صفحه 276 از 278 نخستنخست ... 176226266267268269270271272273274275276277278 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,751 تا 2,760 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط man6090 نمایش پست ها
    سلام
    اگر هنوز مدرک زبان نداشته باشیم آیا بعدا امکان ثبت آن را خواهیم داشت ؟ اگر امتیاز نداره چه فایده ای داره اینکار ؟
    یا امکانش هست الان با اطلاعات نادرست ثبت کنیم و بعدا بروزش کنیم تا بتونیم از امتیازش استفاده کنیم ؟
    فقط مدرک زبان انگلیسی و فرانسه رو میتونید بعد از سابمیت (و قبل از اینکه پرونده تون وارد مرحله بررسی بشه ) اپدیت کنید تا امتیاز تون بیشتر بشه.

Junior Member

سلام وقت بخیر. من سوالم شاید یکم تکراری باشه ولی باور کنید جواب ها خیلی متفاوت بود. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. من و همسرم میخواستیم اپلیکیشن سابمیت کنیم برای کبک که ظاهرا تا 15 آگوست فرصت هست. در حال حاضر ایشون که مین هستن هیچ مدرک زبانی ندارند و من فقط آیلتس دارم که امتیازی برامون نداره. میخواستم بپرسم با 46 امتیاز ( که زیر امتیاز استخدام پذیری هست) میتونیم اپلیکیشن تشکیل بدیم و بعد نمره زبان بفرستیم؟ یا با توجه به امتیازمون در ابتدا ریجکت میشیم؟ ممنون میشم کمک کنید .

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط nedahoss نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. من سوالم شاید یکم تکراری باشه ولی باور کنید جواب ها خیلی متفاوت بود. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. من و همسرم میخواستیم اپلیکیشن سابمیت کنیم برای کبک که ظاهرا تا 15 آگوست فرصت هست. در حال حاضر ایشون که مین هستن هیچ مدرک زبانی ندارند و من فقط آیلتس دارم که امتیازی برامون نداره. میخواستم بپرسم با 46 امتیاز ( که زیر امتیاز استخدام پذیری هست) میتونیم اپلیکیشن تشکیل بدیم و بعد نمره زبان بفرستیم؟ یا با توجه به امتیازمون در ابتدا ریجکت میشیم؟ ممنون میشم کمک کنید .
    طبق 2016 موردی نداشت چون قبل امتیاز شماری اپدیت باز میشد و با مدرک زبان جبران میکردین.اما باتوجه به تغییرات جدید نمیشه قطعی نظری داد و باید منتظر بود
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط nedahoss نمایش پست ها
    سلام
    طبق خبر های جدید کلا سیستم مون پروجکت تعطیل میشه و فقط تا شروع سیستم جدید برای ساکنین کبک و دارندگان پیشنهاد شغلی میتونن ثبت نام کنن

تو سیستم جدید که قراره راه اندازی بشه امکان ثبت نام رو با هر امتیازی قاعدتا دارید ولی وقتی افراد بر اساس حداکثر امتیاز انتخاب میشن بدون مدرک فرانسه و حداقل 70 امتیاز اصلا امیدی به انتخاب نیست
    حداقل برای یکسال اول
    باز باید سیستم باز بشه ببینیم جزئیات به چه صورت است

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

سلام
    دوستان برای مدرک فرانسه کدوم آزمون بهتر و آسونتره برای کبک ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    سلام
    طبق خبر های جدید کلا سیستم مون پروجکت تعطیل میشه و فقط تا شروع سیستم جدید برای ساکنین کبک و دارندگان پیشنهاد شغلی میتونن ثبت نام کنن

تو سیستم جدید که قراره راه اندازی بشه امکان ثبت نام رو با هر امتیازی قاعدتا دارید ولی وقتی افراد بر اساس حداکثر امتیاز انتخاب میشن بدون مدرک فرانسه و حداقل 70 امتیاز اصلا امیدی به انتخاب نیست
    حداقل برای یکسال اول
    باز باید سیستم باز بشه ببینیم جزئیات به چه صورت است
    باید منتظر بود و دید که کمترین امتیاز انتخابی به چه صورت خواهد بود. از الان نمیشه گفت امتیاز 70 ...
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی HSE از دانشگاه محیط زیست کرج

دوستان عزیز سلام. من یه سؤالی داشتم که از هرکس پرسیدم جواب متفاوتی به من دادن. با توجه به اینکه سیستم skill worker کبک داره مثل Express Entry میشه و قضیه pool و انتظارهای مربوط به اون مطرح میشه، میخواستم بپرسم من که مدرک زبان فرانسه ندارم و حداقل 12-18 ماه طول میکشه که بتونم مدرک B2 فرانسه بگیرم، بهتره که الان پرونده تشکیل بدم و بعد فرانسه بخونم و مدرکمو اضافه کنم یا اینکه اول فرانسه بخونم و وقتی مدرکشو گرفتم پرونده تشکیل بدم؟ یعنی معطلی زبان خوندن و بعدش با امتیاز بالا توی pool رفتن کمتره یا معطلی با امتیار پایین توی pool رفتن و بعد آپدیت کردن مدرک زبان؟
    توضیح اینکه من الان بدون در نظر گرفتن امتیاز زبان فرانسه و بدون امتیاز فرزند و تمکن مالی، 52 امتیاز دارم (متأهل هستم). اما اگه مدرک زبان B2 فرانسه بخوایم بگیریم من و همسرم، حداقل 12-18 ماه طول میکشه اما امتیازمون میشه 66.
    حالا کدوم راه بهتره؟ الان پرونده تشکیل بدم یا بعد از زبان خوندن؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    باید منتظر بود و دید که کمترین امتیاز انتخابی به چه صورت خواهد بود. از الان نمیشه گفت امتیاز 70 ...
    قاعدتا حرف شما درسته
    امتیاز ۷۰ پیش بینی است و باید ببینیم پس از چند دوره حداقل امتیاز رو چند وای میسه
    ولی خوب فرانسوی زبان زیاد داریم که بخوان برن کانادا
    مثل فدرال که بیشترین پذیرش ها مال کشورهای انگلیسی زبان که آیلتس های بالا میگیرن

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط payamshayanfar نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. من یه سؤالی داشتم که از هرکس پرسیدم جواب متفاوتی به من دادن. با توجه به اینکه سیستم skill worker کبک داره مثل Express Entry میشه و قضیه pool و انتظارهای مربوط به اون مطرح میشه، میخواستم بپرسم من که مدرک زبان فرانسه ندارم و حداقل 12-18 ماه طول میکشه که بتونم مدرک B2 فرانسه بگیرم، بهتره که الان پرونده تشکیل بدم و بعد فرانسه بخونم و مدرکمو اضافه کنم یا اینکه اول فرانسه بخونم و وقتی مدرکشو گرفتم پرونده تشکیل بدم؟ یعنی معطلی زبان خوندن و بعدش با امتیاز بالا توی pool رفتن کمتره یا معطلی با امتیار پایین توی pool رفتن و بعد آپدیت کردن مدرک زبان؟
    توضیح اینکه من الان بدون در نظر گرفتن امتیاز زبان فرانسه و بدون امتیاز فرزند و تمکن مالی، 52 امتیاز دارم (متأهل هستم). اما اگه مدرک زبان B2 فرانسه بخوایم بگیریم من و همسرم، حداقل 12-18 ماه طول میکشه اما امتیازمون میشه 66.
    حالا کدوم راه بهتره؟ الان پرونده تشکیل بدم یا بعد از زبان خوندن؟
    ببین عزیز ثبت نام کردن رایگان
    و ضرری نداره
    ۱۲ ماه اعتبار داره و هر زمان قابل آپدیت کردن
    من پیشنهاد میکنم ثبت نام بکنید ضرری نداره
    حداقل اینه که تو جریان سیستم قرار میگیرید

Junior Member

سلام به دوستان.
    مدرک زبان آیلتس من تیر سال بعد اکسپایر میشه. می خواستم بدونم اگر تشکیل پرونده بدیم (چه در سیستم جدید و چه در قدیم)، و این تشکیل پرونده قبل از اکسپایر شدن مدرک زبان باشه، به محضی که مدرک زبان اکسپایر شد دیگه امتیازش حذف میشه و دوباره باید آزمون داد؟ یا مثلا تو یه برهه زمانی دیگه امتیاز رو فریز میکنن که دیگه بره بررسی شه؟
    کلا چه تریکی میشه زد که هم امتیاز زبانو بگیریم هم مجبور نباشیم مرتب امتحان بدیم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)