صفحه 4 از 278 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط غزال نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید ولی شما مطمئن هستین که فقط 2 اسکل امتحان میشه؟من تا اونجائی که می دونم تمام اسکیل ها در امتحان TCF امتحان گرفته میشه.
    من می خواستم فایلشم بذارم ولی آپلود نشد.
    براي tcfq فقط دو تا اسكيل يعني comprehension oral و expression oral رو امتحان مي گيرند(tcf pour quebec) اما در امتحان tcf public هر 4 اسكيل امتحان گرفته ميشه
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

دوستان . در روزهای اخیر کیا مصاحبه دارن ؟
    جان ما لطفا رفتید اونجا ، بعد از مصاحبه از آفیسری ، منشی ، یه مسوولی ، راجع به این داستان مدرک خواستن بپرسید ببینید چیه این قضیه ؟
    کما اینکه چشمم آب نمی خوره . همه باید بریم به سمت تی سی اف کیو .

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

دوستان این ایمیل درخواست مدرک زبان واسه منم اومد!!! من فایل نامبرم سپتامبر واسم اومده بود!
    موندم چیـکار بکنم تو این وقت کم حالا
    من رشتم مهندسی مکانیک هست، امتیازشم 6 و اینکه سطح زبان فرانسه رو توی فرم به ترتیب 6 و 7 زدم! آقا زیاد زدم؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی - دانشگاه اراک

بچه ها یه سئوالی برام پیش اومده.نمره زبانی که از امتحان میگیریم دقیقاً باید مطابق همونی باشه که تو فرما زدیم.اگه نمرمون کمتر یا بیشتر بشه یعنی رد می شیم؟یا فقط یه مدرک می خوان تو پرونده باشه؟
    دریافت فایل نامبر اول فدرال (مین : همسر) : 23/12/2009 دریافت فایل دوم فدرال :25/04/2010 - بسته شدن فدرال : 20/01/2012سی اس کیو (فایل کبک - مین : خودم):16/2/2012دریافت مدارک در سیدنی:6/3/2012فایل نامبر فدرال:2/4/2012 مدیکال : 13/8/2012در یافت مدیکال در پاریس : 30/8/2012 پاس ریکوئست : 18/02/2013 دریافت ویزا : 04/03/2013

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

نقل قول نوشته اصلی توسط livan_58 نمایش پست ها
    قضیه خیلی جدی تر از اینهاست

ظرف مدت ۱۲۰ روز از دریافت این نامه امتحان تف بفرستید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]
    ( این مطالب از وبلاگ یکی از دوستان بود و گفتم شاید بد نباشه که بچه های آپلای هم بدونن )
    سلام به من نامه ندادن نمیدونم چیکار کنم میترسم فکس بزنم بگن مدرک رو کن ضمن اینکه در نامه ای که یکی از دوستان گذاشته گفته بسته به پروندتون و نتایج بررسی تصمیم میگیرند یعنی احتمال ویو وجود داره به نظرم. نظر منو بخواین فکر میکنم احتمال ویو شدن زیاد هم باشه
    26-02-2014

Junior Member Amin_63 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط غزال نمایش پست ها
    بچه ها یه سئوالی برام پیش اومده.نمره زبانی که از امتحان میگیریم دقیقاً باید مطابق همونی باشه که تو فرما زدیم.اگه نمرمون کمتر یا بیشتر بشه یعنی رد می شیم؟یا فقط یه مدرک می خوان تو پرونده باشه؟
    تو نامه که آمده اصلا از سطح زبانی که باید بیاری چیزی نگفته ، حالا معلوم نیست این به چه معنیه ولی قاعدتا نباید از سطحی که خودت زدی کمتر بیاری

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    سلام به من نامه ندادن نمیدونم چیکار کنم میترسم فکس بزنم بگن مدرک رو کن ضمن اینکه در نامه ای که یکی از دوستان گذاشته گفته بسته به پروندتون و نتایج بررسی تصمیم میگیرند یعنی احتمال ویو وجود داره به نظرم. نظر منو بخواین فکر میکنم احتمال ویو شدن زیاد هم باشه
    چه خوشمون بياد چه نياد اين اتفاق ظاهرا داره ميوفته چون محض نمونه يه سپتامبري هم (غير ديمند) نيومده بگه من دعوت شدم مصاحبه !! بهر حال چاره فقط گرفتن مدركه و بعدشم يه انتظار ديگه كه ببينيم چه برخوردي با ما مي كنن !! اميدوارم اين همه تلاش به نتيجه برسه و همگي ويو شيم از مصاحبه
    من هم حس شما رو دارم فعلا جرات پيگيري ندارم !! بنظرتون ميشه به كسي كه هفته بعد ميره مصاحبه وكالت بديم كه پيگيري كنه؟
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

پیش فرض درخواست مدرک زبان فرانسه ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

سلام دوستان عزیز .
    این تاپیک رو ایجاد میکنم .
    با توجه به اینکه سفارت کانادا در سوریه ، اخیرا از برخی از متقاضیان مهاجرت به استان کبک ، درخواست یکی از مدارک زبان فرانسه رو کرده ، و این موضوع باعث نگرانی برخی از عزیزان میشه ، این تاپیک محلی هست برای جمع آوری کلیه ی نظرات و موردهایی که راجع به این موضوع هستند .
    فقط لطفی که در حق بقیه می کنید این باشه که اگر از منبعی و یا شخصی این مسئله رو نقل می کنید ، همراه با جزئیات کامل باشه که بتونیم یه جمع بندی دقیقی از این قضیه داشته باشیم .
    در کل هم این داستان هیچ جای نگرانی برای دوستان نداره .
    اگر بخواهیم نهایتش رو در نظر بگیریم و همه مجبور به امتحان دادن بشیم ، امتحان TCFQ از بین بقیه ی امتحان های زبان فرانسه ، راحت تر هستش .
    برای همه ی عزیزان و همقطاران آرزوی موفقیت می کنم . پیشاپیش ، نوروز و سال جدید 1390 رو هم به همگی تبریک می گم و امیدوارم سال پر CSQ ای برای هممون باشه .
    ممنون از همه .
    سبز باشید .
    ویرایش توسط saman_shahin : March 13th, 2011 در ساعت 01:26 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    هنوز دیر نشده ، تا دو هفته دیگه باید برات بیاد . ظاهرا مدرک فرستادن و اومدن این ایمیل قطعی شده . به اینکه این ایمیل بیاد یا نیاد فکر نکن . برو خودت را آماده کن برای گرفتن مدرک !!!!
    فایل نامبر کبک 2010/10/05 ، فایل فدرال 2012/07/11 ، آپدیت : 2013/04/19 ، رسیدن مدیکال : 2013/09/30 ، پاس ریکوئست : 2013/11/20

Junior Member hazhir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان فرانسه ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

ای بابا ما ایرانیا چرا انقدر تو سری خوریم؟ کجای قانونی مهاجرته کبک اومده که مدرک زبان اجباریه؟ عزیزانی که میدونن شرایطشو دارن برای دادن این امتحان که هیچ، اما آخه بابا قانون وجود داره به خدا...
    من نظرم رو قبلا گفتن تکرار نمیکنم، اما اگه الان پیگیری نکنیم و با استناد به قانون مهاجرت کبک براشون جواب نامشنو ندیم که این کار در حال حاضر غیره قانونی هست، فکر کنم ایرانیا دستی دستی داشتن مدرک زبان رو برای خودشون قطعی میکنن. و ما اولین کسانی هستیم که باید فقط با مدرکه زبان فرانسه بریم مصاحبه.

بازم میگم من هنوز این نامه برام نیومده اما خواهش میکنم از کسانی که این نامه براشون اومده پیگیری کنن ببینن دلیله این کار چی؟ آیا ویو میشن با فرستادن این مدرک؟
    ارسال مدارک : 2010.11.12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)