صفحه 3 از 278 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

ظاهرا تمام پستهاي هفته قبل پاك شدن
    با توجه به اينكه اين ماجراي ايميل مدرك فرانسه بجاي مصاحبه ظاهرا جدي تر از قبل شده ( با توجه به تعداد دوستان زيادي كه من خودم شخصا در روز ثبت نام tcfq ديدم كه اين نامه رو گرفتن و عضو فروم هم نبودن يا كم لطفي كردن و خبر ندادن.!!!) مي خوام از همه بچه هاي سپتامبري يا اكتبري خواهش كنم كه اگه اطلاعات جديدي گرفتن اينجا حتما اعلام كنن.
    مواردي كه من ديدم اينها بودن:
    1- مدرك 0 امتيازي - مجرد - سابقه كار 2 سال- بدون ielts- فايل نامبر سپتامبر نمره زبان فرانسه 7
    2- مدرك 6 امتيازي - مجرد- سابقه كار بالاي 7 سال- ielts 7- فايل نامبر سپتامبر نمره فرانسه 5
    3- مدرك 12 امتيازي- متاهل- سابقه كار 4 سال- بدون ielts- فايل نامبر اواخر اكتبر نمره فرانسه 5
    كلا بنظر مي رسه كه اين ماجرا ميتونه براي همه متقاضيان اتفاق بيوفته
    ویرایش توسط gil77 : March 13th, 2011 در ساعت 09:15 AM
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr39 نمایش پست ها
    سلام
    هرچند كه ادامه بحث مدرك زبان به اين تاپيك مربوط نمي شود ولي خواستم در ادامه و براي پايان دادن اين بحث در اينجا به اين مطلب اشاره كنم كه:
    من از صحبتهاي دوستان اينگونه متوجه شدم كه براي دوستاني كه كپي مدرك زبان فرانسه ارسال كرده اند چنين ايميلي آمده است لذا احتمالا با توجه به شرايط آنها و مشخص بودن زبان فرانسه آنها، آفيسر براي آنكه آنها را ويو كند اصل مدرك زبان را از آنها خواسته است.

آيا كسي را مي شناسيد كه كپي مدرك زبان فرانسه نفرستاده باشد و چنين ايميلي را گرفته باشد. (در صورتيكه چنين شخصي وجود داشته باشد آنگاه نتيجه بالا درست نخواهد بود و موضوع چيز ديگري خواهد بود)

در هر حال از دوستان خواهشمندم ادامه اين بحث (درخواست مدرك زبان فرانسه) را به تاپيك "مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)" منتقل نمايند
    با تشكر
    همانطور كه در پستهاي ديگه هم گفتم اين نامه براي دو نفر از دوستان من اومده كه هيچكدوم مدارك زبان نفرستادن (نه فرانسه و نه انگليسي) ولي چيزي كه در هر دوشون مشتركه اينه كه هردو رشته صفر امتيازي و فرانسه رو 7 زدن.
    يكيشون كه رفته بود براي ثبت نام TCF تو سفارت فرانسه حدود 200 نفر اومده بودن ثبت نام كه سفارت مجبور شده براي دو تا تاريخ نام نويسي كنه.
    ویرایش توسط saman_shahin : March 13th, 2011 در ساعت 09:37 AM دلیل: پينگليش
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    سلام اگه سوالم بی ربطه ببخشید ولی نمی دونستم چطور بپرسم.
    چرا موضوعات مهاجرت به کبک اینقدر محدود(یک صفحه ای) شده من دنبال تاپیک منابع دانلودی برای آموزش زبان فرانسه می گردم میشه راهنمایی کنید از کجا هم این و هم سایر تاپیکها که قبلاً 3-4 صفحه بود را پیدا کنم وممنون
    سحر جان
    اولا كه موضوعات كبك و فدرال قبلا با هم بود كه چند صفحه اي شده بود .اما الان در 3 بخش كبك و فدرال و سوالات عمومي تقسيم شده .ضمنا تاپيك منابع دانلودي مدتها ست كه در بخش آزمون ها (dalf o delf) قرار گرفته
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

پیش فرض درخواست مدرک زبان فرانسه ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

قضیه خیلی جدی تر از اینهاست

در دو هفته پیش شاهد تغیراتی در روند مصاحبه های دولت کبک بودیم به این شکل که

برای دوستانی که فایل نامبر سپتامبر را داشتند و این روزها منتظر نامه دعوت به مصاحبه بودند

ایمیلی فرستادند

که مدرک زبان فرانسه ارائه کنید و از تاریخ ارسال هر نامه ۱۲۰ روز ( ۴ ماه )

به همه مهلت داده شده

از همه چیزهایی که در طول این یکی دو هفته اخیر شنیدم

خلاصه ای را برای اطلاع دوستان مینویسم

۱- این نامه ها ربطی به مدارک ایلتس ندارند و برای کسانی هم که مدرک

زبان انگلیسی نداشتند ارسال شده

۲- این نامه ها برای رشته ها دیمند و غیر دیمند ارسال شده

۳- فرمت نامه ها بسته به پرونده دوستان متغیر بوده

بطور مثال برای بعضی نوشته شده با ارسال مدرک ریان فرانسه

تا ۱۲۰ روز از مصاحبه ویو میشوید

و برای عده ای نوشته شده در صورت عدم ارسال مدارک پرونده شما ریجکت میشود

و همچنین در مورد متاهلین نوشته شده در صورت نیاز پرونده بهتر است

که همراه هم مدرک زبان فرانسه را ارسال کند

با توچه به اینکه در سایت رسمی سفارت چیزی اعلام نشده اما به احتمال زیاد این نامه ها

و همچنین تغییر فرمها نشانه ای بر تغییر قوانین دولت کبک در پذیرش مهاجر در اینده ای

نه چندان دور است

بطور قطعی اطلاعاتمون در مورد این تغییرات مثل همیشه به کمک همه شما دوستان کامل میشه

پس اگر در مورد دریافت این نامه ها برای هر رشته . با هر امتیازی از سطح زیان فرانسه اطلاع دارید

برای همه دوستان بنویسید

صمن اینکه بسیاری از دوستانی که برای ثبت نام به سفارت فرانسه مراجعه کردند در اونجا شنیدند

که از این به بعد برای کبک ارسال مدرک فرانسه اجباری میشه

ارسال فایل نامبر ماه نوامبر

دو نفر از دوستانی که فایلشون را در ماه نوامبر فرستاده بودند دیروز فایل نامبرشون رسیده و در اون نوشته شده :

ظرف مدت ۱۲۰ روز از دریافت این نامه امتحان تف بفرستید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

( این مطالب از وبلاگ یکی از دوستان بود و گفتم شاید بد نباشه که بچه های آپلای هم بدونن )
    فایل نامبر کبک 2010/10/05 ، فایل فدرال 2012/07/11 ، آپدیت : 2013/04/19 ، رسیدن مدیکال : 2013/09/30 ، پاس ریکوئست : 2013/11/20

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    hamantor ke dar post haye dige ham goftam in name baraye 2 nafar az doostane man oomade ke hichkodoom madrak zaban naferestadan(na faranse va na englisi) vali chizi ke dar har doshoon moshtarake ine ke hardo reshte 0 emtiyazi va faranse ro 7 zadan
    yekishoon ke rafte bood bara sabte nam TCF too sefarate faranse hodood 200 nafar oomade boodan sabtenam ke sefaraat majboor shode baraye 2 ta tarikh nam nevisi kone
    من خودم هم جزو اون 200 نفر بودم !!! و همون طور كه در تاپيك انتظار مصاحبه نوشتم خيلي ها رو ديدم كه نامه گرفتن و چند تاش رو نوشتم. شرايط واقعا عجيب شده و نمي شه نتيجه گيري كرد الان . فقط بايد منتظر بود و به فكر مدرك!!! ضمن اينكه تشكر مي كنم از اينكه اطلاع رساني مي كنيد ولي لطفا در تاپيك انتظار مصاحبه بنويسيد و ضمنا فينگيليش هم ننويسيد چون خلاف مقرراته !!!

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    ظاهرا تمام پستهاي هفته قبل پاك شدن
    با توجه به اينكه اين ماجراي ايميل مدرك فرانسه بجاي مصاحبه ظاهرا جدي تر از قبل شده ( با توجه به تعداد دوستان زيادي كه من خودم شخصا در روز ثبت نام tcfq ديدم كه اين نامه رو گرفتن و عضو فروم هم نبودن يا كم لطفي كردن و خبر ندادن.!!!) مي خوام از همه بچه هاي سپتامبري يا اكتبري خواهش كنم كه اگه اطلاعات جديدي گرفتن اينجا حتما اعلام كنن.
    مواردي كه من ديدم اينها بودن:
    1- مدرك 0 امتيازي - مجرد - سابقه كار 2 سال- بدون ielts- فايل نامبر سپتامبر
    2- مدرك 6 امتيازي - مجرد- سابقه كار بالاي 7 سال- ielts 7- فايل نامبر سپتامبر
    3- مدرك 12 امتيازي- متاهل- سابقه كار 4 سال- بدون ielts- فايل نامبر اواخر اكتبر
    كلا بنظر مي رسه كه اين ماجرا ميتونه براي همه متقاضيان اتفاق بيوفته
    سلام.
    اگه امتیاز فرانسه دوستان رو هم داشتید بفرمایید خیلی ممنون میشیم.

`
    سلام به همه
    من در جلسه ثبت نام tcfQروز چهارشنبه18 اسفند بودم و در آنجا گفته شد که برای تعدادی از شاگردان سفارت نامه درخواست مدرک آمده. دراین جلسه آقایی که مجردو پزشک بودن و فایل نامبرشون برای سپتامبر بود وفرانسشون رو7زده بودن این نامه رو دریافت کردند. دیروز هم در کلاس آمادگی tef aQ خانمی که مجردو رشتشون مهندسی شیمی بود و فایل نامبرشون برای15سپتامبر و زبان فرانسه رو 6 زده بودند و یک مدرک زبان انگلیسی که ایشون در جایی بعنوان داور به انگلیسی داوری کرده بودند رو فرستاده و براشون نامه درخواست مدرک آمده.
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

منم تو یک سایت دیگه دیدم این مطلب واقعا" حقیقت داره؟؟!!!!!!!!!
    پنجشنبه, 19 اسفند 1389 ساعت 13:11 جسته و گریخته اخباری از تغییرات احتمالی در نحوه قبول کردن مهاجرین بگوش می رسد که در چند روز اخیر بعضی از آنها به واقعیت رسیده:
    افزایش امتیاز سطح زیان فرانسه از ۱۶ به ۲۰ امتیاز
    تغییر شرایط سنی
    اجباری شدن مدارک زیان فرانسه به همراه فایلها یا حداکثر تا ۱۲۰ روز بعد از ارسال فایل، و نیز طولانی شدن ارسال مدیکالها حتی برای رشته های دیمند و غیر دیمند.
    و این نمونه نامه ایست که اخیرا برای بعضی از دوستان در انتظار مصاحبه آمده که در آن از آنها درخواست مدرک زبان فرانسه در یک فرصت ۱۲۰ روزه شده است. این شاید نشانه ای از تغییرات در حال اتفاق باشد.
    دوستان، این موضوع فقط تاکید دوباره ایست بر اهمیت دانستن زبان (و فرانسه برای متقاضیان کبک) که نه تنها در مراحل اولیه مانند مصاحبه، که در ادامه راه و در ورود به جامعه کانادا و کبک بسیار موثر و کمک کننده است.
    Objet : Votre demande de certificat de sélection du Québec
    Monsieur,
    Nous accusons réception des documents que vous nous avez fait parvenir
    relativement à votre projet d'établissement permanent au Québec et nous
    vous en remercions.

Cependant, nous avons besoin d’une preuve documentaire attestant de
    votre niveau de compréhension et d’expression du français.

Pour ce faire, vous devez nous transmettre les résultats d’un test
    d’évaluation du français adapté aux besoins du Québec, délivré par
    l’un des deux organismes reconnus par le Ministère de l’Immigration
    et des Communautés culturelles, soit le Test d’évaluation du français
    adapté pour le Québec (TEFAQ) de la Chambre de commerce et d’industrie
    de Paris (CCIP)
    www.fda.ccip.fr ou bien le test de connaissance du
    français pour le Québec (TCFQ) du Centre international d’études
    pédagogiques (CIEP)
    www.ciep.fr.
    Nous vous accordons un délai de 120 jours, à partir de la date de la
    présente lettre, pour nous faire parvenir le résultat des tests
    mentionnés plus haut.
    Dès que nous aurons reçu votre attestation d’évaluation en français,
    une décision finale pourra être rendue en fonction des résultats
    fournis. Par contre, si vous ne donnez pas suite à la présente dans le
    délai indiqué, cela pourra entraîner un refus

نقل قول نوشته اصلی توسط livan_58 نمایش پست ها
    قضیه خیلی جدی تر از اینهاست

در دو هفته پیش شاهد تغیراتی در روند مصاحبه های دولت کبک بودیم به این شکل که

برای دوستانی که فایل نامبر سپتامبر را داشتند و این روزها منتظر نامه دعوت به مصاحبه بودند

ایمیلی فرستادند

:

ظرف مدت ۱۲۰ روز از دریافت این نامه امتحان تف بفرستید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]
    ( این مطالب از وبلاگ یکی از دوستان بود و گفتم شاید بد نباشه که بچه های آپلای هم بدونن )
    ژانویه ۲۰۱۱
    فایل اپریل ۲۰۱۱. اپدیت ۷-۲۰۱۴

مصاحبه فوریه 2015

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

پیش فرض پاسخ : آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط boby2418 نمایش پست ها
    اين فرمت رو براي همه ميفرستن و فرقي نميكنه فايل نامبر باشه يا نه
    فعلاً روالشون اينجوريه
    البته براي رشته هاي ديمند كه نمره زبان بيسيك زدن اين نامه رو نفرستادن و اونايي كه با زبان خواستن به نمره مورد نيازشون برسن شامل ميشه مثل خود من
    دوستان واسه منم این ایمیل روز چهارشنبه اومد، منتهاش فایل نامبر من سپتامبر صادر شده بود!!
    نمی دونم حالا باید چیکار کنم؟؟!!!!!!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

پیش فرض پاسخ : آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    دوستان واسه منم این ایمیل روز چهارشنبه اومد، منتهاش فایل نامبر من سپتامبر صادر شده بود!!
    نمی دونم حالا باید چیکار کنم؟؟!!!!!!
    ميشه تاريخ فايل نامبر و امتياز رشته و سطح زبان فرانسه رو اينجاhttp:///www.applyabroad.org/forum/sh...حبه-(کبک اعلام كنيد كه بقيه دوستان هم كه شرايط شما رو دارند استفاده كنند. ممنون ميشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)