صفحه 5 از 278 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    چه خوشمون بياد چه نياد اين اتفاق ظاهرا داره ميوفته چون محض نمونه يه سپتامبري هم (غير ديمند) نيومده بگه من دعوت شدم مصاحبه !! بهر حال چاره فقط گرفتن مدركه و بعدشم يه انتظار ديگه كه ببينيم چه برخوردي با ما مي كنن !! اميدوارم اين همه تلاش به نتيجه برسه و همگي ويو شيم از مصاحبه
    من هم حس شما رو دارم فعلا جرات پيگيري ندارم !! بنظرتون ميشه به كسي كه هفته بعد ميره مصاحبه وكالت بديم كه پيگيري كنه؟
    مصاحبه هم داشتیم ، فایل نامبر 3 سپتامبر و تاریخ مصاحبه 15 آوریل
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان فرانسه ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

سلام به دوستان عزیز.

اگر امکان داره میخوام شریط خودمو بگم ببینید آیا برای من هم درخواست نامه مدرک زبان میاد یا نه؟

سن 28 سال = امتیاز 16
    مدرک تحصیلی = لیسانس میکروبیولوژی = 10 امتیاز +6 امتیاز نیاز رشته
    تجربه کاری = بیش از 48 ماه = 8 امتیاز
    تحصیلات همسر = لیسانس شیمی = 3 امتیاز+6 امتیاز نیاز رشته همسر
    سن همسر = 3 امتیاز
    تمکن مالی = 1 امتیاز
    سازگاری = 3 امتیاز پیش بینی کردم
    زبان انگلیسی = مدرک IELTS و امتیاز 4
    زبان فرانسه = مبتدی 3 شنیداری + 3 گفتاری = جمعاً 6 امتیاز
    زبان فرانسه همسر = 1 امتیاز

جمع امتیاز ها : 67 امتیاز

با توجه به اینکه من تازه ترم 1 زبان فرانسه رو تموم کردم آیا فکر میکنید از من هم مدرک فرانسه بخوان؟
    هنوز فایل نامبرمو دریافت نکردم. ارسال مدارک 12 دسامبر
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز.

اگر امکان داره میخوام شریط خودمو بگم ببینید آیا برای من هم درخواست نامه مدرک زبان میاد یا نه؟

سن 28 سال = امتیاز 16
    مدرک تحصیلی = لیسانس میکروبیولوژی = 10 امتیاز +6 امتیاز نیاز رشته
    تجربه کاری = بیش از 48 ماه = 8 امتیاز
    ....
    با توجه به اینکه من تازه ترم 1 زبان فرانسه رو تموم کردم آیا فکر میکنید از من هم مدرک فرانسه بخوان؟
    هنوز فایل نامبرمو دریافت نکردم. ارسال مدارک 12 دسامبر
    هنوز یه جورایی برای خودمون هم روشن نیست که چه می گذره اونجا و برای چه کسانی این نامه می آد . اینجا ما هم می خوایم به نتیجه ای برسیم .
    ولی چیزی که هست ،به نظرم ،معادل سطح زبانی رو که توی فرمها ادعا شده رو ازتون مدرک می خوان . مثلا برای شما A1 یا A2 شاید .
    اگر اشتباه میگم دوستان اصلاح کنن .
    دریافت مدارک28دسامبر2010--ابطال کارت اعتباری و ارسال مجددومتعاقبا مفقود شدن در سفارت در سوریه 8مارچ2011--صدور فایل نامبر DA00425 و عدم برداشت31می2011--پرداخت ازکبک22جون2011--تاییدیه پول28جون2011--دیپلم کاردانش کامپیوتر--TCFQ B1.C1--English9.9.متاهل.همسر B1.B1.نامه آپدیت 18ژوییه2014

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام به دوستان عزیز.

.....
    سلام
    بله همونطور که دوستان هم گفتند هنوز مشخص نیست این قضیه مدرک کاملا 100% شده یا خیر به هر حال شما سطحتون رو بالا نزدید میتونید تو امتحان این سطح رو بیارید نگران نباشید.
    فقط یه سوال چرا همسر شما که رشتش دیمند مین نشد؟
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

همسر من مدرک زبان انگلیسی نداشت و همچنین بیمه و سابقه کاریش هم کافی نبود.ضمن اینکه یک مقدار هم دلهره و اظطراب داشت به خاطر همین من خودم مین شدم.
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

همسر من مدرک زبان انگلیسی نداشت و همچنین بیمه و سابقه کاریش هم کافی نبود.ضمن اینکه یک مقدار هم دلهره و اظطراب داشت به خاطر همین من خودم مین شدم.
    متشکرم
    البته ببخشید بابت فضولی
    به هر حال نگران نباشید هنوز هیچ چیز قطعی نیست اگه هم مدرک زبان قطعی بشه شما به راحتی میتونید برای این سطحی که زدید مدرک رو بگیرید.
    شاد باشید و موفق

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

سلام. امیدوارم هرچه سریعتر قضیه ارسال مدرک زبان روشن بشه و بدونیم با چه معیاری این نامه ها صادر میشه.
    خواهشا دوستان در صورت مشاهده این نامه ها حتما نمره زبان پرشده در فرمهای اولیه رو ذکر کنند.
    در ضمن دوستانی که تمایل دارند امتحان زبان فرانسه بدهند کانون زبان این هفته داره برای آزمون Delf ثبت نام میکنه. قیمتش هم (45 و 60) تومن هستش. جزئیات ثبت نام در اینجاست
    در مورد تاپیک ایجاد شده هم دوستان سعی کنیم خودمونو گول نزنیم. چه بخواهیم چه نخواهیم این نامه برای برخی دوستان ارسال شده و ما خودمونو باید برای شرایط دشوارتر از این آماده کنیم. خیلی از دوستان از همون اقدام اول (ارسال اولیه برای تشکیل پرونده) امتحان زبان رو ثبت نام کردند و حتی بدون درخواست از سفارت مدرکشون رو هم گرفتند. بقیه دوستان هم سعی کنند با یه برنامه ریزی دقیق نسبت به ثبت نام اقدام کنند. این نکته رو هم متذکر بشم که در زمان امتحان دادن هم دقت کنید تا اگر فکر میکنید با یکبار امتحان نمیتونید نمره لازمه رو کسب کنید فرصت برای بار دوم (محدوده 120 روزه) داشته باشید.
    به امید موفقیت کلیه دوستان

Junior Member Amin_63 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    سلام. امیدوارم هرچه سریعتر قضیه ارسال مدرک زبان روشن بشه و بدونیم با چه معیاری این نامه ها صادر میشه.
    خواهشا دوستان در صورت مشاهده این نامه ها حتما نمره زبان پرشده در فرمهای اولیه رو ذکر کنند.
    در ضمن دوستانی که تمایل دارند امتحان زبان فرانسه بدهند کانون زبان این هفته داره برای آزمون Delf ثبت نام میکنه. قیمتش هم (45 و 60) تومن هستش. جزئیات ثبت نام در اینجاست
    در مورد تاپیک ایجاد شده هم دوستان سعی کنیم خودمونو گول نزنیم. چه بخواهیم چه نخواهیم این نامه برای برخی دوستان ارسال شده و ما خودمونو باید برای شرایط دشوارتر از این آماده کنیم. خیلی از دوستان از همون اقدام اول (ارسال اولیه برای تشکیل پرونده) امتحان زبان رو ثبت نام کردند و حتی بدون درخواست از سفارت مدرکشون رو هم گرفتند. بقیه دوستان هم سعی کنند با یه برنامه ریزی دقیق نسبت به ثبت نام اقدام کنند. این نکته رو هم متذکر بشم که در زمان امتحان دادن هم دقت کنید تا اگر فکر میکنید با یکبار امتحان نمیتونید نمره لازمه رو کسب کنید فرصت برای بار دوم (محدوده 120 روزه) داشته باشید.
    به امید موفقیت کلیه دوستان
    این نکته آخر رو نمیدونم از کجا میفرمایید ولی سفارت بین 2 تا ثبت نام 2 ماه فاصله میندازه یعنی به شما اجازه نمیده هر ماه پشت سر هم ثبت نام کنی ، میگه تا مدرک قبلیت نیاد حق ثبت نام جدید نداری. پس به این امید نباشین که اینو خراب کردم بعدی رو خوب میدم.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان توجه كنن:
    بحث راجع به امتحان هاي زبان فرانسه در تاپيك مربوط به اون دنبال ميشه. در اين تاپيك بر لزوم ارائه مدرك و تجربيات دوستان بحث ميشه.
    همه چيز درباره آزمونهاي TEF/TCF/DELF/...
    منابع دانلودي آموزش زبان فرانسه
    آموزش زبان فرانسه
    نظرخواهي در باره امتحانات زبان فرانسه
    تجربيان شركت در آزمون هاي DELF و DALF
    موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام دوستان
    يكي از دوستاي من امروز واسش نامه اومده كه 120 روز وقت داره كه مدرك زبان بفرسته.
    همون نامه اي كه حتماً خيلي از شماها ديديد.

حالا من مي خوام بپرسم كه آيا با ارسال اين مدرك زبان موضوع مصاحبه كلاً كنسل مي شه يا نه؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)