صفحه 3 از 253 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان فرانسه ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط ali8271 نمایش پست ها
    دوست من الان 5 ماه و نيم هستش كه فايل نامبر گرفته. دقيقاً 23 سپتامبر فايل نامبرش اومد.
    رشتش نرم افزاره و ميدونم كه سطح زبان فرانسه رو 7 زده
    علی جان سلام
    مدرک زبان انگلیسی چطور.
    دوستان لطفا اطلاعات رو کامل و دقیق بیان کنن
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    علی جان سلام
    مدرک زبان انگلیسی چطور.
    دوستان لطفا اطلاعات رو کامل و دقیق بیان کنن

نه فقط و فقط ازش مدرك زبان فرانسه خواستند.

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام دوستان
    يكي از دوستاي من امروز واسش نامه اومده كه 120 روز وقت داره كه مدرك زبان بفرسته.
    همون نامه اي كه حتماً خيلي از شماها ديديد.
    حالا من مي خوام بپرسم كه آيا با ارسال اين مدرك زبان موضوع مصاحبه كلاً كنسل مي شه يا نه؟
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز توی متن نامه ایشون چی نوشته؟چون برای بقیه دوستان در متن نامه قید شده که در صورت نیاوردن مدرک ریجکت میشن ولی اگه مدرک رو تهیه کنن بررسی پرونده ادامه پیدا میکنه و امکان داره که مرحله مصاحبشون حذف بشه.یعنی صد در صد نگفتن که با ارائه مدرک مصاحبه ندارند.
    اگه لطف کنید و مشخصات این دوستتون مثل نمره زبانی که زده بودند رو برای Bernadot عزیز ارسال کنید.

شاد باشید
    ویرایش توسط Ashe : March 14th, 2011 در ساعت 10:36 AM

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام دوستان
    يكي از دوستاي من امروز واسش نامه اومده كه 120 روز وقت داره كه مدرك زبان بفرسته.
    همون نامه اي كه حتماً خيلي از شماها ديديد.

حالا من مي خوام بپرسم كه آيا با ارسال اين مدرك زبان موضوع مصاحبه كلاً كنسل مي شه يا نه؟

ممنون

دوست عزيز سلام

من تا اينجاي فروم را بيشتر نخوندم اما به يك موسسه مهاجرت به كانادا كه همين امروز خودم اونجا بودم براي اقدام براي كبك زنگ زدم و اين مساله را پرسيدم اينطور كه مشاورين اون موسسه گفتند : داشتن مدرك فرانسه اجباري نيست اما اگر كسي مدرك ارائه كنه ديگر نيازي به مصاحبه نيست ولي اگر ارائه نكنه بايد مصاحبه بشه. در مورد زبان دوم يعني انگليسي خودشون چند جمله اي به انگليس سوال مي كنند و امتياز را مي دند. گر چه آيلتس هم داشته باشي خيلي بهتره

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    دوست عزيز سلام
    من تا اينجاي فروم را بيشتر نخوندم اما به يك موسسه مهاجرت به كانادا كه همين امروز خودم اونجا بودم براي اقدام براي كبك زنگ زدم و اين مساله را پرسيدم اينطور كه مشاورين اون موسسه گفتند : داشتن مدرك فرانسه اجباري نيست اما اگر كسي مدرك ارائه كنه ديگر نيازي به مصاحبه نيست ولي اگر ارائه نكنه بايد مصاحبه بشه. در مورد زبان دوم يعني انگليسي خودشون چند جمله اي به انگليس سوال مي كنند و امتياز را مي دند. گر چه آيلتس هم داشته باشي خيلي بهتره
    دوست عزيز باور كنيد موسسات مهاجرتي خودشان اطلاعاتشون را از روي همين فروم و وبلاگهاي مهاجرتي بدست مي آورند .البته توضيحات شما درست و كامل مي باشد .

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    دوست عزيز باور كنيد موسسات مهاجرتي خودشان اطلاعاتشون را از روي همين فروم و وبلاگهاي مهاجرتي بدست مي آورند .البته توضيحات شما درست و كامل مي باشد .
    بله ممكنه. من تازه مي خواهم براي كانادا اقدام كنم و براي همين هم به اين فروم پيوستم چون واقعا نمي دونم بايد از كجا اطلاعات موثق را پيدا كرد. و از كدوم موسسه اقدام كنم كه مطمئن باشه.

Junior Member iquebec آواتار ها

یکی از دوستان همکارم هم این مساله براشون پیش اومده / ایشون یه خانوم متاهل (نفر اصلی) 28 ساله لیسانس کامپیوتر دارند فرانسه (6،7) زدن انگلیسی رو هم (2،2) / سابقه کار مرتبط هم 2 سال پاره وقت با بیمه و 2 سال هم تمام وقت با بیمه دارن / همسرشون هم فوق دیپلم کامپیئتر دارن البته سابقه کار دارن اما بدون بیمه جون هنوز سرباز هستن سطح زبانشون رو هم (5،5) زدن / به ایشون هم وقت دادن که مدرک زبان بفرستند / کسی میدونه جریان این دوستان به چه شکلیه ؟!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط iquebec نمایش پست ها
    یکی از دوستان همکارم هم این مساله براشون پیش اومده / ایشون یه خانوم متاهل (نفر اصلی) 28 ساله لیسانس کامپیوتر دارند فرانسه؟!!!
    ميشه بگيد فايل نامبرشون ماله چه تاريخيه ؟
    ارسال مدارک :2010 26 aug .فايل نامبر : 2010 13 oct . مصاحبه و سي اس كيو : 20 juin 2012 فایل نامبر فدرال : 22 اوت 2012 و اضافه کردن همسر به پرونده : 2 جولای 2013 و مدیکال 27 سپتامبر و رسیدن مدیکال 19 اکتبر , صدور سی اس کیو جدید 22 نوامبر 2013 , پاس رکوئست :29 ژانویه 2014, لند در مونترال : 4 جون 2014

Junior Member iquebec آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh1360 نمایش پست ها
    ميشه بگيد فايل نامبرشون ماله چه تاريخيه ؟
    تاریخ دقیقش رو نمیدونم اما خودشون میگفتن تازه فایل نامبرشون اومده / درنامشون هم قید شده که اگر مدرک ارائه نکنن ریجکت میشن

دوستان عزیز
    واقعا انقدر سخته تطابق دادن عنوان سوالی که توی ذهنتون هست با عنوان تاپیک ؟
    عنوان این تاپیک این هست : درخواست مدرک زبان فرانسه ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک
    به خدا وقتی که نتونید خودتون رو در چارچوب و نظمی که مشخص شده ، قرار بدید ، وقتی برید اونطرف می خواید چه کنید ؟
    ما نسل جوون این مملکتیم و کلی هم به خودمون می بالیم . وقتی نمی تونیم ساده ترین چیز رو رعایت کنیم ، وای به حال آینده ی این کشور .
    لطفا سوالات رو ،در تاپیک خودش مطرح کنید . اینجا جای بحث در مورد کیفیت آزمونها و غیره نیست .
    دریافت مدارک28دسامبر2010--ابطال کارت اعتباری و ارسال مجددومتعاقبا مفقود شدن در سفارت در سوریه 8مارچ2011--صدور فایل نامبر DA00425 و عدم برداشت31می2011--پرداخت ازکبک22جون2011--تاییدیه پول28جون2011--دیپلم کاردانش کامپیوتر--TCFQ B1.C1--English9.9.متاهل.همسر B1.B1.نامه آپدیت 18ژوییه2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)