامبر۲۰۱۵
    رشته۱۲امتیازی قدیم-9 امتیازی جدید-مجرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پرونده سال 2012 - فایل نامبر 2012 - رشته مهندسی کامبیوتر - 6سال سابقه کار - متاهل - مدرک زبان نفرستادم - سن 30 سال

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza237 نمایش پست ها
    طی چند روز گذشته با چند نفر از بچه های 2011 و 2012 اکثرا اونهایی که اتاند داشتن تماس گرفتن و مثل شما قرار مصاحبه تلفنی گذاشتن .
    شما هم لطف میکنید خلاصه ای از شرایط پرونده تون بگید.
    پرونده سال 2012 - فایل نامبر 2012 - رشته مهندسی کامبیوتر - 6سال سابقه کار - متاهل - مدرک زبان نفرستادم - سن 30 سال

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arminkhodaei نمایش پست ها
    سلام.

1- من شنیدم که آکادمیک هم قبوله برای کبک. البته درحال حاظر مدرکی برای اثباتش ندارم. بقیه دوستان اصلاح کنند اگر غیر از اینه.
    2- در روش پستی یک فرم شامل مبلغی که میتونید ببرید و تعهد به داشتنش پر میکردیم و به همراه مدارک ارسال میکردیم. الان هم باید به همین شکل باشه. در این مرحله نیازی به اثباتش نیست.
    دوستان دیگه اطلاعات دارن راجع به آیلتس آکادمیک؟
    ضمنا شنیدم باید امسال صبر کنیم که کانادا تاریخ سابمیت مدارکو اعلام کنه، کسی میدونه چه تاریخی باز می شن؟
    چون هنوز مدارکم تحصیلیمو ترجمه نکردم
    سپاس

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ram_call نمایش پست ها
    دوستان دیگه اطلاعات دارن راجع به آیلتس آکادمیک؟
    ضمنا شنیدم باید امسال صبر کنیم که کانادا تاریخ سابمیت مدارکو اعلام کنه، کسی میدونه چه تاریخی باز می شن؟
    چون هنوز مدارکم تحصیلیمو ترجمه نکردم
    سپاس
    آیلتس آکادمیک و یا جنرال برای کبک فرقی نمیکنه

http://www.immigration-quebec.gouv.q...knowledge.html

Junior Member

سلام سئوالی دارم در مورد جبران یک امتیاز برای مهاجرت به کبک
    ما الان 58 امتیاز داریم با احتساب تمکن مالی
    الان برای جبران اون یک امتیاز همسرم بره ایلتس بگیره .که البته ایلتس 5 میخواد که فکر نکنم خیلی سخت باشه

میخوام بدونم واسه امسال سابمیت کنیم و همسرم که مین هست ایلتس بگیرن ،چه زمانی میتونیم ایلتس رو به پرونده اضافه کنیم که اوکی باشه ؟
    گیج شدم ممنون میشم راهنمایی کنی

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط anbohi نمایش پست ها
    سلام سئوالی دارم در مورد جبران یک امتیاز برای مهاجرت به کبک
    ما الان 58 امتیاز داریم با احتساب تمکن مالی
    الان برای جبران اون یک امتیاز همسرم بره ایلتس بگیره .که البته ایلتس 5 میخواد که فکر نکنم خیلی سخت باشه

میخوام بدونم واسه امسال سابمیت کنیم و همسرم که مین هست ایلتس بگیرن ،چه زمانی میتونیم ایلتس رو به پرونده اضافه کنیم که اوکی باشه ؟
    گیج شدم ممنون میشم راهنمایی کنی

شما بعد از سابمیت (که زمانش هنوز اعلام نشده )ی ماه فرصت پرداخت دارید و بعد از پرداخت ی مدت سه ماهه زمان ادیت پرونده بهتون میدهند. (ی زمان چند ماهه هم تا ادیت فعال بشه وجود دارد) و بعد هم دوباره به هردلیلی ریجکت بشین سه ماه فرصت جبران میدن.(دوباره ی زمان هم تا امتیاز شماری پرونده ها وجود خواهد داشت که اگر به امتیاز قبولی نداشتید نامه به قصد ریجکت بهتون میدند).در کمال ارامش به خوندن زبان ادامه بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)